18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w Szwecji

Jagzzie • 2014-01-05, 13:30




Czyli jak było kiedyś ,a jak jest teraz.

seby25

2014-01-05, 14:58
Radhegast wypie**alaj do Indii bedziesz sie czul tamjak w domu
moze jeszcze jakas sliczna kózke wyr*chasz

OHMP

2014-01-05, 15:03
@ Gonczor

Belgia, Bułgaria, Niemcy, Grecja, Hiszpania, Włochy, Cypr, Litwa, Luksemburg, Węgry, Malta, Austria, Portugalia, Rumunia, Słowenia i Słowacja oświadczają, że flaga przedstawiająca krąg dwunastu złotych gwiazd na niebieskim tle, hymn pochodzący z „Ody do Radości” z IX Symfonii Ludwiga van Beethovena, dewiza „Zjednoczona w różnorodności”, euro będące walutą Unii Europejskiej oraz Dzień Europy obchodzony 9 maja pozostają dla nich symbolami wyrażającymi poczucie wspólnoty obywateli Unii Europejskiej oraz ich związek z nią.

Flaga Unii Europejskiej istnieje, aczkolwiek Polska i Wielka Brytania nie podpisały deklaracji o symbolach unijnych (LIZBONA), więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, że takiej flagi nie ma, bo jak ktoś np. mieszka w Niemczech to normalnie flaga UE jest flagą i okazuje się jej taki sam szacunek jak fladze Niemiec.

Emilka6669

2014-01-05, 15:04
Fotka oczywiście nie jest ze Szwecji, tylko z protestów z Bangladeszu, wystarczy trochę poszukać, no ale mniejsza o to.

@seby25 Ale wiesz, że w Indiach żyją Hindusi a nie muzułmanie? Nie, cholera, nie wiesz, bo nie napisałbyś czegoś tak głupiego jak napisałeś, jakbyś wiedział. Idź coś czasem poczytać, jeśli ogarniasz taką umiejętność. Naprowadzę Cię - w Indiach od lat trwa konflikt na tle religijnym właśnie z muzułmanami.

kalosz90

2014-01-05, 15:16
Gonczor napisał/a:


za wikipedią
Muzułmanie 250 tys. wszystkich ludzi 9,6 mln, co daje ca. 26% ciapaków w społeczeństwie. Dużo się nie jebnął



Zajebiście liczysz procenty. Według podanych przez ciebie danych (nie chce mi się weryfikować), to jest to ca. 2.6%, a nie 26%.

Gonczor

2014-01-05, 15:16
@OHMP
No i co z tego, że podpisały? To nie znaczy, że UE robi coś dobrego. Alianci zachodni w '38 podpisali w Monachium pakt z Hitlerem na mocy którego Czechosłowacja miała oddać Sudety szkopom.

Poza tym-to, że jakieś państwo, z którego polityką się nie zgadzam wstąpiło do jakiejś wspólnoty nie oznacza, że musi mi się to podobać-najchętniej bym się odłączył. Deklaracja Praw Virginii bodajże zezwalała na secesję od kraju jeśli nie podobały się komuś jego działania. To, że teraz jestem zniewolony i nie mogę tego zrobić-cóż to tylko gorzej świadczy o UE, która tak bardzo się szczyci swoimi wolnościami.

EDIT: @up no jebłem się o to jedno miejsce po przecinku, zaraz poprawie. Chociaż z drugiej strony to jeszcze gorzej dla muslimów, skoro mają taki odsetek gwałtów.

Ne...........es

2014-01-05, 15:17
lubie żółwie : - )

Latrivan

2014-01-05, 15:19
Takie pie**olenie o ciapatych w Szwecji czy na wyspach to tylko tych co tu nie byli. Co jak co ale dla mnie gorsi są polaczki tutaj jak kto kolwiek inny. Jedyna rzecz, której należy się tu wystrzegać to polaczków, zawistne k***y tylko czekaja zeby ci dojebac. Po prostu żal dupe sciska , ze wlasnego narodu musisz sie wstydzić.

