18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki błąd

whorejp • 2013-01-24, 19:41
Nic dodać, nic ująć.



pasuje panie admin? ja rozumiem, że każdy powód jest dobry

VanillaBear

2013-01-24, 21:57
Ja jebię, szkoda patrzeć na to, jak nawet niby inteligentnym ludziom z sadola europropaganda wyprała mózgi. "Dzięki UE kupiliśmy (...)", "dzięki dotacjom zbudowaliśmy (...)" i temu podobne pie**olenie. Ilu z tak piszących pomyślało przez chwilę o tym, że wszystkie te pieniądze, które "dostajemy" nie biorą się znikąd, lecz pochodzą głównie od nas samych (z tą jedynie różnicą, ze pomniejszone o koszta utrzymania administracji i całego rządu ZSRE...)? Naprawdę ch*j warta jest ta nędzna różnica między składką a dotacjami, gdy przez przepisy UE nasza gospodarka hamuje, a kompetencje naszego sejmu oddajemy w ręce Unii. Niedługo będziecie wszyscy podcierać dupę takim papierem, jakiego każą Wam używać ci z Brukseli. Mimo to, nadal będziecie się cieszyć patrząc na statystyki, jak to naciągnęliście Unię na te wypadkowe kilka złotych, które i tak stracicie z nawiązką.
pie**olę taki naród.

anonymousm

2013-01-24, 22:05
VanillaBear napisał/a:

Ja jebię, szkoda patrzeć na to, jak nawet niby inteligentnym ludziom z sadola europropaganda wyprała mózgi. "Dzięki UE kupiliśmy (...)", "dzięki dotacjom zbudowaliśmy (...)" i temu podobne pie**olenie. Ilu z tak piszących pomyślało przez chwilę o tym, że wszystkie te pieniądze, które "dostajemy" nie biorą się znikąd, lecz pochodzą głównie od nas samych (z tą jedynie różnicą, ze pomniejszone o koszta utrzymania administracji i całego rządu ZSRE...)?.



To nie są nasze pieniążki, tylko pieniążki Niemiaszków, Angoli, Francuzów i innych płatników netto, którzy kupują sobie za nie:
1. Koniunkturę gospodarczą i popyt
2. Spokój społeczny i stabilną demokrację u nas, starganych przez komunizm.

Nic nie wiem, żeby to przez Unię hamowała gospodarka. Te amerykańskie banki, których spekulacje rozpętały światowy kryzys, to jest jakaś agenda UE?

lapps

2013-01-24, 22:12
anonymousm napisał/a:



To nie są nasze pieniążki, tylko pieniążki Niemiaszków, Angoli, Francuzów i innych płatników netto, którzy kupują sobie za nie:
1. Koniunkturę gospodarczą i popyt
2. Spokój społeczny i stabilną demokrację u nas, starganych przez komunizm.

Nic nie wiem, żeby to przez Unię hamowała gospodarka. Te amerykańskie banki, których spekulacje rozpętały światowy kryzys, to jest jakaś agenda UE?



ue to jest agenda amerykanskich banko, odpowiedzialna za kreaowanie zadluzenia i innych metod kontroli gospodarki i prawa krajow zza oceanu

anonymousm

2013-01-24, 22:15
lapps,

Rotszyldowie założyli UE?

Powiem tak... Na pewno UE jest areną walki między siłami międzynarodowej finansjery a demokratycznie wybieranej władzy.
Ja w każdym razie widzę wyraźne próby, które podejmuje wybierana władza polityczna, by bronić się przed władzą banków i agencji ratingowych:
1. Kotwice budżetowe
2. Agencja ratingowa, finansowana przez władzę polityczną, a nie - jak np. Moody's czy inny Standard and Poor's - przez ch*j wie kogo i w czyim interesie działająca
itd.

bl...........ed

2013-01-24, 22:20
lapps napisał/a:



tu masz racje. ale socjalizm nie zostanie juz zniesiony bez przewrotu, bo jest zwyczajnie zbyt latwy i dochodowy. ojcowie zalozyciele mieli swietny plan jak zapobiec zniewoleniu, ale ludzie i tak sie dali zrobic w ch*ja i po kolei prawa byly im zabierane w imie nibybezpieczenstwa. teraz juz wolnosc ani konstytucja nie jest wazna liczy sie "dobro" i "bezpieczenstwo" dzieci i inne puste haselka. a spoleczenstwo jest tak wychowywane zeby nie bylo w stanie zrozumiec podstawowych pojec typu mechanizm przyczynowo-skutkowy i zeby mialo wpojone schematy myslowe odpowiednia propaganda



