18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki błąd

whorejp • 2013-01-24, 19:41
Nic dodać, nic ująć.



pasuje panie admin? ja rozumiem, że każdy powód jest dobry

lapps

2013-01-25, 10:18
anonymousm napisał/a:

lapps,

Rotszyldowie założyli UE?

Powiem tak... Na pewno UE jest areną walki między siłami międzynarodowej finansjery a demokratycznie wybieranej władzy.
Ja w każdym razie widzę wyraźne próby, które podejmuje wybierana władza polityczna, by bronić się przed władzą banków i agencji ratingowych:
1. Kotwice budżetowe
2. Agencja ratingowa, finansowana przez władzę polityczną, a nie - jak np. Moody's czy inny Standard and Poor's - przez ch*j wie kogo i w czyim interesie działająca
itd.



jak ta kotwica budzetowa to jest cos na wzor tego mechanizmu z naszej konstytucji to zajebiste zabezpieczenie... nie dosc ze i tak jestesmy zadluzani to jak przekroczymy odpowiedni pulap zostanie podniesiony vat, i gospodarka jeszcze bardziej padnie

a ciekawe jak wladza polityczna sie broni przed bankami, skoro i prezydent ue i szef komisji europejskiej i minister spraw zagranicznych i paru innych miedzy innymi osoba przymusowo ustawiona przez ue na premiera wloch sa ludzmi rockeffelerow rotschildow morganow itd. a premierzy poszczegolnych krajow robia co im sie powie, chyba ze ludzie zaczynaja na ulice wychodzic tak jak w sprawie acta


@koniec swiata
jestes jak k***a, ktora za pare banknotow zgodzi sie na wszystko, bo sobie dzieki temu kupi nowe buciki. i jeszcze masz czelnosc mowic o kims, ze jest dnem

@kruciak
taa dzieki tym gwiazdkom fachowcy jada zapie**alac dla niemcow czy anglikow zamiast robic w ojczyznie. zajebisty zysk dla kraju :spoko: ciekawe kto ci na emeryture bedzie pracowal(ktory to system tez jest do cna popie**olony)

@bloodstained
oj bedzie bardzo bolesnie. za bardzo technologia i infiltracja poszla do przodu zeby tak latwo bylo to wszystko pozmieniac.


gospodarka sie sypie, tracimy coraz wiecej wolnosci obywatelskich, budzet musi byc sztucznie latany bandytyzmem typu radary czy kolejne podatki od wszystkiego co sie da opodatkowac, co i tak ch*ja daje. no ale ch*j "dzieki unii tyle sie zbudowalo" i ch*j ze tymi autostradami za pare lat beda jezdzic glownie obcokrajowcy i ludzie uprzywilejowani, ktorzy dorobili sie na wprowadzaniu tego ustroju

a wtedy i tak sie powie, ze ci polacy to byli lenie i wszystko co dostali przejedli tak jak grecy. i ch*j ze mamy opinie najbardziej pracowitych w europie, telewizja wie lepiej

Koniec Świata

2013-01-25, 13:48
@wiesiors4

To ty jesteś taki wygadany i wyzywasz wszystkich od lewaków, lemingów i pedałów. Dlaczego nie podasz swoich danych?

Tak, jestę faszystowskom komunistom, pedałę, śmiecię i k***om. :krejzi:

Ty za to jesteś człowiekiem honoru. Pewnie moje dane są ci potrzebne na Redwatcha, analny frajerze. :rofl:

:kupa: to nie jedzenie głąbie. To amunicja dla ludzi pierwotnych takich jak ty, żeby mogli się rzucać.

Właśnie czekam, aż Archeolog napisze coś ciekawego. A z tym sraniem na klatę to masz doświadczenie ze spotkań z łysymi kolegami. Najpierw heilowanie, potem na klatę sranie. Wszystko ku chwale Wielkiej Polski.

lapps napisał/a:

@koniec swiata
jestes jak k***a, ktora za pare banknotow zgodzi sie na wszystko, bo sobie dzieki temu kupi nowe buciki. i jeszcze masz czelnosc mowic o kims, ze jest dnem



A ty jesteś jęcząca k***a bez bucików.

wiesiors4

2013-01-25, 15:10
kruciak_ napisał/a:

Dzięki tym gwiazdką jesteś za granicą i masz pracę . Dzięki tym gwiazdką podróżujesz w końcu jak człowiek po Europie , wcześniej ino pod TIREM .


Gwiazdką? Ja pie**olę analfabetyzm na wysokim poziomie, ale czego się spodziewać po proeuropejczyku.
Mój wujek pracował i mieszkał za granicą w różnych krajach, jak Euro jeszcze nie istniało. Był w Niemczech, Danii, Holandii a teraz mieszka w Norwegii. I podróżował po Europie, jako inspektor nadzoru budowlanego zarabiał sporo, więc nie pie**ol że jak nie byliśmy w UE to nie można było wyjechać za granicę ani po Europie.
Cytat:

Dziękuje że urodziłem się w Europie . Szkoda że ci co tak narzekają już zapomnieli jakim zadupiem Polska była wcześniej .

