18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

włamanie do banku

pepik29 • 2010-04-02, 18:28
był sobie złodziej który nie planował skoków tylko włamywał się spontanicznie.pewnego dnia wj***ł się do banku.wchodzi do pierwszego pomieszczenia a tam mały sejfik.otwiera a sejfik pełen jogurtów,myśli sobie jak już go otworzyłem to zjem te jogurty.wchodzi dalej a tam taka dosyć spora kasa pancerna,otwiera.k***a znowu jogurty,ale ch*j jak już tu jestem to zjem te jogurty.wchodzi do trzeciego pomieszczenia,patrzy a tam wielki sejf,myśli sobie tu musi być kasa.otwiera,znowu jogurty.caly pełen,prawie żyga,mówi
-k***a wpie**ole im te jogurty na złość
wj***ł je z wielkim bólem,wychodzi
-zobacze co to za zj***ny bank
patrzy a tam szyld
BANK SPERMY

ferro

2010-04-03, 10:15
pepik29 napisał/a:

skoro uwazacie ze 3000piw dostalem za suchary,to co to za portal?i kim k***a wy jestescie??



zobacz ilu jest użyszkodników portalu ;)
potem weź poprawke na to ze 60% to dzieciaki i dają piwo za byle gówno, a dopiero poźniej podniecaj się iloscią 3k piw za suchary.

grotik

2010-04-03, 10:45
portal który schodzi na psy przez takich jak ty

chetek

2010-04-03, 11:49

Special

2010-04-03, 12:05
pepik29 napisał/a:

skoro uwazacie ze 3000piw dostalem za suchary,to co to za portal?i kim k***a wy jestescie??


Zdobądź tyle piw za wrzuty na hardzie, wtedy powiem "dobra robota". Chociaż nie, na hard też już dzieci wchodzą, jeden koleś za zwykła gołą dupę dostał 500 piw. Cholera, ten portal schodzi na psy.
Odnośnie tego dowcipu, nie jest śmieszny, bo już mniej więcej w połowie wiadomo jak się skończy.

jonek00

2010-04-03, 13:07
mam nadzieję pepik że zdajesz sobie sprawę z tego, że każdym swoim postem strzelasz sobie w kolano. ale skoro jesteś aż tak łapczywy na te wirtualne piwa to masz i kilka ode mnie, na zdrowie (ja i tak z nich użytku nie zrobię)

pepik29

2010-04-03, 13:33
ja i kilku moich kolegow z pracy dowiezielismy sie o tym portalu od niedawna.siedzimy na nim glownie w robocie,owszem rywalizujemy o piwa miedzy soba bo chyba sa one elementem rywalizacji,jezli uwazacie ze ten portal schodzi na psy i siedza tu same dzieci to pytanie brzmi;
NA ch*j TU WCHODZICIE?????????

.:...........:.

2010-04-03, 14:09
pepik29 napisał/a:

owszem rywalizujemy o piwa miedzy soba


No wiecie co, nie macie innych miejsc?

valker04

2010-04-03, 14:36
U ciebie w pracy nie wymagają przecinków i dużych liter? Aaa... to ty mojej babce dom robiłeś!

pepik29

2010-04-03, 19:44
faktycznie same dzieciaki na garnku u mamusi