18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Automaty - To mnie wkurza

karolcba • 2013-02-12, 03:45
Wojciech Cejrowski o automatach.
Ciekawiej zaczyna się od 1:20

Amplifa

2013-02-12, 15:00
Raczej mowienie na ty do nauczyciela ma niewiele wspolnego z brakiem szacunku. Ja zazwyczaj jak ktos mnie upomni zeby mowil na pan to jeszcze bede w ch*ja leciec i zycie uniemilac.Wszystko zalezy od czlowieka, ja bym czy to kumplowi czy przyjacielowi nigdy nie zalozyl smietnika na glowe, a tymbardziej komos kto ma odemnie z 15 lat wiecej.

-57-

2013-02-12, 15:37
w środku siedzi B.M :D

waffen

2013-02-12, 16:49
Uważam, że Wojtek ma rację. Piwo się należy.

mlody354

2013-02-12, 17:40
Oj trochę pie**olenia sam pracuję w dużej korporacji i ze wszystkim przełożonymi wszyscy są na TY i przyznam szczerze człowiek kiedy nie ma bata ukręconego nad sobą (patrz - Pan wielki zasrany szef patrzący Ci na ręce) to dużo przyjemniej, szybciej i sprawniej się pracuje. Kiedy jest przerwa to jest przerwa i mimo że przełożony przychodzi i widzi że ktoś ma przerwę to kiedy nie ma sytuacji awaryjnej to nie ma dyskusji w stylu "praca się sama nie zrobi". Przerwa rzecz święta dla mnie jak i dla niego ja szanuję jego pracę on moją. Oczywiście taka forma pracy nie jest dla przyjebów. Podsumowując robota ma być zrobiona czy ty zrobisz to w godzinę i będziesz miał przerwę 15min czy zrobisz to w 45min i przerwę 30min Jego to średnio obchodzi ma być zrobione, proste a bardzo dobrze funkcjonuje.

Co do szkolnictwa osobiście kończyłem Łączności w Krakowie. Nie ma czegoś takiego jak bezstresowa nauka wszyscy na Ty bo w szkole średniej to ludzie mają siano w głowie (nie wszyscy) i w dupach zaczyna się sk***ielą przewracać. Ja do swoich nauczycieli przynajmniej przez pierwszy rok - dwa miałem mówić Panie Profesorze a do mnie odnoszono się per Pan. Tu akurat P.Cejrowki ma rację bo to w szkole średniej uczy pokory i szacunku do siebie nawzajem mnie szkoła w ten sposób nauczyła życia. Jak się ktoś nie nauczy wtedy to za ch*j się nie nauczy już nigdy.

NecroVision

2013-02-12, 17:54
Szczerze, to już chyba Wojtas nie ma się do czego dopie**olić... k***a mać. Cejrowskie pie**olenie. Jak gadał o koloratkach u księży to miało to jeszcze jakiś sens...

androgenius

2013-02-12, 17:56
mlody354 napisał/a:

Oj trochę pie**olenia sam pracuję w dużej korporacji i ze wszystkim przełożonymi wszyscy są na TY i przyznam szczerze człowiek kiedy nie ma bata ukręconego nad sobą (patrz - Pan wielki zasrany szef patrzący Ci na ręce) to dużo przyjemniej, szybciej i sprawniej się pracuje. Kiedy jest przerwa to jest przerwa i mimo że przełożony przychodzi i widzi że ktoś ma przerwę to kiedy nie ma sytuacji awaryjnej to nie ma dyskusji w stylu "praca się sama nie zrobi". Przerwa rzecz święta dla mnie jak i dla niego ja szanuję jego pracę on moją. Oczywiście taka forma pracy nie jest dla przyjebów. Podsumowując robota ma być zrobiona czy ty zrobisz to w godzinę i będziesz miał przerwę 15min czy zrobisz to w 45min i przerwę 30min Jego to średnio obchodzi ma być zrobione, proste a bardzo dobrze funkcjonuje.

Co do szkolnictwa osobiście kończyłem Łączności w Krakowie. Nie ma czegoś takiego jak bezstresowa nauka wszyscy na Ty bo w szkole średniej to ludzie mają siano w głowie (nie wszyscy) i w dupach zaczyna się sk***ielą przewracać. Ja do swoich nauczycieli przynajmniej przez pierwszy rok - dwa miałem mówić Panie Profesorze a do mnie odnoszono się per Pan. Tu akurat P.Cejrowki ma rację bo to w szkole średniej uczy pokory i szacunku do siebie nawzajem mnie szkoła w ten sposób nauczyła życia. Jak się ktoś nie nauczy wtedy to za ch*j się nie nauczy już nigdy.



To wracaj ch*ju do szkoły i powtarzaj deklinację. Na przemian z interpunkcją najlepiej.

Celownik liczny mnogiej w języku polskim ma końcówkę "om", j***ne przygłupy.

Ile razy można to powtarzać? k***a, na każdej stronce w necie taki wysyp j***nych głąbów.

:homer:

Ten homer nie robi facepalma. On płacze.

defcon1

2013-02-12, 20:25
Bongmana najęli chyba do tych żartów :D