Polska nadal jest zadupiem. Myślisz, że jak WSPÓŁFINANSOWALI tysiąc placów dla dzieci, trochę ścieżek rowerowych, trochę budynków i dróg to jest tak dużo w skali kraju przez te wszystkie lata? Że kilka lat temu była Białoruś a teraz jest Dania? Jesteś oczarowany tymi wszystkimi naklejkami, ale gdyby na inwestycjach nie-unijnych były naklejki "Wybudowano nie za fundusze unijne", to byś zobaczył, że tak naprawdę ch*ja zrobili, tym bardziej że sami musimy dokładać do tego europejskiego biznesu.
Cytat:

Ci co chcą bez gwiazdek na Białoruś , ona tak szybko nie dostąpi szczęścia bycia we wspólnocie . To idealne miejsce dla przygłupów powtarzających brednie JKM o unii. Bo wasze argumenty przeciw wspólnocie są takie głupie .
Tak słowo głupie pasuje do waszych pseudointelektualnych wywodów w temacie gwiazdek .


Nie wiem co JKM ma do tego... zresztą nie tylko on krytykuje UE (przykład Nigel Farage). Myślisz, że inteligentnie i samodzielnie myślący człowiek nie widzi, że UE to bagno? Zresztą Tylko ci co myślą tak jak im każą media i PO widzą unię taką super.

@Koniec Świata wymiękasz? Podasz dane, czy jesteś tylko wiecznie jęczącą cipą, która tylko potrafi przez łącze powiedzieć coś "mądrego"? W sumie komunistom zawsze brakowało honoru, więc czego się spodziewać..

Koniec Świata

2013-01-25, 15:59
wiesiors4 napisał/a:

@Koniec Świata wymiękasz? Podasz dane, czy jesteś tylko wiecznie jęczącą cipą, która tylko potrafi przez łącze powiedzieć coś "mądrego"? W sumie komunistom zawsze brakowało honoru, więc czego się spodziewać..



Ja wymiękam? Po co ci moje dane osobowe? Na Redwatcha? Podaj swoje, wyślę ci pocztówkę ze Stargardu Szczecińskiego. Nie wiem co ty masz za obsesję na punkcie komunistów. Pewnie wielu ich znasz, a może nawet masz paru w rodzinie. Na komunię dostałeś radziecki zegarek z sierpem i młotem.

:badyl:

lapps

2013-01-26, 18:54
Koniec Świata napisał/a:

@wiesiors4

To ty jesteś taki wygadany i wyzywasz wszystkich od lewaków, lemingów i pedałów. Dlaczego nie podasz swoich danych?

Tak, jestę faszystowskom komunistom, pedałę, śmiecię i k***om. :krejzi:

Ty za to jesteś człowiekiem honoru. Pewnie moje dane są ci potrzebne na Redwatcha, analny frajerze. :rofl:

:kupa: to nie jedzenie głąbie. To amunicja dla ludzi pierwotnych takich jak ty, żeby mogli się rzucać.

Właśnie czekam, aż Archeolog napisze coś ciekawego. A z tym sraniem na klatę to masz doświadczenie ze spotkań z łysymi kolegami. Najpierw heilowanie, potem na klatę sranie. Wszystko ku chwale Wielkiej Polski.



A ty jesteś jęcząca k***a bez bucików.



ja nie sprzedaje siebie, ani kraju, ani krwi moich dziadkow i pradziadkow, ktorzy walczyli za niepodlegla polske. i jeszcze to twoje pie**olenie "patrzcie ile pieniedzy dostalismy" jezeli kiedykolwiek zyl w twojej rodzinie ktos z honorem i godnoscia to sie teraz w grobie przewraca i zaluje, ze kiedykolwiek mu sie zachcialo obcowac z plcia przeciwna.
a na buty to mam, tylko mi dusza placze, ze takie scierwo sie nazywa moim rodakiem.
i zebys nie pie**olil, ze dalej jestesmy niepodleglym panstwem pierwszy lepszy przyklad:
http://www.ngopole.pl/2013/01/24/dla-dzialaczy-po-piastowski-orzel-w-opolu-jest-zbyt-narodowy/

do tego dorzuc wszystkie tlumaczenia rzadu, ze "tak sie nie da bo unia", ze vatu nie obniza bo unia, ze socjalistyczne reformy trzeba wprowadzac bo unia.

dawniej to ludzie zycie tracili zeby nas bronic przed germanizacja, a teraz przychodzi praprawnuczek zjeb i sie cieszy, ze moze wyjechac do niemiec i tam pracowac i sie uczyc jezyka. anglicy czy niemcy to sie moga cieszyc, ze jestesmy w unii bo dzieki temu maja tania sile robocza, ale szkoda k***a, ze jak niz demograficzny przyjdzie to bedziemy bankrutami gorszymi niz grecja. i ch*j nam da zielona wyspa jak tempo rozwoju gospodarki bedzie -18%

po tobie to bym sie nawet nie zdziwil, jakbys wtedy stwierdzil, ze powinnismy oddac prawo ustawodawcze niemcom, bo oni maja taka swietna gospodarke i pod ich rzadami na pewno bedzie nam sie lepiej zylo.

zreszta biorac pod uwage twoje miejsce zamieszkania to sie nie ma co dziwic, ze masz takie poglady. jestes po prostu k***a w owczej skorze