18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Eleganckie restauracje - To mnie wkurza

oldsoul166 • 2013-05-20, 22:30
Mnie ostatnio wkurzono nawet w Pizza Hut, zamówiłeś, próbujesz zjeść spokojnie, przychodzi ktoś pyta czy smakuje, przychodzi ktoś pyta czy dolać napoju, przychodzi ktoś znów pytać czy smakuje. Człowiek się wkurza, bo zamiast zjeść i pogadać wypatruje tylko kelnerów czy aby znów nie atakują. Gdybym chciał dolewkę umiem wstać sam, a jak mi nie będzie smakowało to po prostu powiem albo więcej tam nie przyjdę.
Też was to wkurza ? Bo mnie bardzo.


pi...........ka

2013-05-21, 11:31
oj ta mamita przepiekna , penwie ma cipuszke opalona na solarium cieknie z nej ladnie na mysl o mlodszyn

bz...........ue

2013-05-21, 11:46
A mnie wkurzają ludzie, których wszystko wkurza (Takie Cejrowskie, Mikke i inne Leppery). Którzy ciągle tylko pie**olą, że to, tamto, siamto jest źle, ale za ch*ja nie wiedzą co trzeba zrobić żeby było lepiej. Są to ludzie, którzy lubią pie**olić, ale w ich wypowiedziach jest zero konstruktywizmu.

To mnie wkurza!

adagioo

2013-05-21, 14:02
ale mnie takie gadanie wk***ia, autor tematu to też chyba trochę nieogarnięty jest. Wiesz po co kelner chodzi i pyta czy smakuje ? Pyta po to, żebyś potem nie pie**olił, że ci nie smakuje, że było nie dobre i żebyś nie miał do niego pretensji, bo on tego jedzenia nie robi, tylko je podaje, więc nie wie czy smakuję dobrze, a jeśli chodzi i dolewki, to właśnie tacy ludzie jak ty są najgorsi, chodzą po sali i ględzą to kelnerów, że chce dolewkę, zamiast poczekać ewentualnie zawołać kelnera to ci taki się przesmradza i robi zamieszanie.

dreamair

2013-05-21, 17:38
Nie lubię go.

donwasyle

2013-05-21, 18:48
Mnie wk***ia jak sobie chce spokojnie zjeść, a jakaś k***a mi non stop za uchem pie**oli.

St...........ke

2013-05-21, 20:04
Jak chce się najeść, to idzie się do dobrej jadłodajni, gdzie nie gotuje renomowany kucharz, a np. pani Jadzia, które gotowała dla dzieci, męża, wnuków od lat. W takich miejscach zje się smacznie, do syta i dużo taniej niż w restauracjach.

Qmshot

2013-06-16, 00:38
dlaczego jeszcze nikt nie napisał "r*chałbym ją" ?