Blezzer

2014-01-05, 15:32
A ja wam powiem, że j***ć ciapatych, ale tych pseudonarodów europejskich mi nie szkoda. Niech zdychają skoro wpuścili brud w swe granice. To się tyczy nie tylko ciapatych, ale też wschodnioeuropejskiej patoli w tym dużej części Polaków. Bo znam 'emigre' i wiem w znacznej mierze jacy ludzie wyjeżdżają.

OHMP

2014-01-05, 15:34
@ Gonczor

lepiej poczytaj, a potem pisz jak chcesz coś mądrego napisać

Jako, że większość obywateli opowiedziało się za przystąpieniem do UE w 2002, to nasza obecność w UE jest zasługą OBYWATELI a nie polityce. Po ratyfikowaniu traktatu z Lizbony mamy możliwość odejścia z UE, więc jak znajdziesz ca 60% ludzi w tym kraju chcących odejścia z UE to śmiało, jednak, że wszelkie dopłaty z UE dały niezłego powera dla naszych rolników, przedsiębiorców, samorządowców, etc. to raczej nikogo nie znajdziesz.

Pamiętaj, aby negować jakieś poglądy, musisz je dokładnie poznać, zatem jeżeli chcesz negować UE to zapraszam do lektury tych traktatów: TFUE i TUE a także każdego traktatu zmieniającego (dostępne za ca.15 zł w księgarni każdego wydziału prawa i administracji)

Szlachcic_Cygański

2014-01-05, 15:45
Idźcie palić budki z kebabami... Bo przecież kebaby to przykrywki na importowanie zamachowców, sponsorowanie lokalnych mniejszości muzułmańskich, budowanie meczetów i wszystko złe, co wam przyjdzie do głowy. Bo to jest niemożliwie, żeby Pan z Azji mniejszej, przyjechał np. do Polski żeby otworzyć mały interes. Za tym k***a musi się kryć jakaś intryga! A teraz pochodnie w dłoń i na miasto! pie**olone cebulactwo.

Jak słyszę na ulicy, jak się wyzywa chociażby Wietnamczyka, to aż sam mam chęć rozj***nia tego kraju. Obwiniajcie rządy debile i spróbujcie coś sami zmienić, w sposób bezkrwawy. No chyba że jesteście tacy sami jak "ciapaki"...

seby25 napisał/a:

Radhegast wypie**alaj do Indii bedziesz sie czul tamjak w domu
moze jeszcze jakas sliczna kózke wyr*chasz



Pomyliłeś mędrcu Indie z Pakistanem. Poza tym, i tak pie**olisz głupoty.

Gonczor

2014-01-05, 16:16
Cytat:

Jako, że większość obywateli opowiedziało się za przystąpieniem do UE w 2002, to nasza obecność w UE jest zasługą OBYWATELI a nie polityce


Jedno z drugim jest bardzo mocno powiązane.

Cytat:

wszelkie dopłaty z UE dały niezłego powera dla naszych rolników, przedsiębiorców, samorządowców,


Polecam "Co widać a czego nie widać" dostępne bezpłatnie w sieci na przykład tutaj

To, że gdzieś się daje dopłatę, oznacza, że skądś trzeba zabrać pieniądze, rząd nie ma własnych pieniędzy, żeby je wydać (tzn. może je sobie wydrukować, ale to będzie jeszcze gorsze, więc rozważmy tylko wariant "optymistyczny" o szkodliwości deficytu można poczytać tutaj mit nr 2, bedę się jeszcze odnosił do tego artykułu). To, że gdzieś istnieje cos takiego, jak dopłata, dofinansowanie nie oznacza, że jest to dobre. Jak pisałem, każde pieniądze muszą być skądś zabrane, zatem-jeśli stwierdzę, że chcę sobie odmalować dom i przeznaczę na to 100 zł, za które bym opłacił pracownika i kupił farby a rząd mi te pieniądze zabierze, to ten pracownik zostaje bez pracy. Kapitał zaś, po tym, jak zostanie uszczuplony przy okazji przekazywania go w kolejnych urzędach, trafi do przedsiębiorcy, który w normalnych warunkach by go nie otrzymał. Wchodzi zatem w posiadanie tych funduszy wbrew zasadom rynkowym, wbrew mechanizmom, które powodują, że ludzie próbują przewidzieć potrzeby konsumentów i dopasować do nich swoje produkty. System ten powoduje, że preferowani są nie ci przedsiębiorcy, którzy oferują lepsze usługi, lepiej trafiają w potrzeby rynkowe, tylko ci którzy mają większą siłę przebicia w urzędzie, co nie musi iść w parze.

