18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

wnuczek na Woodstocku

sebastian123666 • 2014-08-06, 20:50
Babcia widząc swojego wnuka w opłakanym stanie mówi:
- czy wpadłeś przypadkiem do szamba wnusiu?
- nie babciu, byłem na Woodstocku.

:banany:

longlong7

2014-08-06, 21:06
babcia
-ach to były czasy

Kaskaderdx10

2014-08-06, 21:11
w tych dowc**ach najśmieszniejsze jest to, że wymyślają je osoby które woodstock widziały tylko w tvn, gdzie pokazywali jakiś mizerny odsetek uj***nych w błocie alkoholików

osa79

2014-08-06, 21:32
Babcia Sebastianka nie puściła i teraz beczy ^^ odmów z babcią różaniec i do łóżeczka cipciu ;-)

staruchazpalcemwd

2014-08-06, 21:39
A idźcie w p*zdu z tym pojazdem po Woodstocku. Od 7 lat jeżdżę i żyję. A co do "brudasów", tam jest tak gorąco że na krany ludzie chodzą częściej się myć w ciągu dnia niż nie jeden użytkownik sadola w ciągu miesiąca :roll:

markop4321

2014-08-06, 21:49
wszystko co obraża impreze tego rudego jełopa mnie bawi.

ziehzeit

2014-08-06, 22:01
A pie**olicie, byłem na Ozorze, Tomorrowlandzie, Lirze, Audioriver, na Nowej Muzyce, Ostródzie, mogę tak wymieniać i wymieniać, ale największy syf był właśnie na Woodstocku. Bez kitu, nie wiem czym jest to spowodowane, ale takie są fakty. Gdyby nie ten syf i ludzie brudasy to byłoby spoko. Zjeździłem wiele festiwali i tylko na tym jest jak jest, ale to jedyna rzecz, która mnie odpycha. Klimat i ludzie zdecydowanie na plus.

Torwald

2014-08-06, 22:16
Kolejny cwe*, który musi być w domu przed 22:00 bo mama mu da szlaban na komputer - ale w necie ciśnie po każdym...

@ziehzeit - jak byłem ostatnio to syfu strasznego jakoś nie zauważyłem (kilka lat temu). Może coś się pozmieniało - obstawiam że przyjeżdża coraz młodsza gówniarzeria ;)

kustoszpan

2014-08-06, 23:12
Jakie to jest ch*jowe i miałkie... I ten banan, jebiący banana.
Sadistic->Główna->Równia pochyła.

Jendor

2014-08-06, 23:12
takie tam pie**olenie , woda od miasta pociągnięta na przystanek była , a wnuczuś uj***ny bo go w domu myć w zimnej wodzie rodzice nie nauczyli :P

PhantomMask

2014-08-06, 23:15
ziehzeit napisał/a:

A pie**olicie, byłem na Ozorze, Tomorrowlandzie, Lirze, Audioriver, na Nowej Muzyce, Ostródzie, mogę tak wymieniać i wymieniać, ale największy syf był właśnie na Woodstocku. Bez kitu, nie wiem czym jest to spowodowane, ale takie są fakty. Gdyby nie ten syf i ludzie brudasy to byłoby spoko. Zjeździłem wiele festiwali i tylko na tym jest jak jest, ale to jedyna rzecz, która mnie odpycha. Klimat i ludzie zdecydowanie na plus.


wam sie w dupach poj***ło z tym tumorołlandem, tam bilet na nasze przeszło 1000 zł a woodstock darmowy, co tu k***a porównywać ?

lllll

2014-08-06, 23:16
Znowu wojna Zaj***nych Woodstockowych Brudasów z Wszystkowiedzącymi Napinaczami :D

Paskudny Stary Dżon

2014-08-06, 23:20
Byłem na brudstoku. ch*jowy. Syf, złodziejstwo, bydło, lewactwo i podludzizm.

Ogólnie rzecz biorąc ludzie jeżdżą tam po to, żeby się dowartościować, a to, że po drodze zostawiają rozum i godność, to już ich nie obchodzi.

A złodziejstwa na taką skalę, to na żadnym festiwalu nie widziałem.

Ki...........ut

2014-08-06, 23:20
k***a co was to boli że ktoś po woodstocku w necie jeździ? sam byłem trzeci raz, było fajnie, dla mnie ok, choć trochę za tłoczno, a że ktoś ma inne zdanie to trudno, tak w życiu bywa. wyluzujcie bo groteskowe to się robi. A gadanie o brudzie na woodstocku to akurat paradoksalnie "czysta prawda".

Niflheim6

2014-08-06, 23:28
Nie zesrajcie się z tym brudstokiem. Chlanie,ćpanie i r*chanie. Byłam,widziałam i dziękuję bardzo. Fajnie że za darmo itd ale czym tu się podniecać. Chcesz to jedziesz, nie chcesz nie jedziesz. Zluzujcie poślady.