18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurw na Gówno Wyborcze

Pierdolec • 2014-07-02, 11:01
Rafał Ziemkiewicz jest delikatnie wkurzony na Gówno Wyborcze

Smutas

2014-07-02, 11:07
Amerykę odkrył...

Płyta_Gnojowa

2014-07-02, 11:19
up@ dzięki niemu między innymi, Ty wiesz takie rzeczy.

SolarisN1

2014-07-02, 11:35
Ziemkiewicz to poj***ny frustrat. Nienawidzę ludzi o skrajnych poglądach w którąkolwiek ze stron, bo są oderwani od rzeczywistości. A już on z tą swoją manią i teoriami spiskowymi jest równy Łysiakowi i obydwaj są niedoj***ni.

furak151

2014-07-02, 11:35
Bardzo dobrze, ma jaja.

midnightc

2014-07-02, 11:36
Ziemkiewicz to taka nasza Sinead o'Connor, drze wyborczą jak zdjęcie papieża. Jaruzelskiego obrażajo!

kawałchuja88

2014-07-02, 11:48
A ta k***a jakby jej serce pękło po przerwaniu gazety przez Ziemkiewicza.
"O matko miałam nadzieje, że tego nie zrobisz" i grobowy wyraz twarzy :)
Pewnie opie**ala kiełbachy kosmitom z gazety wyborczej i się zasmuciła.

aveyron

2014-07-02, 11:58
SolarisN1 napisał/a:

Ziemkiewicz to poj***ny frustrat. Nienawidzę ludzi o skrajnych poglądach w którąkolwiek ze stron, bo są oderwani od rzeczywistości. A już on z tą swoją manią i teoriami spiskowymi jest równy Łysiakowi i obydwaj są niedoj***ni.


Pewnie - najlepiej być lemingiem bez poglądów, chapiącym wszystko jak młody pelikan z TVN... ssij kutacha wyborco Donalda. :samoboj:

SolarisN1

2014-07-02, 14:39
aveyron napisał/a:


Pewnie - najlepiej być lemingiem bez poglądów, chapiącym wszystko jak młody pelikan z TVN... ssij kutacha wyborco Donalda. :samoboj:



Ojej, czyżby stary był kierowcą MPK a matka kucharką w szkole i kasy nie macie w domu? Zasiłki ch*jowe i dupa boli?

Żałosny pajac, który nazywa kogoś lemingiem z powodu innych poglądów, samemu będąc wyznawcą skrajnych idiotów pokroju Ziemkiewicza, k***ina czy innych zjebów. Do tego wplątałeś to w TVN ch*j wie skąd, udając, że mnie znasz i wiesz, że jeśli czytuję GW to znaczy, że nie mam poglądów. Gratulacje, jesteś najgorszym rodzajem bezmózgiego ścierwa.

Aha i jeszcze jedno: tak, głosowalem na Tuska i ch*j ci w czaszkę pucybucie.

el...........wy

2014-07-02, 14:47
@UP
Urzędas? :D

Daj spokój, już po kolejnej aferze nie przejmować się z tym, że się oddało poddańczy głos panu słońce peru świadczy o kompletnym oderwaniu od rzeczywistości.

Pucybutów szukaj na zdjęciu rodzinnym.

De...........37

2014-07-02, 15:04
Każdy z elektoratu PO to jak wiemy urzędnik albo leming. Albo jeszcze prościej: każdy spoza elektoratu KNP to leming, lewak i pasożyt. I wtedy zycie jest takie proste, nie trzeba się nad niczym zastanawiać bo Krul powie co i jak (do spóły z paroma oszołomami).

el...........wy

2014-07-02, 15:15
Ale pie**olisz dex. Wśród wyborców knp też jest cała masa tłuków o czym dobitnie się przekonałem przy czym oni przynajmniej w miarę logicznie uzasadniają dlaczego oddają głos tak a nie inaczej.

Natomiast taki łebster nie powie kompletnie nic.
A co do urzędników to polecam odwiedziny na fanpejdzu PO i zwróć uwagę na miejsca pracy udzielających się tam to może zrozumiesz.

Taka jest prawda, że wyborcy PO to pracownicy administracyjni, janusze bez pojęcia o polityce(mam takich w rodzinie), ci co się jarkacza bojo, ich rodziny i zlepki innych.

