18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnuczek gnębi swoją babcię

LYSONZI • 2010-11-13, 20:22
Wnuczek oskarża babcię o to że "się żydzi".


think666

2010-11-13, 23:14
Prawdziwa kocia morda... dawaj nk xD

ThunderZ

2010-11-13, 23:22
wyślijcie do starych ten filmik to k***a tak mu koło dupy zrobią, że do kościoła co niedziele będzie chodzić

Suka_Blyat

2010-11-13, 23:32
On chce, żeby ona mu tam dupy dała...

NuclearBlast

2010-11-13, 23:41
michal562 napisał/a:

Mógł jej zaj***ć w ryj i zabrać kase :thisissadistic: :thisissadistic:




To widzę że ładne masz tradycje rodzinne . O jedzenie też pewnie musisz walczyć ze szczurami .
Kolejny z pokolenia JP które powinno się wytempić . :samoboj:

A co do filmiku ... idiota do mega potęgi .
A jak przyjdzie co do czego nie będzie " no daj " tylko " Nie bij tato " .

~Angel

2010-11-13, 23:48
LYSONZI napisał/a:



Jak się rozkręci to zajebię linkiem do nk.



4.10. Użytkownicy mogą nagradzać ciekawe wątki oraz komentarze stawiając ich autorom wirtualne piwa. Wymuszanie wirtualnych 'piw' jest zakazane.

i ch*ja dostaniesz

jak dobrze pamiętam to na sadolu był jakiś podobny filmik gdzie gówniarz darł łacha z babci i ten film został skasowany.

Sądzę, że z szacunku do osób starszych i przede wszystkim ze względu iż babcia nie była świadoma iż jest nagrywana powinno się skasować ten film. Gnój nie miał odwagi pokazać.

Wiem że na sadolu nie ma tematu tabu ale ten film jest żenujący.

Skądinąd

2010-11-13, 23:55
tak sie zastanawiam... co sie stalo z tymi gowniarzami, ze sie tak do babc odzywaja??? w zyciu nie przyszloby mi do glowy, zeby do ktorejs z moich kochany babc powiedziec "lecz sie na glowe!", czy "dawaj kase" :shock:

Mephic

2010-11-14, 00:02
Trafi w końcu za coś do pierdla i tam nikt go nie będzie prosił, żeby dał, tylko sami sobie wezmą. :)

hexagram88

2010-11-14, 00:07
wk***ia mnie taki element aspołeczny, wszędzię się tu sk***ysyństwo panoszy, opieprza się tylko i żeby każdy mu dawał. podrośnie ku*as to będzie na zasiłku wiecznie. Moim zdaniem takich ch*jów z miejsca trzeba eliminować. Przykre, ale jak myślę do czego się oni nadają to chyba tylko na przemiał.

Coolaaa!!!!

2010-11-14, 00:11
Ja bym go do wojska wysłał, pokory by nabrał i dalej jak biały człowiek żył, a tak to pie**oli się w głowie i perdy w dupie się rodzą. No cóż nikt nie mówił, że będzie łatwo!

~Conscribo

2010-11-14, 00:11
pocieszcie się, że będzie pewnie wykładał kostkę brukową w więzieniu albo robił za dupcię w pierdlu ;)

wtb, jak się perfidnie pochwalił w 1:24 że ma oryginalny dres!

hub13xxx

2010-11-14, 00:11
następny pasożyt rośnie... takim gnojkom jest za dobrze.. uczą się ch*jce że im trzeba dać ,zamiast samemu zarobić to ciągną od kogo się da

zły_skurwiel

2010-11-14, 00:46
do gazu z tą k***ą bez kitu,

dawaj to nk

p0ldek

2010-11-14, 00:50
Czasami na tym portalu są jakieś kawały czasem ciężkie i sobie myślę różne rzeczy. Ale w tym przypadku mam problem nawet nie wiem jak na coś takiego zareagować. Znalazłem go na nk nie było trudno teraz się tylko zastanawiam jak mu uprzykrzyć życie. Broń boże nie mówię o jakimś fizycznym kontakcie czy też pogróżkach, w życiu nie zniżę się do jego poziomu, ale coś subtelnego.(słucham pomysłów)

Szamil Basajew

2010-11-14, 01:30
A ja Wam powiem tak.
Są tzw. "dresy"- kryminaliści, szponciarze, bandyci, dilerzy, złodzieje i oni tam sobie latają, kradną, biją, ale wg ich zasad jakie sobie obierają i przyjmują jest SZACUNEK DO RODZINY!
I oni nie zaczepiają ludzie, nie wszczynają awantur bo "przez takie głupoty są największe kłopoty"

A te obszczymurki, co dla nich szczytem lansu jest zjarać szluga w wieku 12 lat, spalić korka ćmienia od dilerka co go w ch*ja załadował i dał mu gówno zamiat zioła, i ten się tym jara. A potem sobie zasadzi roślinkę jak na zdjęciu wcześniej i mimo tego, że nie ma żadnych bobów, on będzie palił te ch*jowe liście, co klepią mniej niż mocna herbata [wypita],
Udają k***a bandytów, złodzieji, a prawda jest taka, że obok prawdziwego złodzieja nawet nie stali. Zwykle kryminaliści [autorytety tych gówniarzy] są o wiele bardziej "ludzcy" i można z nimi normalnie pogadać, wypić piwo, nie znając ich dobrze bezpośrednio i nie robiąc tego co oni.
A taki to od razu "o c**a jesteś bo dresu nie nosisz, nie kradniesz batonów..."

Kiedyś kolegi kolega kryminalista, głównie złodziej- byłem na imprezie. No stół suto, sporo wódki, starsze mordy ok 25-35 lat ja się w sumie przypadkowo znalazłem, bo robiłem za kierowce.
Był tam też koleś co odgibał 8 lat- kradzieże, paserka, dilerka... iw życiu bym nie powiedział, że koleś muchę by skrzywidził, po ubiorze i zachowaniu. Jednak po wzroku widać było, że kminił ludzi, ale o swoim życiu powiedział w iście stoicki i elegancki sposób:

"Zawód jak każdy inny. Coś zepsujesz i lecisz."