18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurw na Gówno Wyborcze

Pierdolec • 2014-07-02, 11:01
Rafał Ziemkiewicz jest delikatnie wkurzony na Gówno Wyborcze

De...........37

2014-07-02, 16:10
Na czym polega ten monopol na władzę? Na tym, że od paru lat są dwiema największymi partiami? Lol... Monopol na władzę to by był, gdyby opozycja tłukła kamienie :D (lub żarła piach...). To co mamy teraz to jest wybór obywateli. Gdyby chcieli to by zagłosowali na KNP czy innych oszołomów z innej partii kanapowej. Widocznie wcale nie chcą.

aveyron

2014-07-02, 16:51
SolarisN1 napisał/a:



Ojej, czyżby stary był kierowcą MPK a matka kucharką w szkole i kasy nie macie w domu? Zasiłki ch*jowe i dupa boli?

Żałosny pajac, który nazywa kogoś lemingiem z powodu innych poglądów, samemu będąc wyznawcą skrajnych idiotów pokroju Ziemkiewicza, k***ina czy innych zjebów. Do tego wplątałeś to w TVN ch*j wie skąd, udając, że mnie znasz i wiesz, że jeśli czytuję GW to znaczy, że nie mam poglądów. Gratulacje, jesteś najgorszym rodzajem bezmózgiego ścierwa.

Aha i jeszcze jedno: tak, głosowalem na Tuska i ch*j ci w czaszkę pucybucie.



ch*j Ci do tego kim jest mój Ojciec/Matka, może faktycznie jest kierowcą MPK, może kucharką? he? trzeba mieć szacunek dla ludzi pracy - takich ludzi, bo to oni napędzają gospodarkę w przeciwieństwie do chmary urzędasów którzy w większości są pasożytami. Pije tutaj jak napisałeś do "Nienawidzę ludzi o skrajnych poglądach" - k***a, skąd ta nienawiść? coś nie tak w domu?... jak widzisz dobrze trafiłem z twoimi preferencjami politycznymi, teraz sobie siądź na dupie przed kompem i obejrzyj kilka wywiadów z zalewskim, niesiołowskim itp. - brawo k***a, ich też nienawidzisz? przecież oni jawnie w twarz mówią że kłamią, kradną i kraść będą!!!

Ko...........on

2014-07-02, 16:56
aveyron napisał/a:



ch*j Ci do tego kim jest mój Ojciec/Matka, może faktycznie jest kierowcą MPK, może kucharką? he? trzeba mieć szacunek dla ludzi pracy - takich ludzi, bo to oni napędzają gospodarkę w przeciwieństwie do chmary urzędasów którzy w większości są pasożytami. Pije tutaj jak napisałeś do "Nienawidzę ludzi o skrajnych poglądach" - k***a, skąd ta nienawiść? coś nie tak w domu?... jak widzisz dobrze trafiłem z twoimi preferencjami politycznymi, teraz sobie siądź na dupie przed kompem i obejrzyj kilka wywiadów z zalewskim, niesiołowskim itp. - brawo k***a, ich też nienawidzisz? przecież oni jawnie w twarz mówią że kłamią, kradną i kraść będą!!!


Czyli praca u podstaw i komunizm? Chcesz być robolem i napędzać gospodarkę, proszę bardzo, ja tam wolę być urzędasem, który coś kupi u sklepikarza osiedlowego :idzwch*j:

Najlepiej zabrać wszystkim, żeby nikt nie miał :D

aveyron

2014-07-02, 17:09
KorwynMykke napisał/a:


Czyli praca u podstaw i komunizm? Chcesz być robolem i napędzać gospodarkę, proszę bardzo, ja tam wolę być urzędasem, który coś kupi u sklepikarza osiedlowego :idzwch*j:

Najlepiej zabrać wszystkim, żeby nikt nie miał :D


wiesz co? pie**ol sie, nie chce mi sie z tobą gadać.... mam nadzieje ze karma sie o ciebie upomni... nara

SolarisN1

2014-07-02, 17:11
aveyron napisał/a:

teraz sobie siądź na dupie przed kompem i obejrzyj kilka wywiadów z zalewskim, niesiołowskim itp. - brawo k***a, ich też nienawidzisz?



Wyprowadzę cię z błędu: nie każdy kto jest prorządowy jest bezkrytycznym lemingiem. Skąd pomysł, że skoro kilka lat temu głosowałem na Tuska muszę przyklaskiwać Niesiołowskiemu? Jedno z drugim nie ma wiele wspólnego.

De...........37

2014-07-02, 17:16
Niesiołowski nie ma skrajnych poglądów... Ma skrajny język, często buracki.

el...........wy

2014-07-02, 18:37
Korwyn, czasem idzie z toba pogadac nawet, ale czesto zdarza ci sie napisac cos ponizej jakijkolwiek krytyki.

mare30ks

2014-07-02, 20:16
elBiaauawy napisał/a:

Ale pie**olisz dex. Wśród wyborców knp też jest cała masa tłuków o czym dobitnie się przekonałem przy czym oni przynajmniej w miarę logicznie uzasadniają dlaczego oddają głos tak a nie inaczej.


tu sie musze z toba zgodzic :) a jakie zatrzesienie ich jest na sadolu: dnr, ten od murzyna z pigulkami i paru innych masakratorow lewakow :)

el...........wy

2014-07-02, 20:24
Zapomniałeś jeszcze dodać mnie i masz cały komplet :krejzi:

aveyron

2014-07-02, 20:34
elBiaauawy napisał/a:

Zapomniałeś jeszcze dodać mnie i masz cały komplet :krejzi:


z ikonowiczem na avatarze zrobisz karierę :) ... tylko te barwy coś mi nie pasują :)

el...........wy

2014-07-02, 20:58
Rzecz właśnie w tych niepasujących barwach :D

mare30ks

2014-07-02, 21:00
elBiaauawy, ostatnio sie troche ucywilizowales i od biedy mozna sie z toba troche wzajemnie pomasakrowac. przynajmniej nie wyskakujesz w pierwszym maksymalnie drugim poscie z lewakami-pedalami, feministami, urzednikiem, zasilkowcem i ch*j wie czym jeszcze. w odroznieniu od tamtych dzieciakow :-D

Ko...........on

2014-07-02, 21:05
mare30ks napisał/a:

elBiaauawy, ostatnio sie troche ucywilizowales i od biedy mozna sie z toba troche wzajemnie pomasakrowac. przynajmniej nie wyskakujesz w pierwszym maksymalnie drugim poscie z lewakami-pedalami, feministami i ch*j wie czym jeszcze. w odroznieniu od tamtych :-D


Też to zauważyłem, jakby z kuca stał się bardziej centrowy i nie widzi czarno-biało. Stał się normalny

mare30ks

2014-07-02, 21:12
KorwynMykke, daj spokoj, przeciez jakiekolwiek odstepstwo od lini partii to zdrada idealow :) dla dnra i spolki pewnie juz jest lewakiem 8-)

Ko...........on

2014-07-02, 21:40
Do słowa lewak zapomniałeś dodać, że bezrobotny pedał na zasiłku, lub pedał urzędas z bandy czworga.