Zresztą dla ciebie wyborca KNP to kuc lub gimbus więc zalatujesz hipokryzją.

SolarisN1

2014-07-02, 15:16
elBiaauawy napisał/a:


Taka jest prawda, że wyborcy PO to pracownicy administracyjni, janusze bez pojęcia o polityce(mam takich w rodzinie), ci co się jarkacza bojo, ich rodziny i zlepki innych.



Może to nie powód do dumy, ale z wykształcenia jestem m.in. politologiem, także tego... coś tam o polityce wiem. Ale jak rozumiem wiesz więcej i nie mam z tym problemów, serio.

Natomiast ciągłe pieprzenie jakie to GW jest z dupy (uogólnienie i do tego nieprawdziwe), mylenie GW z TVN (wtórny debilizmi i ignorancja) oraz pie**olenie o aferach, które nie są aferami i obwinianie za wszystko w kraju Tuska to po prostu skrajne przejawy podatności na opozycyjnej propagadany i niewiele ma wspólnego z samodzielnym myśleniem. Nie było cię jeszcze na świecie skoro masz 21 lat, gdy GW pomagała temu krajowi wywalczyć niezależność. A tak, zapomniałem przecież, że nie jesteśmy niezależnym państwem, racja?

sa...........os

2014-07-02, 15:40
Tak was ta Wyborcza boli, a nic wam nie przeszkadza w zaczytywaniu się w "W Sieci", internetowych portalach, "Sadistic: Polityka i Religia" i tego typu podobnych kurewsko wiarygodnych źródłach informacji.

Cytat:

Taka jest prawda, że wyborcy PO to pracownicy administracyjni, janusze bez pojęcia o polityce(mam takich w rodzinie), ci co się jarkacza bojo, ich rodziny i zlepki innych.



No tak, a ci co głosują na PiS to buraki ze wsi. Też generalizuję co prawda, ale lepiej sobie popie**olić skwary, niż gadać z sensem, hej!
Wam się nawet w łebkach nie mieści ile czynników niektórzy biorą pod uwagę oddając swój głos. O tym, że niektórzy biorą pod uwagę też przyszłość kraju, a nie tylko zapchanie własnej kichy, to już w ogóle wspominać się nie chce, bo nie uwierzycie! Zresztą, nieuniknionym jest, że niebawem władzę przejmą bolszewicy udający prawicowych patriotów, więc doświadczycie na własnej skórze cudownych przemian o które tak walczycie.
A z drugiej strony jakby KaNaPka władzę przejęła, to też by było śmiesznie. 70-letni kolo porozpie**alałby wszystko, wdrożyłby w życie swoje widzimisię, kopsnąłby w kalendarz i weź to później ktoś mądry sprzątaj. :mrgreen: Przynajmniej nikt by się tak do władzy nie rwał, hue hue hue.

W sumie też mnie wk***ia fakt, że dwie partie mają monopol na władzę, jedna łapie cymbałów na populizm i demagogię, druga chwyta tych, co boją się (słusznie poniekąd) tych pierwszych. Ale jak tak patrzę na partie "z poza", to też k***a jest to przebieranie w łajnie, tak więc chyba nie ma nadziei dla tego kraju. :->

el...........wy

2014-07-02, 15:46
Ostatnio rozmawiałem z moim ojcem (gimbusem, korwinistą), który gazetę czyta od jakiś 20 lat, z przyzwyczajenia. Stwierdził, że sam poziom edytorski wskazuje na to, że przez ostatnie lata redakcje przesiadują dzieciaki po liceum. Sam też czasem przegladam gazete i to jak jest stronnicza, prorządowa i anty pewnym środowiskom zdecydowanie wyklucza ją z grona niezależnych mediów.
I nie można sie dziwić. GW jest największym wśród mediów beneficjentem rządu i to jest fakt, poszukaj.

A co do rządów Tuska to jest za co go obwiniać i jest wiele kwestii, których nie da się logicznie uzasadnić.

Sanctusdiavolos, podejrzewam, że ponad połowa idzie głosować bezmyślnie, spora część ze strachu, niektórzy dla jaj, niektórzy w ciemno itd.

Taka zaleta demokracji. Przy czym demokracja może funkcjonować- teoria tysiąca liechtensteinów :)

Dlatego też Korwę powinien distać kopa w dupę za swoje dyktatorskie zapędy.