18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieści z ojczyzny tolerancji.

Romand • 2013-04-13, 08:27
Pan Wilfred de Bruijn mieszka ze swoim partnerem życiowym w stolicy Francji. Niedawno para napotkała grupę Francuzów, którzy przekazali im swoje opinie na temat ich związku. Po tym spotkaniu Wilfred zrobił sobie pamiątkową fotografię:







Francuzi lubią nas uczyć tolerancji. Być może mają rację i powinniśmy z pokorą przyznać, że możemy się od nich wiele nauczyć. Niestety francuscy rozmówcy Wilfreda są biedni, nie stać ich na fona z kamerką dlatego nie ma filmiku instruktażowego jak być po francusku tolerancyjnym. Szkoda, bo nauki tolerancji nigdy za wiele.

Nejm

2013-04-13, 10:55
Dałbym piwo ale jak zacząłeś pie**olić o uczeniu sie czegoś od nich to mi sie automatycznie odechcialo. Te nieliczne wpie**ole gejom czy murzynom to zaledwie kamienie rzucane na szaniec tak naprawde w sytuacji w ktorej prawdziwi francuzi sa na 'wyginieciu'.

(ta wiem ze niektorym moze sie wydac troche nie w temat ale pedaly jak i mniejszosci narodowe sa niemal taka sama zakala narodu)

ru_ziolo

2013-04-13, 10:57
wdprzemek napisał/a:

Jak by się tym nie obnosili to by w morde nie dostali , ja też bym im przyj***ł :fuck-off:



Dawno tu tego tekstu nie było więc przypominam...

Gówno byś zrobił i dobrze o tym wiesz.



A co do pedałów to dobrze - należało im się za to obnoszenie się ze swoim zboczeniem.

sauerps

2013-04-13, 11:07
ja tam nie potrzebuję nauki tolerancji bo po prostu jej nie mam i leje takie ścierwo podobnie jak w tym przypadku

soqu1

2013-04-13, 11:25
Nie Francja nas uczy tolerancji, tylko żydzi francuscy, by zniszczyć chrześcujańską cywilizację

arsene007

2013-04-13, 11:27
i prawidłowo..pownni lać pedalstwo

imek

2013-04-13, 11:47
Isthistheend napisał/a:

Ujalbym to tak... : ch*j MU W DUPE!!!!



to po której stronie Ty jesteś?

de...........ar

2013-04-13, 11:59
nie wiem czemu ale wk***ia mnie jego twarz

apostata

2013-04-13, 12:13
i dobrze... mnie też mierżą pedryle

wilkoala

2013-04-13, 12:21
Zawsze mnie zastanawiało skąd ta intuicyjna nienawiść do pedałów.
Jakby to oni wasze odbyty próbowali zaatakować.
Czy macie jakieś doświadczenia w tej materii?

ostatni

2013-04-13, 12:24
ch*ja prawda, prawdziwi francuzi mają w czołgach 5 biegów wstecz i jeden do przodu jakby wróg od tyłu zaszedł, już ja wiem jakich ten pedał francuzów spotkał...



jedrolus

2013-04-13, 12:26
we Francji wielotysięczne manifestacji przeciwko pedałom a w mediach cisza.Wszędzie tak samo ludzie myślą jeśli chodzi o temat pederastwa .Ach ta poprawność polityczna jak władza ma ludzi w dupie to sami biorą sprawy w swoje ręce ;p

tomek2302

2013-04-13, 13:39
piwo dla kolegow z paryskiej wsi na sadolu rowniez obowiazuje:

filthy666

2013-04-13, 15:24
ja pie**ole... pedałów nie lubie, Ci co się obnoszą to już w ogóle mnie wk***iają straszliwie.... no ale żyjemy w teoretycznie wolnym świecie i ich sprawa jeśli lubią brać w dupę, jak można pobić kogoś za upodobania seksualne k***a jego j***na mać? czemu ludzie to takie tępe bydlaki oO

Jackyll

2013-04-13, 15:48
Wiedzieli co z nim zrobić najwyraźniej :D

rusofil

2013-04-13, 16:19
Dzikusy i prymitywy zawsze będą się srali do normalnych ludzi. Na tym pok***ionym świecie to już j***na norma. Ale wiem (i mam nadzieję), że kretynów, którzy się czepiają, spotka za to kiedyś kara. Każdy w końcu dostaje od życia wpie**ol i dobrze. j***ni ludzie.

wdprzemek napisał/a:

Jak by się tym nie obnosili to by w morde nie dostali , ja też bym im przyj***ł :fuck-off:



To samo tyczy się heterusów. Heterusy powinny dostawać wpie**ol za obnoszenie się swoimi słitaśnymi związkami. Całowanie się publicznie, ściskanie etc, to wszystko powinno być tępione dopóki ludzie nie nauczą się traktować równo wszystkich orientacji seksualnych. Może, gdyby heterusy podostawaly wpie**ol w różnych miejscach świata, to ludzie zaczęliby wreszcie myśleć.

wilkoala napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało skąd ta intuicyjna nienawiść do pedałów.
Jakby to oni wasze odbyty próbowali zaatakować.
Czy macie jakieś doświadczenia w tej materii?



Polaczkowatość się objawia. Zgnilizna wśród ludzi zamieszkujących ten kraj każe im nienawidzić wszystko co inne. Jak ma się patologię w rodzinie z dziada pradziada, to potem tak jest. Nie wiedzą nic o temacie, a nienawidzą. To zwykłe debile, bezmózgi, nic niewarte śmiecie. Ale jak już kiedyś pisałam: wszystkim hejterom życzę, by urodzili im się synowie - geje, a ich samych by spotkało jakieś nieszczęście w życiu za samo bycie idiotą.