18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnuczek gnębi swoją babcię

LYSONZI • 2010-11-13, 20:22
Wnuczek oskarża babcię o to że "się żydzi".


pr...........as

2010-11-14, 01:35
@LYSONZI no weź daj! no żydzisz! daj linka do Adrianka!!! Co Ty z policji jesteś? no weź daj kwita na nk!

Szamil Basajew

2010-11-14, 01:41
Niech nie daje, bo się speszy i usunie.
Niech zrobi backupa, screeny z nk, wyciągnie inne możliwe konta na różnych portalach, stronach, jakieś dane itp.
Zrobi mu się jazdę, mając go w garści.
Taka inwigilacja ;d

Black Snake

2010-11-14, 01:42
A moja babka mówi, że ja jestem złym wnuczkiem. Ale może dlatego, że mieszkam z nią.

mammon

2010-11-14, 02:02
jakie to k***a upierdliwe, że na miejscu kota to bym mu wydrapał te jp na mordzie
j***ć Pasożytów 100%

Sundowner

2010-11-14, 03:27
Normalnie jakbym słyszał mojego brata (ciotecznego) kretyna, identyczna gadka i nawet głos podobny.

perec1947

2010-11-14, 03:30
3:55 - ale fajny kotek, ciekawe jakby wyglądał w piekarniku :)

sensei1005

2010-11-14, 07:25
"No weż daj" k***a jaki nie rozumny typ.
mówi, że nie ma to pajac ciagle napie**ala 4 słowa, których używa na codzień...
daj, policja, sciemniasz, słyszysz...
weź sie lecz na głowe do babci powiedzieć.
Jakim popie**olonym człowiekiem trzeba być...
widać, ze koleś nie ogarnia życia...
"sie żydzisz" ciekawe co sam dla babci od siebie burak zrobił...

Sopliithc

2010-11-14, 08:38
Debilne Dzieci Pokolenia JP . Gangsta po hu*u

"Jak skonczysz szkole to ci dam"
Najpierw trza isc do tej szkoly ^_^

djpolb

2010-11-14, 09:31
Sami się wykończą bo z głodu pozdychają, a jeśli nie to tylko czekać na czasy aż każdy będzie miał broń i się będzie robiło zawody w strzelaniu do szkodników.

kr...........89

2010-11-14, 09:34
Szkoda babci tylko ze meczy sie z tym malym gnojem pozytku z niego w przyszlosci niebedzie, a pewnie marzy mu sie fajna fura i zajebista kobieta a prawda jest taka ze bedzie zapie**alal przy szpadlu przy jakis wykopach w zime, bedzie jezdzil "czyms" a co do kobiety wole sie niewypowiadac bo kazdy potrafi sobie wyobrazic jakie to oni maja kobiety.

A tak z innej beczki to mlodzi ludzie nieszanuja ani starszych osob w rodzinie ani zarobionych pieniedzy przez rodzicow i nie tylko, wydaje im sie ze wszystko moga dostac ale zycie ich nauczy bardzo szybko i brutalnie jak sie zyje i ile to wszystko kosztuje :) Napisalbym ze taki czlowiek powinien zginac marnie ale smierci mu niezycze bo by mial zalatwo na tym swiecie niech zyje dlugo bardzo dlugo zeby zobaczyl jak sie pracuje i zyje na wlasna reke.

Sam juz dziadkow nie mam a szkoda bo chetnie bym ich posluchal ich opowiesci o wojnie i stanie wojennym, dziadkowie to chodzace skarbnice wiedzy opowiesci i smiesznych tekstow naprawde tylko z pozoru dziadkowie wydaja sie sztywni ale jak sie z nimi zlapie kontakt dobry to jest masa smiechu dlatego zazdroszcze wszystkim wam ktorzy macie dziadkow i ich szanujecie :)

Gryps44

2010-11-14, 10:40
Bez kitu, bez kitu, bez kitu... k***a! bez kitu to okna wypadają!!

mcmt

2010-11-14, 10:41
Powinien dostawac czesto i bolesnie po ryju. Dlaczego? Z tego samego powodu, co meczy bidna babcie. 8-)

Masterof

2010-11-14, 10:47
Dzieci alkoholowe to jednak utrapienie

Szamil Basajew

2010-11-14, 12:25
Bezstresowe wychowanie.
Ja jak byłem gówniarzem, zajarałem szluga to ojciec mi od razu wybił z głowy. Jak coś zrobiłem nie tak, oszukałem ich, czy cokolwiek złego- to był moment.
ch*j że potem się obrażałem na rodziców, bo się powydzierali na mnie, nieraz ojciec mnie uderzył, ale teraz mu dziękuję za to.
Widzę co robią teraz moi rówieśnicy, którzy mięli "lajtowych" rodziców.

Teraz k***a moda jest- przyjdzie córcia 13-14 letnia napie**olona do dom i zamiast wpie**ol będzie spokojnym głosem, głaszcząc po pleckach "córciu, nie pij bo to to bo to tamto." i tak się potem żałuje, że szacunku nie ma do nikogo,.

Bezstresowe wychowanie.
Ja jak byłem gówniarzem, zajarałem szluga to ojciec mi od razu wybił z głowy. Jak coś zrobiłem nie tak, oszukałem ich, czy cokolwiek złego- to był moment.
ch*j że potem się obrażałem na rodziców, bo się powydzierali na mnie, nieraz ojciec mnie uderzył, ale teraz mu dziękuję za to.
Widzę co robią teraz moi rówieśnicy, którzy mięli "lajtowych" rodziców.

Teraz k***a moda jest- przyjdzie córcia 13-14 letnia napie**olona do dom i zamiast wpie**ol będzie spokojnym głosem, głaszcząc po pleckach "córciu, nie pij bo to to bo to tamto." i tak się potem żałuje, że szacunku nie ma do nikogo,.

Aż mnie ch*j strzela, mi jest wstyd w piątek prosić starych o 30zł, mam 19 lat to sobie zarobić powinienem, ale dają mi jak mają, I k***a nigdy najpierw nie powiedziałem "DAJ" tylko zażartuję "Mamo, masz jakieś niepotrzebne pieniądze?" :D

anonim89

2010-11-14, 12:32
jakby naprawdę zadzwoniła na tą policje to pewnie by się zesrał ze strachu w gacie