18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwieni niemcy,napierdalający się ciapaci itp

Morbus Arthur • 2013-02-16, 05:50
Filmik znalazłem przeglądając YT z nudów, sądzę że może się wydać ciekawy zważywszy na sceny z wymianą ciosów ciapaty kontra ciapaty , ciapaty kontra kobieta, kobieta vs kobieta , no i fajnie popatrzeć jak helmuty się wk***iają.


maxvolumePL

2013-02-16, 18:34
maaciekk, jeździłem kiedyś z ziomkiem po niemczech, on był kierowcą tira i miał cały czas rzuty do Hamburga i Berlina. Byłem z nim parę razy tak z nudów, po prostu się przejechac, a że rozwoził cement, bo był wtedy w ch*j tańszy u nas, to szło tego w p*zdu, i na nie jednej budowie na rozładunku byliśmy. Oczywiście co druga budowa 70% Polaków, reszta turasy albo ukraincy. To jak się zachowywali powiedzmy "inwestorzy" w stosunku do pracowników, to k***a jakaś parodia była. Drze taki mordę z metra cięty grubas, na bogu ducha winnych chłopaków (którzy fakt faktem odpie**alali tam kawał dobrej roboty), bo myśli że mu wszystko wolno. Nie i jeszcze raz nie dla tych cwe*i...

Polnischefuhrer

2013-02-16, 18:57
maxvolumePL idioci są wszędzie więc niema co oceniać wszystkich na podstawie jednej osoby ja tam nigdy nie zaznałem jakichś nieprzyjemności ze strony niemców czy austriaków a z kilkoma się zdarzało zamienić słowo i zawsze byli przyjaźnie nastawieni mimo że ja jestem polakiem

maxvolumePL

2013-02-16, 19:21
maaciekk, co do Austryjaków się zgodzę, bo za małolata siedziałem tam ponad rok, i całkiem miło wspominam tamte czasy. W niemczech byłem chyba ze 30 razy, i ni ch*ja nic ciekawego się nie działo, wręcz przeciwnie. To co napisałem wcześniej nie było opierane tylko na jednym przypadku. Reasumując: Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia, jeśli wiesz o czym piszę...

vonYanek

2013-02-16, 21:19
12.25-12.35

I to jest obraz przyszłości UE. Ciapaci walczą między sobą, a biały człowiek już nic nie może zrobić...

Kubachan

2013-02-17, 01:05
Jak się nazywa ta nuta na początku? Błagam

hrabia9933

2013-02-17, 20:57
tata wparowal do mnie do pokoju bo myslal ze mnie niemcy atakuja