Urzędnicy nie mogą podejmować słusznych decyzji, bo są odsunięci od konsumenta (często zarówno fizycznie jak i pod względem hierarchii-co może wiedzieć pan minister finansów o potrzebach ludzi we wsi na podhalu, której przyznaje dotacje?)-nie muszą się wysilać, żeby zarobić, bo kasa na nich idzie z podatków, nie mają zobrazowania sytuacji na rynku. Znowu pozwolę się odnieść do deklaracji praw Virginii-był tam zapis, który mówił:
Cytat:


Section 5. That the legislative and executive powers of the state should be separate and distinct from the judiciary; and that the members of the two first may be restrained from oppression, by feeling and partic**ating the burdens of the people, they should, at fixed periods, be reduced to a private station, return into that body from which they were originally taken, and the vacancies be supplied by frequent, certain, and regular elections, in which all, or any part, of the former members, to be again eligible, or ineligible, as the laws shall direct.



streszczając: rząd powinien być wybierany co jakiś czas a ludzie na stanowiskach powinni się zmieniać, uczestniczyć w trudzie życia przeciętnych obywateli. Miało to zapobiegać sytuacjom, jakie mamy dziś: pan premier siedzi w sejmie od x czasu, jest karmiony ręką podatników, więc ch*ja wie, co boli ludzi spoza koryta. Nie wie, czy inwestować w węgiel, czy energię jądrową. Czy może zwiększyć podatki, czy je zmniejszyć. On ma tam dobrze, więc się nie musi tym przejmować (jeszcze).

I_am_G

2014-01-05, 16:31
Radeghost napisał/a:

No nie bardzo. ch*j ci w dupę za takie manipulacje. Nie jesteście lepsi niż tvn, który przez parędziesiąt zwierząt nie zostawił suchej nitki na marszu narodowym. To samo wy, trochę tych ciapaków tam jest i już się spinacie, w dupie byliście i gówno widzieliście.
A teraz wracajcie czytać frondę, wmeritum i jakieś inne manipulujące waszymi słabymi umysłami pierdoły.

Zresztą nie muszę chyba mówić, że duży odsetek muzułmanów to nie ciapaki i nie przywiązują wagi do swojej wiary?



1.Mieszkam w Szwecji (Stockholm dokladniej ;) ) chodzilem do szkoly i bylem w klasie dla osob ktore sa imigramtami
Bylem jedynym Europejczykiem w klasie, oraz jedyna z 3 osob ktore nie wyznaja islamu w klasie na 16 uczniow :) ciapaki powoli zaczynali sie rzadzic
2.Podpalanie samochodow i wiele innych...
3.Dzielnica Rinkeby nazywana "muzynowem" wiekszosc to ciapaki i strach tam jezdzic, biali sa tam juz dyskryminowani...
77% procent gwaltow w Sztokholmie(albo w Szwecji nie pamietam) jest wykonywane przez ciapakow wiec nie bron ich i :idzwch*j:

wyznawcakata

2014-01-05, 17:02
Jebac troli i muzułmańskich fanatykow.

massq

2014-01-06, 02:18
Vietor napisał/a:



Wolololo, dobrze, że każdy wie, że jesteś jednym z naczelnych trolli tego portalu, bo w taki debilizm zawarty w poście ciężko się nabrać. :lol:



Znam Radeghosta z pewnej gry mmo. On niestety nie jest trollem, on ma takie zj***ne poglądy :samoboj: