18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Więźniowie na orliku

Dalione • 2014-04-10, 13:35
Podczas zajęć sportowych dla więźniów z zakładu karnego w Iławie uciekł 32-letni Michał S. Odsiadywał wyrok za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Podczas zajęć na orliku mężczyzna miał pójść po wybitą za boisko piłkę. Wykorzystał jednak nieuwagę strażników i po prostu uciekł.

Na razie nie wiadomo, czy któryś ze strażników zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Nadal trwają czynności wyjaśniające całe zdarzenie - powiedział kpt. Robert Borkowski z zakładu karnego w Iławie.

Uciekinier pochodzi z Warszawy, miał do odsiedzenia jeszcze trzy lata za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Policja skontaktowała się już z jego rodziną i znajomymi. Nadal jednak nie udało się ująć uciekiniera - powiedziała naszemu reporterowi sierż. szt. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Teraz bawi się w chowanego :-D

źródło: RMF FM

szopenfeldziarz

2014-04-10, 13:47
Bardzo dobrze, przecież nie będzie mógł teraz żyć normalnie poza pierdlem. Ciągle ze świadomością, że byle ch*jek znajomy albo policjant jest go w stanie wpakować z powrotem (i na długo) do celi. Z jednej strony - znowu może kogoś skrzywdzić, ale z drugiej - musi się izolować jak pierdlu, tylko nie za pieniądze państwa.

crossdressphyxia

2014-04-10, 13:53
Heh k***a dobre, niedobry więzień kopał sobie piłeczkę, piłeczka mu uciekła, poszedł po swoją zabawkę i uciekł panom strażnikom.A fe!

Normalnie jak w przedszkolu.

toranaga7

2014-04-10, 14:14
To nie wszystko,skoro wychodził na orlik to był na oddziale półotwartym i zapewne wyskoczył by szybciej,czyli miał luz,teraz wyląduje na zamku,godzina spaceru w klatce,i może zapomnieć o wokandzie,czyli przedterminowym zwolnieniu,do dzwonka...

rekin84

2014-04-10, 16:09
Dobrze, że Policja skontaktowała się już z jego
rodziną i znajomymi. Mamusia będzie wiedziała żeby więcej kotletów zrobić a kumple już organizują imprezę. Chociaż z drugiej strony to chamsko zepsuli niespodziankę.

GWJ

2014-04-10, 16:57
@toranaga7 - hohoho, widzę mamy tu starego garusa, no grypsiarz po prostu strach siębać. Idź w ch*j z tymi slangami swoimi. A pewnie i tak siedziałeś najwyżej w kącie za ściąganie.

TamGdzies

2014-04-10, 19:48
...jeszcze trzy lata za rozbój.. syn wójta który po pijaku przejechał po dziewczynce, uciekł z miejsca wypadku... dziewczynka zmarła w drodze do szpitala, dostał 2 lata w zawieszeniu na cztery i prawko na 5 lat.... pie**olE TO TUSKIE PANSTWO !!!!!

jan.rzut

2014-04-11, 14:11
grają w piłkę zamiast rowy kopać...

ti...........ax

2014-04-11, 22:26
Dalione napisał/a:

zajęć sportowych dla więźniów


Ja pie**ole, niedługo lepiej bedzie komuś kose sprzedać niż iść roboty szukać.

Patryk.

2014-04-12, 22:34
Widziałem to na sadolu ale w formie screena.

PikU*

2014-04-12, 22:52
Haha, moje miasto <3

emceZjemCie

2014-04-12, 22:53
Nigdy tego nie ogarnę. Gość sp***yla z pierdla i co? Zagranice ucieknie? Poj***ni... Zresztą kto normalny siedzi w pierdlu

KiecolPB

2014-04-12, 22:56
Co za frajer, zamiast odsiedzieć te 3 lata na pół otworku to uciekł... rozumiem dycha, ale nie 3. Przej***ne tak chodzić po ulicy i myśleć że każdy na nas zwraca uwagę.

judasz1234

2014-04-12, 22:59
nie jestem w stanie zrozumieć tego, że poszedł po piłkę i nagle sp***olił z więzienia. co, przeskoczył sobie murek i nikt nic nie zauważył? paranoja.

ahmatw

2014-04-12, 23:06
Wykorzystał Prawo Pascala j***ny.