18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnętrzności po wypadku.

DoubleTapMaster • 2017-03-09, 06:31
Dla murzyna po wypadku "wypadły" wnętrzności, a raczej można powiedzieć iż wiszą sobie one na boku. Jednak nawet pomimo to zebrał siły i doszedł do swojego syna. Murzyn wyciągał nawet pieniądze aby poprosić o pomoc, jednak wszyscy wiedzieli że to i tak tam nic nie pomoże. Trochę szkoda mieć u boku umierającego ojca.
Możliwe iż płacił on tylko po to żeby zabrali jego syna. Tak czy siak, materiał na sadola jest.

:kjujik:


Gracek46

2017-03-09, 07:39
Gosciu umiera na ulicy a wszyscy stoja w kolko i patrza albo zdjecia robią, ale syf

Omar

2017-03-09, 07:43
jaki debilny opis.....i ten początek "Dla murzyna po wypadku wypadły wnętrzności..." Co za kołek!
Nie pisz już nic więcej!

TT4

2017-03-09, 08:09
Up Nie rozumiesz. Wypadły dla murzyna żeby murzyn z nich powróżył. Będę na Sadolu czy nie będę... Ezoteriusz murzyn dobrze wie co robi.

Pa...........or

2017-03-09, 08:28
Ledwo się na nogach trzyma, pijak cholerny. I jeszcze dzieci wozi.

spiezmamusia

2017-03-09, 08:46
szacun za poświęcenie dla tej być może ostatniej chwili spędzonej z synem

Wiewór

2017-03-09, 08:53
Gracek46 napisał/a:

Gosciu umiera na ulicy a wszyscy stoja w kolko i patrza albo zdjecia robią, ale syf


Człowieku. Bobry budują chaty z drewna od 10000 lat. Murzyni dalej je lepią z gówna.
Maksymalny poziom edukacji jakie może odebrać dziki afrykański murzyn to podstawowa obsługa AK47.
A ty nagle wymagasz od nich, żeby mu pomogli.

DoubleTapMaster

2017-03-09, 08:59
Cytat:

jaki debilny opis.....i ten początek "Dla murzyna po wypadku wypadły wnętrzności..." Co za kołek!
Nie pisz już nic więcej.



Haha, witamy na sadolu! :kjujik:

The_Generat

2017-03-09, 09:17
Znalazł się jeden przygłup, który szyk przestawia i myśli, że jest zajebisty, to z czasem pojawiają się padawani-kopierzy, którzy chcą być jeszcze "fajniejsi", najgorsze jest jednak to, że potem banda imbecyli jest w stanie wprowadzić takie gówno w jakiś slang młodzieżowy a za 10 lat Miodek powie, że się ogólnie przyjęło jak w przypadku "poszłem" to można tak mówić.

Ma...........ke

2017-03-09, 09:24
@DoubleTapMaster

Zabij się idioto.

czajka

2017-03-09, 09:41
Już nawet murzyni wiedzą, że lepiej nagrać dobry materiał niż pomóc :D

DoubleTapMaster

2017-03-09, 10:17
Cytat:

Znalazł się jeden przygłup, który szyk przestawia i myśli, że jest zajebisty, to z czasem pojawiają się padawani-kopierzy, którzy chcą być jeszcze "fajniejsi", najgorsze jest jednak to, że potem banda imbecyli jest w stanie wprowadzić takie gówno w jakiś slang młodzieżowy a za 10 lat Miodek powie, że się ogólnie przyjęło jak w przypadku "poszłem" to można tak mówić.


Gdzie ja ci przestawiłem szyk? Już za to 5 ostrzeżeń wyrwałem i po miesiącu wróciłem, nawet jeśli coś przedstawiłem to z mojej własnej niewiedzy.

The_Generat

2017-03-09, 10:24
DoubleTapMaster napisał/a:


Gdzie ja ci przestawiłem szyk? Już za to 5 ostrzeżeń wyrwałem i po miesiącu wróciłem, nawet jeśli coś przedstawiłem to z mojej własnej niewiedzy.



dlaczego usilnie robisz z siebie idiotę... nie pisałem o tobie

janlew

2017-03-09, 11:52
A dla czego niby ma umrzeć z powodu wiszących flaków? Takie rzeczy się naprawia.
Umrze bo to Afryka i nikt mu tam tego na szybko nie załata. No chyba że przyfarci.

DoubleTapMaster

2017-03-09, 14:51
Cytat:

dlaczego usilnie robisz z siebie idiotę... nie pisałem o tobie


Aj to przepraszam!