18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiające dzieciaki w skateparku.

parcours • 2013-07-09, 11:33
Dwie stłuczki, z czego jedna bardziej od drugiej ;)


WalkingStephen

2013-07-09, 19:30
Jak nazywa się pojazd napędzany jednym pedałem?




Deskorolka.

Jarrt

2013-07-09, 19:37
k***a, dlaczego wszyscy deskorolkarze noszą te j***ne rureczki?

KyRy

2013-07-09, 19:40
te ostatnie nagranie jest z Jastzębia-Zdroju?

Jab7kO

2013-07-09, 19:41
Brak mi słów dla takich zjebów, którzy twierdzą, że skejtpark tylko dla "wybrańców". W sumie nie warto się dalej rozpisywać, bo takie myślenie jest po prostu śmieszne.

za...........ek

2013-07-09, 19:43
Gdzieś dzieciaki się muszą nauczy jeździc żeby mogli w przyszłości by dobrym

patkaax

2013-07-09, 19:45
KyRy napisał/a:

te ostatnie nagranie jest z Jastzębia-Zdroju?

Ta, z Jatrzębia. Moje miasto, taki fejm.

Megatr0n

2013-07-09, 19:53
Ten typek co wydarł się na dzieciaka na hulajnodze postąpił jak debil, bierze deskę pod rękę, idzie do rodzica i tłumaczy mu się chociażby łopatologicznie iż jego pociecha może skończyć nawet gorzej niż mały bohater ostatniej akcji. Jak dla mnie skatepark'i powinny być otwarte do późnych godzin nocnych przy sztucznym naświetleniu, wtedy bardziej doświadczeni miłośnicy sportów ekstremalnych mogliby se w spokoju szlifować swe umiejętności a małe dzieci pod bacznym okiem rodziców bawić za dnia. U mnie jest skatepark czynny do 21:00 z latarniami na około, które gasną i ch*ja widać, śmiechu warte ...

LICH0

2013-07-09, 19:54
Drze mordę przygłup na małe dziecko....

MclU

2013-07-09, 19:55
Baseny tylko dla pływaków !

da...........55

2013-07-09, 19:56
Po to są regulaminy na skateparkach i żaden z was nie ma prawa mówić dla kogo jest skate park. IDIOCI...

nygas232

2013-07-09, 20:06
Widzę biedę umysłową w komentarzach. Lepiej niech dzieciaki nie wchodzą na beton bo jak widać nie do końca są ogarnięte.

glogos27

2013-07-09, 20:22
Chwila, chwila panowie ! Ustalmy sobie jedną rzecz, bo widzę, że często osoby przebywające na skateparkach muszą konfrontować się z bandą nastolatków którzy "coś tam umiom" i myślą, że skatepark jest ich... Na skatepark może przyjść sobie każdy, a tym bardziej dziecko - bo ono też chce sobie pojeździć ! I w ogóle jeżdżąc na parku i widząc w okół siebie dzieci moim zasranym obowiązkiem jest się z tym liczyć, że może wejść mi pod nogi ! I jak już do tego dojdzie to nie krzyczeć i zgrywać twardziela, tylko główka w dół i udawać, że nic się nie stało ! ch*j z tego, że wszedł mi pod nogi ! Dziecku wszystko idzie wybaczyć ! Taki dzieciak też chce jeździć, bawić się, żyć do ch*ja pana !!!!!!!!!!! Nie myślcie tyle o swojej dupie ! Trik można nakręcić od nowa a dzieciakowi przykro się zrobiło na bank !!!!!!!!!! I nie mówcie, że to sadistic czy coś, bo to wiem ! I ogólnie mam to gdzieś jak dzieje się krzywda dorosłemu ! Krzywda dziecka jest 10000000 razy bardziej poważniejsza !!!!!!!!!!!!!

prof. Matolewicz

2013-07-09, 20:48
Najlepsze są mamusie, które przyprowadzają 3-4 letnie dzieci na skatepark, żeby sobie połaziły po przeszkodach. Zero mózgu. Poza tym na większości o ile nie na wszystkich parkach można jeździć od 13 roku życia.

chumak

2013-07-09, 20:49
Przeczytałem komentarze osób które się zgadzają z tym iż skatepark jest tylko dla starszych dzieciaków, jak również te komentarze które głoszą że skateparki są dla każdego i szczerze powiem że popieram oba poglądy ale z lekkim kompromisem. Dlaczego np. dziecko w wieku ok. 6lat jeździ rowerkiem tuż przy rampie w momencie gdy ktoś się na niej znajduje? Ponieważ nie jest świadome niebezpieczeństwa a rodzice wolą tulić dupę w fotel i oglądać "Trudne Sprawy" niż pilnować dzieciaka. Nie popieram krzyczenia na takie dzieci ale rodzicowi można by mordę obić.

Mardog

2013-07-09, 21:00
Wincyj! :D Za mało tego hehe :)