18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - absurdy Unii

straatveger • 2013-04-13, 23:56
Bardzo ciekawy fragment programu po mojemu. Nie było, bo sam uciąłem i wrzuciłem, a odcinek jest bardzo świeży.
Tak w nawiasie to pewnie firma produkująca elektroniczne termometry dała w łapę tam gdzie trzeba w UE, tak samo pewnie jak firma produkująca energetyczne świetlówki :rofl:

Tak, tak wiem za wojtka zawsze piwo :rofl:

LxDead

2013-04-14, 00:02
Cytat:

Tak, tak wiem za wojtka zawsze piwo :rofl:



Dzisiaj piwa nie będzie :trollencjusz:

straatveger

2013-04-14, 00:11
@lxdead to ch*j ci w dupe :amused: nie utnę nic wam więcej ciekawego :D sam obejrzę :P nie podoba się to nie oglądaj :D

LxDead

2013-04-14, 00:15
@up a tobie dwa i to czarne :trollencjusz:

Czerew

2013-04-14, 00:38
Przekaz podprogowy Katarzyna W. aż ochota na rzut dzieckiem mnie naszła

Loaloa

2013-04-14, 00:49
Ten typ pie**oli jak potłuczony, ale tym razem przyznaję mu rację. Urzędnicza paranoja jest gorsza od urzędniczych zaniedbań. W jednym się pomylił - świetlówka nie zawiera więcej rtęci niż termometr.

straatveger

2013-04-14, 00:58
@up nie o to chodzi - użyj mózgu - termometr kupuje się raz na 15 lat np u mnie w domu jest chyba 22 letni termometr, a żarówek w domu mam conajmnie 20. Gdzie jest większa sprzedaż produktów ?

Zikorskee

2013-04-14, 00:58
fake. Bong nie ma okularów bo jest ślepy na wołania narodu.

Pieklek

2013-04-14, 00:59
chcialem kiedys otruc ty siore ale sie pozygala i nie wyszlo

xqvz

2013-04-14, 01:00
Ta, też żałuję, że zapodziałem gdzieś swój rtęciowy. Mam teraz to elektryczne gówno, często czuję, że mam dreszcze, boli mnie głowa, jestem bardzo słaby a tam zawsze 36.2 :)

vito

2013-04-14, 01:03
@up ale ma też inne substancje, który wpływają suma sumarum negatywniej niż pie**olony termometr
co do filmiku kwintesencja całego systemu UE

aleksander6

2013-04-14, 01:05
Bardzo błaha sprawa, ale jednocześnie dobrze określająca sytuację. Ja też mam dobry przykład, kupiłem niedawno mp3 który okropnie cicho grał, myślałem już że to wada techniczna a co się okazało? Że w wersji europejskiej ma mocno obciętą głośnośc co spowodowane jest regulacjami UE. Jak ktokolwiek ma prawo ograniczać moją wolność osobistą i możliwość wyboru. To są sprawy o które nasi przodkowie walczyli i przelewali krew. Ja wysiadam.

xqvz

2013-04-14, 01:13
Jesteśmy niewolnikami. Nie zaszkodzimy sobie, tylko zaszkodzimy naszym panom, kiedy zrobimy sobie nieumyślnie krzywdę. Będziemy pobierać świadczenia i przestaniemy prawdopodobnie płacić podatek dochodowy. Do tego pewnie też dochodzą niezłe łapówki różnych korporacji, aby pod tak debilnym pretekstem wprowadzić monopol na wytwarzany przez nich produkt. Takie czasy :) Normalny człowiek ma wrażenie, że otaczająca go rzeczywistość obraża jego inteligencje.