18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w Szwecji

Jagzzie • 2014-01-05, 13:30




Czyli jak było kiedyś ,a jak jest teraz.

_............._

2014-01-05, 13:42
No k***a, nieźle tę werandę rozbudowali.

Vietor

2014-01-05, 13:46
Radeghost napisał/a:

No nie bardzo. ch*j ci w dupę za takie manipulacje. Nie jesteście lepsi niż tvn, który przez parędziesiąt zwierząt nie zostawił suchej nitki na marszu narodowym. To samo wy, trochę tych ciapaków tam jest i już dupę spinacie, w dupie byliście i gówno widzieliście.
A teraz wracajcie czytać frondę, wmeritum i jakieś inne manipulujące waszymi słabymi umysłami pierdoły.



Wolololo, dobrze, że każdy wie, że jesteś jednym z naczelnych trolli tego portalu, bo w taki debilizm zawarty w poście ciężko się nabrać. :lol:

aa...........am

2014-01-05, 13:47
@Radeghost 77% gwałtów na szwedkach-muzulmanie, co tydzien rozruchy, liczne pobicia, co piąty mieszkaniec Szwecji jest muslimem mam k***a dalej wymieniac? to ty manipulujesz. pojechales z tego swojego sohaczewa najdalej do warszawy i juz żes k***a caly swiat widzial. skad sie biora te koszmary

Vietor

2014-01-05, 13:47
@up

Nie karm trolla.

aa...........am

2014-01-05, 13:53
@Radeghost zaraz k***a bedziesz mial 100% pobić na Radeghost to CYCONAUTA. przestan pie**olic

ca...........q1

2014-01-05, 13:54
100% gwałtów na kobietach zostało dokonanych na kobietach!

aa...........am

2014-01-05, 13:57
psycholog k***a twoja mac. idz juz na podworko bo chlopcy czekaja. i ch*j ci w dupe. moja mentalnosc w moim kraju. ja im nie wjezdzam do iranu i nie pie**ole ich kobiet.

Ku...........is

2014-01-05, 14:21
@Radeghost za "polaczków" banda śmierdzących ku*asów twoich muslimów ci w ryj ,bo w dupę to dla ciebie przyjemność.

go...........11

2014-01-05, 14:23
Zajebista blondyna na pierwszym zdjęciu.

KielonSon

2014-01-05, 14:33
gonzo3211 napisał/a:

Zajebista blondyna na pierwszym zdjęciu.



Zgadzam się w 100%. :lozko: :cumshot: :cycki: :spermshot: :odtylca: :orgazm: :wali: :blowjob:

Nomercyy

2014-01-05, 14:33
Radeghost napisał/a:


A 90% gwałtów na polkach to chrześcijanie! I co teraz?
Rozruchy narodowców, liczne pobicia... :/ stop krystianizacji polski!

Nie muszę też wspominać o paleniu przez polaczków flagi Unii Europejskiej, dzięki której łatwiej im założyć firmę, kształcić się za granicą, itd. Ale po co.



Nie ma, nie było i nie będzie czegoś takiego jak "flaga UE", jeżeli już chcesz się wdawać w dyskusję ośle, to jest to sztandar, nie flaga.

:roll: :roll: :roll:

Poza tym, dziwię się ludziom, że wchodzą z Tobą w dyskusję (o ile tak to można nazwać). Każda wymiana zdań z twoją osobą, kończy się na rzucaniu w siebie błotem.
A "polaczków" zostaw sobie dla swojego grona znajomych z marszu równości.

orzeszwmorde

2014-01-05, 14:54
Radeghost napisał/a:

... w dupie byliście i gówno widzieliście...


Chyba ty.

Catacombe

2014-01-05, 14:54
CYCONAUTA napisał/a:

@Radeghost 77% gwałtów na szwedkach-muzulmanie, co tydzien rozruchy, liczne pobicia, co piąty mieszkaniec Szwecji jest muslimem mam k***a dalej wymieniac? to ty manipulujesz. pojechales z tego swojego sohaczewa najdalej do warszawy i juz żes k***a caly swiat widzial. skad sie biora te koszmary



Chyba cie coś pok***iło. Co 5 to muzłumanin? Zajebiste masz statystyki...

Gonczor

2014-01-05, 14:56
90% gwałtów dokonują chrześcijanie, którzy stanowią 90% społeczeństwa-to chyba dobra proporcja, nie? A 77% gwałtów dokonywanych przez 20% populacji trochę śmierdzi, co?

Swoją drogą
Cytat:

Unii Europejskiej, dzięki której łatwiej im założyć firmę, kształcić się za granicą, itd. Ale po co.



Uśmiałem się. UE produkuje nowe przepisy w takich ilościach, że sami za nimi nie nadążają-był przypadek jakiegoś posła, który przyznał, ze głosował za ACTA, bo nie ogarniał już czego dotyczy głosowanie. Jak k***a taki ogrom biurokracji ma komukolwiek służyć?

EDIT @UP
za wikipedią
Muzułmanie 250 tys. wszystkich ludzi 9,6 mln, co daje ca. 26% ciapaków w społeczeństwie. Dużo się nie jebnął

EDIT 2: jebnąłem się w liczeniu procentów o jedno miejsce po przecinku, powinno być 2,6%, dzięki kalosz90 za zwrócenie uwagi.