18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieś jaka jest...

mostfilm • 2015-10-04, 15:05
Jednominutowy film przedstawiający Polską Wieś.

Zdobył kilka nagród i wyróżnień ale mniejsza o to.

miłego odbierania głębokiego przekazu ;)


GoldRoger777

2015-10-04, 15:08
Mi się podoba znacznie bardziej niż miasto.

krzyks

2015-10-04, 15:18
Jestem z miasta... to widać... Jestem z miasta... to słychać.... itd.
Ale najlepsze chwile swojego życia spędziłem na wsi. Ale nie tej dzisiejszej... wyludnionej. Mam na myśli lata 1980- 1995. Wtedy wieś żyła... dziś, gdy jadę na wieś nie widzę ludzi, nie widzę dzieci.... wieś umiera... a szkoda...

tommyeclips

2015-10-04, 15:42
"pies, owca i inne dzikie zwierzęta" hahahahhz

wodzwioski

2015-10-04, 16:34
Brakuje tylko elity spod sklepu i byłoby wszystko :D

Ostrovsky

2015-10-04, 16:34
@krzys zapewniam cię że jesteś w błędzie... każdy normalny człowiek gdyby tylko miał okazje uciekł by na wieś. Normalny-nie miastowe wygodnickie co na balety latają parę razy w tygodniu...

krzyks

2015-10-04, 16:44
@ostrovsky
Zapewniam Cię, że ja sam mam na to ochotę. Dzisiejsza wieś może nie jest taka, jaką pamiętam z młodości - a spędzałem tam każde wakacje od kiedy pamiętam do dorosłości. Dziś wieś nie jest taka sama, a mam na myśli Świętokrzyskie, czyli klasyka. Niemniej gdybym mógł.... przeprowadziłbym się na wieś. Mam nawet gdzie, mam działkę, mam też kilka propozycji od rodziny... niestety... jeszcze nie dziś...

ungubungu

2015-10-04, 16:49
@Ostrovsky

pie**olenie. Wieś jest fajna tylko na 2 tyg jak jedziesz do ciotki na wakacje albo ze znajomymi.

A po 2 tyg co możesz tam robić?? Krowy oglądać? Bydła mam dużo w mieście. świń i innych dzikusów też.

A tak serio. Ja nie wyprowadziłbym się na wieś za żadne skarby. Dobrze mi w mieście, ale wiem że wiele osób ma inne zdanie. Więc nie zaczynajcie zbędnych napinek odbytu co jest lepsze.



Bo i tak k***a miasto jest najlepsze uuuuu!!!! Warszawa rządzi!!! hahhaha

kambodia66

2015-10-04, 16:51
up - odezwał się warsiawiak z Natolina

ungubungu

2015-10-04, 17:00
@kambodia66

Czy już nikt nie czyta postów też pod względem humoru??

Już tylko napinka??
Jestem rodowitym Warszawiakiem. nie czekałem 20lat aż wykończą metro żeby zobaczyć centrum Warszawy, bo mieszkam tu od urodzenia.

ch...........av

2015-10-04, 17:10
Szczerze? Gówno prawda. Mieszkałem całe życie w mieście i było spoko a teraz gdy się przeprowadziłem 3 lata temu na wieś to normalnie mnie krew zalewa, Ludzie tu są skłóceni każdy z każdym, obrabiają dupy sobie nawzajem a najbardziej nowym. po pół roku mieszkania na tym zadupiu dowiedziałem się o sobie wiele nowych i ciekawych rzeczy. Młodych ludzi do 25 roku życia to tu w ogóle się nie widuje, same stare dziadostwo. Od wiosny głośno, nak***iają tymi rzęchami tam i z powrotem całymi k***a dniami, pryskają te pola tymi kurestwami aż w płucach gryzie. Wieś cisza, zdrowie i k***a spokój...

ul...........rt

2015-10-04, 17:17
k***a oddał bym wszystko żebym mógł na takiej wsi mieszkać. Każdy zaraz napisze że przecież mogę sie przeprowadzić. Problemem oczywiście są finanse i praca, której na wsi brak. A żeby kupić całe gospodarstwo i ziemię pod uprawy trzeba niestety mieć trochę kasy. Jak byłem młody to cieszyłem się że mieszkam w mieście, teraz wyprowadził bym się na wieś bez chwili namysłu

James.B

2015-10-04, 18:18
a bocian, traktor, kurczaki to k***a co ta zamilkła

wieś jest zajebista

wiem bo byłem

Kosa92

2015-10-04, 19:36
Oddawaj moją minutę!

mikeszko

2015-10-04, 20:01
wieś jest super, a film lewacki.