18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiające dzieciaki w skateparku.

parcours • 2013-07-09, 11:33
Dwie stłuczki, z czego jedna bardziej od drugiej ;)


~tip.top

2013-07-09, 11:35
Ten ostatni to się chociaż zachował jak człowiek, a nie jak ten frajer co mu dziecko zajechało drogę i wielkie halo bo nie mógł super triku zrobić :roll:

Ra...........py

2013-07-09, 11:40
Niech sobie jeżdżą dzieciaczki, byleby przed kompem nie siedziały cały dzień. Uważać jeden na drugiego i będzie dobrze

swawole

2013-07-09, 11:47
Skateparki nie są budowane dla dzieciaków, które jeżdżą na rowerkach, a dla tych którzy uprawiają sporty ekstremalne. Bardzo sie cieszę, że taki filmik powstał, bo może ktoś w końcu zrozumie, że skatepark to nie PLAC ZABAW. Rodzice są totalnymi bezmózgami puszczając dziecko w tak niebezpieczne miejsce.

Brzydkii

2013-07-09, 12:01
Ten ostatni to chyba Rafał "Skejcik" Kierc, ale głowy sobie uciąć nie dam. Najbardziej wkurzający są deskarze, mają ból dupy dosłownie o wszystko i do każdego.

swawole

2013-07-09, 12:13
W Lesznie najgorsi są bmx-iarze ktorzy biwakuja sobie na skateplazie. jazda ich nie obchodzi oni przyjezdzaja sobie tylko po to aby posiedziec. zenada

JądroChaosu

2013-07-09, 12:14
@swawole - dla uprawiających sporty ekstremalne są prosektorium i występy w dziale HARD. Skejtparki są dla zwykłych dzieciaków.

Ty...........ta

2013-07-09, 12:17
@up
No to gdzie mają jeździć ci którzy chcą doskonalić swoją pasje ?

BongMan

2013-07-09, 12:32
JądroChaosu napisał/a:

Skejtparki są dla zwykłych dzieciaków.



JądroChaosu

2013-07-09, 14:21
@up sądząc po liczbie postów i twoim wieku podejrzewam że skejtpark znasz przede wszystkim z teorii :)

Cytat:

@up
No to gdzie mają jeździć ci którzy chcą doskonalić swoją pasje ?



Gówno mnie obchodzi gdzie jeżdżą - ale jak chcą żeby im nie przeszkadzać to niech sobie zrobią skejtpark na własnym terenie za własne pieniądze.

Zona_Putina

2013-07-09, 14:36
To nie jest miejsce dla dzieci,a dla starszych dobrze że maja gdzie poszaleć.Przynajmniej nie latają z nożami po osiedlach.

BongMan

2013-07-09, 14:40
JądroChaosu napisał/a:

@up sądząc po liczbie postów i twoim wieku podejrzewam że skejtpark znasz przede wszystkim z teorii :)


A ty chyba nie znasz w ogóle, skoro twierdzisz, że skatepark nie jest dla skaterów, którzy uprawiają skateboarding (czyli po polsku jeżdżą na desce), tylko dla dzieci :D Jak wcześniej słusznie ktoś zauważył, dla dzieci są place zabaw.

Na desce jeździłem jako dzieciak, ale wtedy skateparków u nas nie było. Nak***ialiśmy po krawężnikach.

parcours

2013-07-09, 14:46
@up Co Ty gadasz... Jak dotąd nie słyszałem, żeby na wniosek byle dzieciaków został stworzony jakiś skatepark. Z reguły jest to zasługa formalnej bądź nieformalnej grupy, która zgłasza swoją propozycję urzędowi na danym terenie. Chyba, ze z ministerstwa jest rozporzadzenie wybudowania skateparku w kazdym wiekszym miescie DLA DZIECI, ale o tym nie wiem. Jak ktos korzysta z takiego miejsca, to niech stosuje sie do zasad zdrowego rozsadku. Lazenie bez celu po skateparkach jest zagrozeniem dla innych - a to wlasnie dzieci nie maja pojecia jak z nich korzystac.

Spajk

2013-07-09, 18:34
Stare pedały krzyczą na dzieciaki

Sick_Stick

2013-07-09, 19:27
No bez przesady, żeby od razu morde drzeć na dzieciaka. Może k***a nie widział, a jak siedzi ich tam tylu to mogli go odsunąć albo powiedzieć, żeby stanął z boku na chwile, bo teraz ktoś inny jedzie...

U nas nie ma problemu, bo w dzień dzieciaki się bawią na skejtach, a starsi przychodzą pod wieczór. Można? można.