18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiesz co jesz i czym to grozi?

BMWswap • 2012-04-10, 19:19
może i niesadystyczne ale warte uwagi każdego człowieka. to tylko 15 minut ale problem jest o wiele poważniejszy.

jedząc większość gównianego jedzenia z marketów, fast foodów i innych gówien, które biorą się nie wiadomo skąd, kończy się bezpłodnością, problemami z erekcją, krążeniem oraz wieloma innymi zaburzeniami prawidłowego rozwoju ludzkiego organizmu. trochę to długie ale jeżeli chcesz dożyć do emerytury to może zapoznaj się z tym:




BongMan

2012-04-10, 19:43
Pozapisuję sobie gdzieś nazwy producentów tego gówna i ludzi odpowiedzialnych za dystrybucję. Jak się kiedyś okaże, że jestem nieuleczalnie chory, to będę wiedział kogo zabrać ze sobą.

Bin Laden

2012-04-10, 19:47
Jak tylko gościu powiedział o "planetarnym państwie policyjnym" to od razu skojarzyło mi się z gwiezdnymi wojnami :-/

_R...........s_

2012-04-10, 20:31
BMWswap napisał/a:

trochę to długie ale jeżeli chcesz dożyć do emerytury


k***a jak ja będę miał 50 latek (o ile dożyje) to pewnie w okolicach 120 roku życia będzie można iść na emeryturę.
W sumie nie jem większości tych ścierew. Dobrze że do wódki nie dodają jakichś zj***nych słodzików, albo innej chemii. Dlatego głównie odżywiam się alkoholem.

RaScad

2012-04-10, 20:32
Czasami zastanwiam się, czy by nie nagrzebać w konstytucji i ludzi za to odpowiedzilanych tak jak i umoczonych polityków nie traktować jako zdrajców i wieszać ich na drzewach...

kaiel

2012-04-10, 20:58
wieszać ch*jów

Manian

2012-04-10, 21:02
kudlaty1125 napisał/a:

[/b]
k***a jak ja będę miał 50 latek (o ile dożyje) to pewnie w okolicach 120 roku życia będzie można iść na emeryturę.
W sumie nie jem większości tych ścierew. Dobrze że do wódki nie dodają jakichś zj***nych słodzików, albo innej chemii. Dlatego głównie odżywiam się alkoholem.


50 lat temu może i w wódce nic nie było ale człowieku k***a to się zmieniło ... wódka to teraz prawie sama chemia i ch*j. tak jak wszystko zresztą

wysokogatunkowy

2012-04-10, 21:46
żryjcie więcej tego gówna, żebyście się ch*je nie rozmnażali :D

stery_srh

2012-04-10, 22:45
Dobrze, że coraz więcej mówi się o takich rzeczach - sporo osób o tym słyszy, szkoda tylko, że nadal wiele z nich traktuje to z przymrużeniem oka, delikatnie mówiąc. Jednak generalnie, uświadomionych osób ciągle przybywa.
Między innymi dlatego dążą do kontroli przepływu informacji, by mieć możliwość wyciszania/blokowania nieprzychylnych osób, czy nawet organizacji. Oczywiście oficjalnie chodzi o "ochronę praw autorskich" - ale możliwość totalnej inwigilacji społeczeństwa przy okazji tego, jest tu wcale nie mniej istotna.

fragboy33

2012-04-11, 00:02
!!! STARE !!!
W tej chwili aspartam w stanach nie jest dopuszczony do żadnych produktów żywieniowych jak i z resztą świata oprócz UE..... pomyślcie o tym .

mcmt

2012-04-11, 00:17
:facepalm:

Powinno być przeniesione do teorii spiskowych, razem z innymi śmieciami tego typu, przeznaczonych dla ludzi na to podatnych.

