18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwieni niemcy,napierdalający się ciapaci itp

Morbus Arthur • 2013-02-16, 05:50
Filmik znalazłem przeglądając YT z nudów, sądzę że może się wydać ciekawy zważywszy na sceny z wymianą ciosów ciapaty kontra ciapaty , ciapaty kontra kobieta, kobieta vs kobieta , no i fajnie popatrzeć jak helmuty się wk***iają.


ostry07

2013-02-16, 13:00
A dam Piwo bo niektóre akcje dobre w ch*j ;D

Polnischefuhrer

2013-02-16, 13:07
brawo NIEMCY ! , oni w przeciwieństwie do angolów nie srają się tych brudasów

maxvolumePL napisał/a:

k***a aż mnie uszy rozbolały.

a mnie oczy od czytania tego , k***a mówisz językiem w którym wszystkie słowa brzmią mniej więcej tak "szy ,czy szy ,szy ,czy szczy k***A ! " a czepiasz się Niemieckiego

Misiu9316

2013-02-16, 13:21
mariot44:
j***ć te niemieckie świnie mówisz? a sam zapie*dalałeś na szparagi albo na wiśnie żeby ci dalij pare groszy...

zjerycha

2013-02-16, 13:34
zazwyczaj tematy podpisane "kompilacja" omijam bo nie interesują i już nie smieszą mnie upadki pedałów w rurkach, ale ten filmik zasługuje na nominacje do oscara, zajebiste!

maxvolumePL

2013-02-16, 14:39
maaciekk, po pierwsze piszę, a nie mówię w tym konkretnym przypadku, a po drugie możesz już wyłączyc kompa i iśc obciągnąc druta Helmutowi, który daje ci pracę, bo to jedyne co mi przychodzi do głowy po twoim poście lamusie...

Snejku

2013-02-16, 15:05
Co za zwierzęta...

tigerqaz

2013-02-16, 15:09
I to są dzikusy...
Czarni się chowają he he :d

Matheush2

2013-02-16, 15:10
Tego k***a to niemiec się pewnie od polskich robotników nauczył :D

Polnischefuhrer

2013-02-16, 16:08
maxvolumePL napisał/a:

maaciekk, po pierwsze piszę, a nie mówię w tym konkretnym przypadku, a po drugie możesz już wyłączyc kompa i iśc obciągnąc druta Helmutowi, który daje ci pracę, bo to jedyne co mi przychodzi do głowy po twoim poście lamusie...

no tak tak powiedział koleś który by lizał stopy tuskowi i kaczyńskiemu gdyby zarobił 2tys złoty , twoi rodacy r*chają cię w dupę a ty jesteś jeszcze z tego dumny ?!?

maxvolumePL

2013-02-16, 16:29
maaciekk, Lizac to mogę ewentualnie c*pkę, jak się do tego nadaje, w ch*ju mam Tuska i całą resztę, bycie POLAKIEM, nie oznacza przynależności do popie**olonego rządu. 2 tysiące? Tyle kolego mam za 2 godziny grania w sobotę na dyskotece, chyba że jest jakiś większy event, to nawet i dycha wpadnie. Więc mi nie pie**ol o czymś o czym nie masz pojęcia. I nie nikt mnie w dupę nie r*cha, bo swoją działalnośc mam zarejestrowaną na Słowacji, i tam płacę o niebo niższe podatki niż w PL.

Polnischefuhrer

2013-02-16, 16:44
maxvolumePL napisał/a:

maaciekk, Lizac to mogę ewentualnie c*pkę, jak się do tego nadaje, w ch*ju mam Tuska i całą resztę, bycie POLAKIEM, nie oznacza przynależności do popie**olonego rządu. 2 tysiące? Tyle kolego mam za 2 godziny grania w sobotę na dyskotece, chyba że jest jakiś większy event, to nawet i dycha wpadnie. Więc mi nie pie**ol o czymś o czym nie masz pojęcia. I nie nikt mnie w dupę nie r*cha, bo swoją działalnośc mam zarejestrowaną na Słowacji, i tam płacę o niebo niższe podatki niż w PL.

no widzisz sam polski rząd r*cha swoich obywateli w dupę dlatego masz swoja działalność zarejestrowaną na słowacji poza tym widzę że oprócz tego należysz do zacofanego polactwa skoro spinasz dupę gdy widzisz niemca który osobiście ci nic nigdy nie zrobił , mamy XXI wiek a wy zachowujecie się jakby wczoraj była wojna

wielu się spina gdy widzi niemca a prawda jest taka że gdyby niemiec zaproponował wam zarobki 4tys euro a polak 2tys złoty to swój honor schowalibyście głęboko w dupę i pracowali dla niemca

maxvolumePL

2013-02-16, 17:01
maaciekk, osobiście może i nie, ale 1939 się nie zapomina. A co do honoru, to wolałbym wpie**alac kit z okien niż kłaniac się przed jakimś zj***nym bauerem, nawet za te 4tyś oiro, które z resztą spokojnie wyciągam, robiąc to co lubię i żaden Helmut nie jest mi do tego potrzebny...

Polnischefuhrer

2013-02-16, 17:14
maxvolumePL dzisiejsi niemcy nie mają nic wspólnego z wojną ,twoje myślenie wygląda np. tak że twój pradziadek by kogoś okradł a ty byś był z tego powodu nazywany złodziejem bo on coś takiego kiedyś zrobił. Przecież niemcy to tacy sami ludzie jak polacy więc nie rozumiem czemu się wkurzasz

Realbartu

2013-02-16, 17:46
To pedofil Kinski z tym "Fuck You" ?

adik300i

2013-02-16, 18:25
Piękne "k***a" :D
Jak pracowalem w niemczech przez wakacje to tez cała firma zdążyła się nauczyć tego słowa, jeden niemiec tak często mówił k***a, że na budowie jacy Polacy z innej firmy do niego podeszli i chcieli się dowiedzieć skąd jest :D