18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wirus SLD

Torino • 2010-02-25, 23:45


cos dla zwolenników tej parti.

vass

2010-02-26, 00:21
Jak widzę te czerwone mordy, to mi się rzygać chce.
Teraz w Polsce może nie jest cudownie, ale wtedy było 100 razy gorzej i jeszcze wpie**ol można było dostać za niewinność. ch*j w dupe komuchom. Musiałem sobie ulżyć ;)

Bladerunner

2010-02-26, 07:30
1:13 - Bronek Malanowski :P

platinum1234567

2010-02-26, 09:11
największym problemem jest , ze PO , PIS i PSL to takie same lewusy jak sld

Karenz88

2010-02-26, 09:50
vass napisał/a:

Jak widzę te czerwone mordy, to mi się rzygać chce.
Teraz w Polsce może nie jest cudownie, ale wtedy było 100 razy gorzej i jeszcze wpie**ol można było dostać za niewinność. ch*j w dupe komuchom. Musiałem sobie ulżyć ;)


znając życie pewnie w tym ustroju nigdy nie żyłeś
i po prostu mądrzysz się tym co ci ktoś powiedział
po twoim unikatowym języku można być tego pewnym

Są plusy i minusy
teraz w TV nie powiedzą o plusach bo nikogo to nie obchodzi
a o minusach każdy lubi pogadać

errortheory

2010-02-26, 09:57
Super partia k***o!

;)

Tak, tak, to LPR chyba było. :P

ko...........67

2010-02-26, 10:04
k***a, chyba zmienie sobie podpis na komuch by bardziej wk***iać ludzi.
Co do komunizmu to każdy robotnik jakiego spotkałem (ostatnio pracuje w nadleśnictwie) chwali sobie tamten okres.
Fizyczni mieli troche z górki i moim zdaniem to usprawiedliwione gdyż to oni marnują swoje zdrowie i naprawde się męczą podczas pracy.
A teraz ?
Kult pracy umysłowej jako pożyteczniejszej podczas gdy najczęściej większość z "umysłowych" to nikomu nie potrzebne trybiki w zarządaniu pracą fizyczną.
Bez fizycznych byłoby gówno i myśle że w tamtym systemie było lepiej, może nie chodzi o pensje ale o samą prace.
Wyposażenie państwowe, paczki dla dzieciaków, norma taka i taka a potem premia.
A teraz ? Sama renowacja sprzętu czasem zabiera 1/3 pensji i dolicz sobie jeszcze podateki itd...
Za chwile odezwie się Solidarność więc z góry mówie że nie mam zamiaru oglądać już tego topicu.

perun88

2010-02-26, 10:54
W Polsce się nic nie zmieniło ciągle ci sami ludzie u władzy tylko ryje inne...

vass

2010-02-26, 15:43
Karenz - mam 42 lata całe moje dziećiństwo i młodość zj***ła pie**olona komuna.
Powtórze ch*j w dupe zj***nym komuchom, to jest moje zdanie i ch*j Ci do tego.

kabuz86

2010-02-26, 18:10
Precz z czerwonymi!

mejt

2010-02-26, 19:33
konio167, nie bede cie obrazal, nie bede z toba polemizowal, po prostu brak mi slow na taka ignorancje. W glebi duszy wierze w ludzi i mam nadzieje ze jestes po prostu trolem i napisales tak tylko po to zeby podniesc ludza cisnienie.

Hans Olo

2010-02-26, 23:28
W PRLu byłem małym chłopcem jedynie, ale wywodzę się z rodziny mieszanej robotnik + "umysłowa" jak to tutaj określiliście. I co tu dużo gadać, z ich relacji wynika, że robotnik był lepiej doceniony, a umysłowym w zasadzie nic się nie zmieniło, więc PRL jednak był lepszy. Wiezienia polityczne to i owszem nieciekawa sprawa, ale lepsze to w połączeniu z policją, która nie boi się zrobić porządku niż siejące postrach bandy małolatów i wolność i swoboda wypowiedzi.

alorkar

2010-02-27, 00:49
SLD to zadna lewica...

woland

2010-02-27, 08:01
konio167 puknij się w łeb, albo w tym lesie poczytaj książki. Wiesz do czego doprowadziła komuna? myślisz k****, że państwo to studnia pieniędzy bez dna? wiesz ile by to jeszcze potrwało? ale co przecież było fajnie każdy miał pracę w państwowej firmie, która przynosiła same straty i nie miała racji bytu, gówniarze dostawali paczki no i każdy tuman mógł się gdzieś zatrudnić. Tylko skąd na to miały być pieniądze? skoro prawie żadne z tych miejsc pracy nie przynosiły zysku, a tylko straty? i co zostało po tej j***ne* komunie? dług, którego prędko nie spłacimy. Jakby nie ta jeba** komuna dzisiaj może byśmy mieli gospodarkę porównywalną z Niemcami lub innym zachodnim krajem. Ale nie kur** jeden robol z drugim będzie mówił jak to było fajnie, bo jego gówniarz paczkę dostał ;|