18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiertara - co za debil

bertas123 • 2012-01-21, 13:37
Typek rozj***l mi konstrukcje umyslowa
:idzwch*j: :ok***a:

Cienió

2012-01-22, 01:38
Nie jest to śmieszne i wypie**olcie to, bo mnie krew zalewa, a koleżka bertas123 niech wypie**ala razem z tym filmikiem.

Ostrovsky

2012-01-22, 01:55
Podobnie wyglądam jak się zjaram,jak można nie znać w/w partii jak cały czas w tv o nich napie**alają

Janusz~

2012-01-22, 02:07
Lechu1996 napisał/a:

Chodzilem z nim do szkoly... Tu macie cały kanał http:// www. youtube.com /user/ MrMajkiDzonson (usunąć spacje)



masz tak samo naj***ne jak autor filmu, który to film de facto jest świeży, a oboje (Ty i autor) macie wpisany wiek 30 lat. Koleś z filmiku nie wygląda na więcej niż 20 lat, Ty pewnie masz jakieś 18 - 19 jak i bertas123. Zresztą k***a! Śmieszą mnie takie randomowe nicki. Świadczą o Waszym ograniczeniu umysłowym, a radość ze znalezienia kogoś głupszego od Was jest tylko tego dowodem. Trafiliście w złe miejsce. Sadistic to nie kwejk, czy demotywatory. Owszem, zawsze ktoś przez pomyłkę da Wam piwo, ale gdyby był przycisk "daj wpie**ol" to bylibyście w czołówce.

RHminus

2012-01-22, 02:25
ej to jest zabawne, ci kolesie którzy mu zadają pytania to takie tłuki jakich mało. Mnie śmieszą takie cwaniackie p*zdy, ciekawe czy potrafiliby pogadać o poważniejszych rzeczach czy tylko sie głupio śmiać?

fukkkofff

2012-01-22, 02:47
bertas123 przeciez ty jestes lamusem

ludzi1

2012-01-22, 03:00
nie będę się wywodził nad elokwętnymi wypowiedziami, to jest po prostu tak ch*jowe że aż mi się płakać chce jak bardzo głupich ludzi można spotkać (oczywiście mam na myśli bertas123)...

tony.soprano

2012-01-22, 03:14
Mar0 napisał/a:

zgnoic_bertasa123, Święta prawda. Mam kumpla który ma 23lat, a zatrzymał się umysłowo na 6 klasie podstawówki, wpie**oliłem już chyba 10 osobą, za to, że się z niego śmiały.



Koli ? to Ty ?

Ra...........or

2012-01-22, 03:27
Artykuł 190 kodeksu karnego:


§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.


Artykuł 212 kodeksu karnego:

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Artykuł 216 kk

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.



A w więzieniu zrobią wam z dup jesień średniowiecza i życzę wam tego z całego serca gówniarze

Bad-Motherfucker

2012-01-22, 04:14
Ten filmik miał być śmieszny a jest kurewnie irytujący, czemu? Przez tych buraków słyszanych w tle, którzy robią bekę z jakiegoś palcem robionego typa uważając siebie za kogoś lepszego i bardziej dorobionego. Piwa nie będzie nawet jak opie**olenie gały zaproponujesz

charliegreen

2012-01-22, 04:23
Prawo i Sport mi się podoba:D

tomkararek

2012-01-22, 07:45
ja to sie zastanawiam czy te kozaki umieja poprawnie powiedziec bezplot czy przez pot zakladam ze h*je an wsi furtek nie maja

donfelipe29

2012-01-22, 11:14
6:22- "sirwupleT k***a downie" :erniepalm: poliglota poucza poliglotę ...

Pilot_Tupolewa

2012-01-22, 11:52
Żyje k***o!
Spadochron miałem. Jako jedyny :) Autopilota zastrzelili.
Dobrze, że wciąż podnoszą nam wiek emerytalny. Przynajmniej nie dożyjemy czasów, w których tacy specjaliści będą na nas pracować.

silverstar

2012-01-22, 13:56
Nie kumam k***a, pomocy proszę. W przypadku przykrych doznań bohaterów innych filmików, Maćka z klanu etc. Polew i prześciganie się w wymyślaniu komentarzy obrażających te osoby, oraz komentujących nie zna granic. Natomiast w przypadku chłopaka dotkniętego lekkim opóźnieniem umysłowym, podnosicie wrzawę, że tak nie wolno, bo top nie moralne, przykre, powinno się Panów, którzy nagrali film do gazu wsadzić itd. Jaka jest do cholery róznica? Albo pokazujemy wszystko i nie ma cenzury, a wnioski na swój sposób każdy wyciąga sam, albo poprzyjcie projekt ACTA i cala resztę, która w dosknoały sposób nakreśli co wolno a czego nie wolno i będzie spokój. W taki sam sposób Cejrowski potraktował frytkę, obnażając własny intelekt, by efekcie dziewczę przyznało się do bycia k***ą wg swojej definicji. Chłopcy zrobili to na miarę swoich możliwości z wiertarą. Rozpie**ala mnie selektywność niektórych użytkowników.