18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Własne przerobienie zezłomowanego samochodu

czerwmrlbr • 2014-01-16, 12:51
Siemanko sadole, mój temat w sumie nie będzie ani sadystyczny ani wulgarny :ok***a: , ale być może Was zaciekawi.

Otóż chciałbym pokazać Wam, jakiego mam zajebistego Ojca i jego zajebista zajawa;

Mój Ojciec wraz z kumplem postanowili naprawić, zmienić zezłomowany samochód i stworzyć perełkę. Fury, browary i majsterkowanie to ich życie. Chciałbym Wam pokazać parę fotek, jak to wygląda. Filmiku nie mogę coś wstawić z akcji lodu na wodzie, więc pokaże Wam tylko zdjęcia.

1. Tak to wygląda (szkoda że nie mam zdjęć z etapów robienia, chyba że Ojciec ma) To jest pierwszy, można powiedzieć etap i jak wygląda zmiana. Po lewej stary, rumuński :badyl: złomowany Aro. Po prawej, efekt ich pracy:





2. Tak wygląda już efekt końcowy:



3. A tak służy:



4. Macie jeszcze, zestawcie sobie z fabrycznym samochodem:




Praca trwała ponad rok, ode mnie wielkie browary, jak też tak uważacie, to możecie też stawiać browary.

A że to sadol, to i tu znalazłem kolejny powód dlaczego zasługują na kolejne browary. Udało im się coś pożytecznego zrobić z rumuna :kupa: .

elo

anatomopatolog

2014-01-16, 23:02
Może ktoś wyjaśnić jak wygląda postępowanie, aby zarejestrować zezłomowany pojazd?

MtKrybnik13

2014-01-17, 01:27
Co do przepychanek czy to ARO czy GAZ, sprawa wygląda następująco. Licencji jako takiej Rumuni nigdy na GAZa 69 nie kupili. Ale dostęp do samochodu mieli dość łatwy więc po prostu wykonali kopię. Różnica między GAZem a M461 to silnik bo w Rumuńskiej kopii występował silnik rodem z Francji jeśli dobrze kojarzę, to z uwagi na ich świetną współpracę z Renault.

Zeely

2014-01-17, 17:09
Jaki sens zamazać blachę na ostatnim zdjęciu?

pudeleQ

2014-01-17, 21:01
Gdzie go można zobaczyć na Ostrołęce?

kambal

2014-01-19, 21:25
Człowiek który założył temat nic nie odpowie bo zj***ł zdjęcia od mojego kolegi z facebooka, jak chcesz obejrzeć to zapytaj w sklapie ogrodniczym naprzeciwko metalówy