18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wnuczek na Woodstocku

sebastian123666 • 2014-08-06, 20:50
Babcia widząc swojego wnuka w opłakanym stanie mówi:
- czy wpadłeś przypadkiem do szamba wnusiu?
- nie babciu, byłem na Woodstocku.

:banany:

RustyRat

2014-08-06, 23:30
a mnie to jebie, niech się każdy bawi jak lubi dopóki mnie to nie tyka, woodstock, techno party czy pedalska orgia, byle jak najmniej o tym słyszał i widział.

jv69

2014-08-06, 23:38
Nie wszystkie brudasy to brudasy ;-)



Zbawiciel

2014-08-06, 23:43
Najpierw szanowny Panie autorze przyjedź tam do Nas na festiwal później chętnie wysłuchamy Twoich wypocin i zaśmiejemy (...) a sory zapomniałem, pewnie mamusia z domu by nie puściła bo za daleko no i przecież tyle ludzi tam jest, k***a człowieku ból dupy masz o to czego nigdy w życiu nie doświadczysz, Pozdro dla tych co tam byli z kim mogłem pogować itp do zobaczenia za rok \m/

issenpl

2014-08-06, 23:59
od kiedy Woodstock jest w sosnowcu?

pawelozory

2014-08-07, 00:05
ziehzeit napisał/a:

A pie**olicie, byłem na Ozorze, Tomorrowlandzie, Lirze, Audioriver, na Nowej Muzyce, Ostródzie, mogę tak wymieniać i wymieniać, ale największy syf był właśnie na Woodstocku.



Kolego, wymieniłeś festiwale, na których było około 20 000 ludzi a na Woodstocku w tym roku pojawiło się okolo 750 000. Jakaś różnica jest, prawda? Jak nie widzisz różnicy to przedstawię Ci to na ilości mieszkańców poszczególnych miast.
Woodstock = wszyscy mieszkańcy Katowic, Chorzowa, Zabrza i Gliwic. Zamieszkują oni powierzchnie łącznie ponad 410 km²
przykładowo Tomorrowland = wszyscy mieszkańcy Ozorkowa (15,46 km²)

Uwierz mi, nie jest łatwo utrzymać porządek przy tak ogromnej ilości ludzi na tak niewielkiej powierzchni. Wieczorami nie dało się przejść a co dopiero posprzątać, dlatego ekipy sprzątające czekały do rana, żeby ogarnąć syf.
Większość ludzi wyrzucała śmieci do worków na śmieci obok swoich namiotów. "Tojki" były czyszczone kilka razy dziennie i muszę przyznać, że dało się w nich wytrzymać (choć przyznaję, że 2 lata temu kible to była istna masakra).

Pracuję na tego typu imprezach. Byłem na Openerze, Coke Live Music Festival, Off Festivalu, Selektorze etc i na żadnym z nich nie było takiej życzliwości i takiego klimatu jak na Woodzie, tak więc proszę Was, nie wypowiadajcie się na temat na który nie macie żadnego pojęcia.

Pozdrawiam tych, którzy byli, pili piwo i dobrze się bawili nie tylko na koncertach ale na masie innych atrakcji.

@Edit.
Nie śmierdziałem bo tak jak wszyscy inni normalni Woodstockowicze, brałem prysznic 2 razy dziennie.

Dh...........ar

2014-08-07, 00:18
Był mój kuzyn, widziałem zdjęcia. Mówiłem znajomym żeby nie jechali, bo syf i brud. Pojechali i stwierdzili że mam rację i czują obrzydzenie do ludzi. Pozdrawiam

orwell14

2014-08-07, 00:33
@pawelzory


Tomorrrowland - 20 000 ludzi? Pozdro, hahaha na o wile mneijszym Ultra Europe było w tym roku 70 000, a było tam nie 16 scen jak na festiwalu w Belgii tylko 3 czy 4.

I skąd wziąłeś te woodstockowe 750 000? Parę lat temu jak było The Prodigy to jednego dnia było 700 000, a tak co rok w zasadzie 0.5 mln.

zonk

2014-08-07, 00:35
Teraz zaś brudne ciule będą mieć ból dupy że tam porządek, a jeszcze przed chwilą taplali się w moczu i gównie. Żeby nie było byłem raz kilka lat temu i widziałem ten syf.

An...........or

2014-08-07, 00:59
Kaskaderdx10 napisał/a:

gdzie pokazywali jakiś mizerny odsetek uj***nych w błocie alkoholików


No wszystkich was naraz raczej pokazać nie dadzą rady :roll:

Rax

2014-08-07, 01:01
w dupie byles gowno widziales frajerze

woodstock to cos wiecej niz 1 na 100 obsranych toi toi,
1 na 1000 napie**olonych/nacpanych ludzi
i 30x30m wody z piaskiem potocznie zwanym "blotem"

to 6 scen i warsztaty ASP glupia k***o
ze wszystkimi gatunkami muzyki
to podziekowanie dla pracownikow WOSPu
to kilkaset tysiecy zajebistych ludzi i dupeczki pierwsza klasa

takze hejtuj i dalej gnij w domu nedzna samotna poczwaro w kokonie z niedoj***nia mozgowego

i reszcie hejterow soczysty ku*as z milosci przyjazni i muzyki w dupe ;)
ten rozmiar powinien was zabolec

kothletino

2014-08-07, 01:04
Nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem, ale dowcip jest totalnie ch*jowy. Idź lepiej kreślić marginesy w zeszycie.