aLBEDo

2012-04-11, 00:32
Choroby biorą się w 80% z jedzenia drodzy forumowicze. Większość ludzi mówi tak: "to dziedziczne bo moja mama i babcia też na to chorowały". Gówno prawda ! To, że ktoś choruje na podobne albo te same choroby co ich krewni oznacza, że z pokolenia na pokolenie przechodzi styl żywienia, więc i choroby są te same. Z organizmem jest tak samo jak z samochodem: jak zalejesz auto ch*jowym paliwem to też będzie szwankować i to samo jest z jedzeniem, które jest naszym paliwem i każda komórka budowana jest z pokarmu jaki dostarczamy do organizmu. Nie wiem czy słyszeliście o wszechobecnym cukrze, który dodawany jest dosłownie wszędzie bo jest tanim wypełniaczem. Ogólnie coś jest w tym filmiku prawdy. Gdyby tak spojrzeć na gospodarkę to najpierw sprzedają nam trujące jedzenie potem my kupujemy leki, które nie leczą tylko niwelują objawy i uzależniają pacjenta. Biznes się kręci a ogromne korporacje liczą miliony zysku. BTW zobaczcie jak afera solna ucichła... bo przecież lepiej nie wywoływać paniki w państwie żeby inne kraje dalej kupowały od nas żarcie a przecież nawet jak 30% z tych osób, które jadły tą sól zachoruje i umrze na raka to kto się domyśli, że to właśnie było od soli przemysłowej jak nawet nie podali firm jakie tą sól kupowały. Ludzie wydajcie więcej pieniędzy na dobre jakościowo jedzenie to zaoszczędzicie w przyszłości na lekach.

jóźek_róra

2012-04-11, 00:46
Z mojej strony - jak dobrze żyć na wsi i wpierdzielać udka z kur które karmiły się na łące bez żadnej paszy, jeść zdrowe swojskie jajka, ziemniaki bez sztucznych nawozów, chleb z pszenicy bez pestycydów i mleko od swojskiej krowy :)
Dziwić się że ostatnia choroba dorwała mnie jakieś 6 lat temu ;)

dymion

2012-04-11, 00:50
poza spiskiem rządowym mającym na celu sterylizację świata mogę się zgodzić z resztą. korporacje robią to dla własnego zysku. po co mieliby sterylizować ludzi, skoro już mają dostatecznie wyprane mózgi nieopłacalnością wychowywania bachorów i aplikują sobie dziwne środki antykoncepcyjne we wszystkie otwory? btw. ograniczenie populacji przydałoby się u ciapatych, małp i brudasów z indii, ale oni niestety jak już żreją to tylko to, co sobie z ziemi wykopią...

cannabis7777

2012-04-11, 01:01
mcmt napisał/a:

:facepalm;
Powinno być przeniesione do teorii spiskowych, razem z innymi śmieciami tego typu, przeznaczonych dla ludzi temu podatnych.



Człowieku, czytasz co piszesz? Nawet jeśli to stek bzdur co gość gada, to jaki ma interes w powstrzymywaniu konsumpcjonizmu? Ludzi kieruje pycha w dzisiejszych czasach. Zbyt dużo poświęcają życia, żeby zarobić na "lepsze" jedzenie, luksusowe wręcz. Tylko po co? Zastanów się o co w życiu chodzi bo skończysz "szczęśliwy" pracując 30 lat w fabryce.

Jak to mówił pewien znany filozof:

Naprzód spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz.

Tak naprawdę człowiek potrzebuje tylko czystej wody i kromki chleba. O ile życie byłoby piękniejsze nie pracując. Wiecie jak się nazywa choroba ludzkości? Cywilizacja. Wpojone od dziecka przez nią co masz robić, co masz jeść i co będzie dobrze odbierane przez gremium. Gremium? ch*j mnie boli co ktoś ma do powiedzenia na mój temat. Oczywiście to jest jedna wielka kula śniegu spadająca z góry, zaczyna się od jakiejś puszki coli, a tak naprawdę siedzisz w tym po uszy, bo podświadomie wybierasz tę "lepsze" rzeczy. Co się z tym światem stało? Pędzi do przodu, że człowiek nie ma siły stanąć, odetchnąć, pomyśleć.

Żyj niezauważony! ~Epikur