18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiertara - co za debil

bertas123 • 2012-01-21, 13:37
Typek rozj***l mi konstrukcje umyslowa
:idzwch*j: :ok***a:

aLBEDo

2012-01-22, 16:03
bertas123 życzę ci żebyś miał takiego syna.

Masakrowiec

2012-01-22, 16:10
Wy j***ni pseudo sadole nie jestem autorem filmiku .. znalazlem go w necie .. was ciesza k***a filmiki typu " ktos wyj***l sie z glupoty " albo jak ktos ginie z glupoty .. cisniecie z macka z klanu i z innych debili a ze ktos jest glupi jakimjest to jzu zle .. sentymentalne cioty .. jezeli sie nie podoba to nie ogladac a nie srac sie inteligenciki w dupe mać .. j***l was piec .. w dupie mam ostrzezenie .

pies *

Bad-Motherfucker

2012-01-22, 21:29
Masakrowiec napisał/a:

Wy j***ni pseudo sadole nie jestem autorem filmiku .. znalazlem go w necie .. was ciesza k***a filmiki typu " ktos wyj***l sie z glupoty " albo jak ktos ginie z glupoty .. cisniecie z macka z klanu i z innych debili a ze ktos jest glupi jakimjest to jzu zle .. sentymentalne cioty .. jezeli sie nie podoba to nie ogladac a nie srac sie inteligenciki w dupe mać .. j***l was piec .. w dupie mam ostrzezenie .

pies *



Rozpłacz się jeszcze :shock:

EvilSoran

2012-01-22, 22:59
silverstar napisał/a:

Nie kumam k***a, pomocy proszę. W przypadku przykrych doznań bohaterów innych filmików, Maćka z klanu etc. Polew i prześciganie się w wymyślaniu komentarzy obrażających te osoby, oraz komentujących nie zna granic. Natomiast w przypadku chłopaka dotkniętego lekkim opóźnieniem umysłowym, podnosicie wrzawę, że tak nie wolno, bo top nie moralne, przykre, powinno się Panów, którzy nagrali film do gazu wsadzić itd. Jaka jest do cholery róznica? Albo pokazujemy wszystko i nie ma cenzury, a wnioski na swój sposób każdy wyciąga sam, albo poprzyjcie projekt ACTA i cala resztę, która w dosknoały sposób nakreśli co wolno a czego nie wolno i będzie spokój. W taki sam sposób Cejrowski potraktował frytkę, obnażając własny intelekt, by efekcie dziewczę przyznało się do bycia k***ą wg swojej definicji. Chłopcy zrobili to na miarę swoich możliwości z wiertarą. Rozpie**ala mnie selektywność niektórych użytkowników.



Oj tam, to po prostu z niewiedzy, następnym razem ciebie też będziemy bronić :)

WhyMe?

2012-01-23, 00:43
Autopilot zginął, padłem :facepalm:

Piotrkowski

2012-01-23, 18:39
Cytat:

Typek rozj***l mi konstrukcje umyslowa



Tam nie było wiele do rozj***nia... :homer: