18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wiosło" z Lidla ;)

ASAKKU • 2014-11-14, 13:59
Sprzęt muzyczny z LIDLA :mrgreen:
polecam ściszyć dźwięk...


Źródło

JACUKOZAK

2014-11-17, 14:59
Mógł sobie ją do dupy wsadzić wtedy byby to materiał na harda i byłoby co komentować.
p*zduś w brylach miał problem że podnieść tą gitarę.

ch...........ox

2014-11-17, 20:19
Głupia k***a i tyle. ch*j mnie obchodzi za czyje pieniądze kupił ten sprzęt. Sam dziś mam hajs na różne duperele i obojętnie czy kupię gówno za 10zł czy drogą zabawkę za 4k zł to zawsze k***a mam do tego szacunek.

Miałem sk***iale biedne dzieciństwo, później z kolei pierwsze wypłaty były również wielkim gównem i nieraz odkładałem nawet cały rok na wymarzony sprzęt.

Taki banan widać wyrósł na pieniążkach rodziców i nie ma pojęcia ile niektórzy musieliby się naharować nawet na taki sprzęt z lidla (który szczerze mówiąc jak dla początkującego wcale nie jest zły!).

ch*j w dupę takim cwe*om, równie dobrze mógł zrobić sobie skręta z tych kilku stówek, wsadzić sobie w dupę i poprosić kolegę żeby mu to podpalił, tudzież podtarł dupę... Dla mnie ten film miałby sen, a gość mógłby zaistnieć gdyby udało mu się zagrać zajebistą nutę z porównywalnym skutkiem do jakieś gitary ze średniej półki.
Wtedy k***a jest fajnie - pokazujesz że masz umiejętności, że nawet tani sprzęt daje radę - zdobywasz tym szacunek widzów i dajesz nadzieję dla tych z mniej zasobnym portfelem, że i na tanim sprzęcie da się ogarnąć początki i coś całkiem konkretnego zagrać.

Mam nadzieję, że k***ę los jeszcze doświadczy i jedyne co będzie w stanie to móc się ślinić do gazetki z lidla, bo nawet na to pok***a nie będzie stać.

Generick

2014-11-17, 20:53
pawqus napisał/a:

Nie ma pojecia o grze i to jest caly zestaw z lidla, na dodatek niszczenie Bogu ducha winnego sprzetu ktory na prawde moglby posluzyc do gry jakiemus mlodemu gitarzyscie badz poczatkujacemu ktory nigdy nie trzymal w rece gitary. Moze i jest to najnizsza polka ale i na takich da sie zaczac jezeli ktos ma motywacje i checi. Material do dupy tak samo jak ten pedofil niszczyciel z filmu. Bez Pozdro



Ja na ten przykład, gdy byłem gówniarz, uczyłem się grać na znalezionej w piwnicy gitarze 3/4, czyli takiej sporo mniejszej, niż zwykła. Do dziś współczuję rodzicom, kiedy sobie przypominam, że na tym nie trzymającym stroju badziewiu grałem całe godziny i to codziennie. Pierwsze 6 strun normalnej wielkości kupiłem sobie dopiero, gdy zapracowałem na nie w wakacje. Zapłaciłem 100zł i byłem wniebowzięty. Mam ją zresztą do dziś, wisi na ścianie. Pominę fakt, że własnego pieca to ja się doczekałem dopiero, gdy już regularnie pracowałem.

A gość z filmu, jak już miał zamiar niszczyć ten sprzęt, to mógł chociaż oszczędzić tego piskania. Ale jak robić z siebie idiotę, to na całego. Chwała Bogu, że do tego nie zatańczył...

jestemdarkiem

2014-11-19, 10:28
pawqus napisał/a:

Nie ma pojecia o grze i to jest caly zestaw z lidla, na dodatek niszczenie Bogu ducha winnego sprzetu ktory na prawde moglby posluzyc do gry jakiemus mlodemu gitarzyscie badz poczatkujacemu ktory nigdy nie trzymal w rece gitary. Moze i jest to najnizsza polka ale i na takich da sie zaczac jezeli ktos ma motywacje i checi. Material do dupy tak samo jak ten pedofil niszczyciel z filmu. Bez Pozdro



Pozdro. Taka gitara równie dobrze może zniechęcić. Jak ktokolwiek ma trochę oleju w głowie (nie hamulcowego) to kupi używaną po troszkę większej cenie i z pewnością będzie lepsza....

:idzwch*j:

szy965

2015-01-06, 15:27
co za cwe* niby gra a nie wie że nie złancza sie dwuch strun, gdyby grał na ruskich wiosłach na których sie wychowałem to by go prąd pie**olnoł a na marginesie piec ma bezpiecznik bo sprawdziłem dlatego przestaje grać i frajer tego nie wiedział bo grał tylko na pudle na ognisku przy winie niech sp***ala