18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wirus SLD

Torino • 2010-02-25, 23:45


cos dla zwolenników tej parti.

SIC

2010-02-27, 09:31
wolicie k***a pisiorakom obciagac? zcwe*owane prawicowe pedalstwo..

woland

2010-02-27, 09:43
SIC jeśli to było do mnie, to grubo się mylisz. Taką piosenkę jak ta wyżej zafundowałbym właśnie pisowi, którego nienawidzę. Jest dużo rzeczy, które w programie SLD mi się podobają np. odebranie przywilejów kościołowi i ostateczne rozdzielenie państwa od kościoła, a także opodatkowanie klechów. Podoba mi się także ich stosunek do aborcji(chciałbym, żeby było u nas tak jak jest teraz w Hiszpanii.

luki24

2010-02-27, 14:03
woland napisał/a:

Wiesz do czego doprowadziła komuna? myślisz k****, że państwo to studnia pieniędzy bez dna?

no właśnie poczytaj sobie ile sobie wynosiło zadłużenie kraju przez caly okres komuny a ile naroslo przez 20 lat kapitalizmu.

mndc

2010-07-02, 19:12
Odwaga staniała, nie? Teraz możecie sobie pluć na komunę zasrane prawiki, bo nic wam za to nie grozi. Oglądałem ostatnio pewne przemówienie Gomułki, pięknie popatrzeć jak kiedyś zjeżdżano kościół, któremu dzisiaj każdy polityk włazi w dupę. W komunie była praca, było bezpieczeństwo materialne, naprawdę darmowa służba zdrowia i edukacja, kolonie dla dzieci... dziś mamy bezrobocie i rozwarstwienie społeczeństwa... ale plujcie dalej prawiki głupie, niczego się nie nauczycie. Nawet autor tej piosenki pożal się boże wyczuł koniunkturę, kiedyś pisał zgoła inne rzeczy "ZChN zbliża się"