Socjalizm w tym kształcie co teraz zapadnie się pod własnym ciężarem - ta zapaść będzie jak gorączka, trochę się pomęczymy, ale wyjdziemy z niej zdrowsi. Jak świat światem to ludzkość do przodu pchała nie masa, a jednostki, bo masa jest ciemna, a jednostki oświecone, więc kondycją społeczności, aż tak bym się nie martwił, a raczej kondycją jej liderów - ci obecni są niestety w większości do cna skorumpowani, ale na szczęście mają to do siebie, że rodzą się i umierają - they come they go. Ogólnie nie jest dobrze, ale naprawdę nie aż tak źle jak niektórzy to malują.

Machol

2013-01-24, 22:41
Brakuje jeszcze wielkiego lamentu, na prawo od UE, z logiem ONR.

Koniec Świata

2013-01-24, 22:46
Przeciwnicy UE wieszczą jej upadek od lat. Jak na razie istnieje i wcale się nie sypie. UK jak wyjdzie z UE to żadna tragedia. U nas też przydałoby się referendum i jestem pewien, że większość zagłosowała by za UE. Ostatnio byłem w Pubie/Browarze "Stara Komenda" w Szczecinie i napiłem się najprawdziwszego polskiego piwa warzonego na miejscu zgodnie z tradycją polskiego browarnictwa z polskich składników w pięknych wypolerowanych kadziach. Piwo było znakomite. Nie jakieś korporacyjne filtrowane milion razy, konserwowane siki. Można tam zjeść również polskie przysmaki np. prawdziwy domowy chleb z domowym smalcem i inne ludowe jadło. Projekt zrealizowany dzięki unijnym dotacjom. To tylko jeden przykład.






Mój wniosek jest taki:

Jedni dzięki tej straszliwej socjalistycznej Unii realizują swoje marzenia i dają coś od siebie, a drudzy plują przed ekranem komputera lub na spędach pojebów i wklejają te swoje sierpomłoty otoczone gwiazdkami. Teraz powiedzcie mi kto jest Polakiem, a kto polaczkowatym nieudacznikiem, kto daje powód do dumy, a kto się jedynie ośmiesza
:lol:

:badyl:

andrzej.andrzej

2013-01-24, 22:47
Ale jesteście wszyscy zj***ni. Macie nasrane we łbach przez Kaczyńskiego i Macierwicza i całą tą prawicową bandę.

wiesiors4

2013-01-24, 23:34
Wiedziałem, że będzie lawina komentarzy: "dzięki unii mamy", "unia nam dała", etc etc. Widzicie tylko, że unia wspaniała buduje nam ścieżki rowerowe i place dla dzieci. Nie widzicie, że nie mam politycznej ani gospodarczej suwerenności, niepodległość też jest pod znakiem zapytania, administracja unii kosztuje krocie, musimy egzekwować poj***ne przepisy o krzywiźnie banana, rolnicy muszą wylewać mleko (i nie tylko mleko), żeby nie było nadprodukcji. Popieranie gejów, muzułmanów (niedługo tez pewnie i pedofilów) i innego szajsu.
Ja pie**olę :homer: Macie nasrane we łbach przez tuska-ruska i paligłupa i całą tą lewacką bandę.

Koniec Świata

2013-01-24, 23:44
@wiesiors4

pie**olĘ niepodległość wśród ludzi takich jak ty i te twoje jałowe ujadanie, które nie prowadzi do niczego. Zrozum, że ludzie twojego pokroju to dno i margines, któremu na odbicie się od tego dna nie pomoże nawet największa dotacja z unii. Unia dała nam więcej niż te bandy pseudopatriotów ze swoimi poj***nymi poglądami, znaczkami "zakaz pedałowania", poprzekreślanymi sierpomłotami i ch*ja wartym jojczeniem.

:kupa: dla ciebie.

NieWeszles

2013-01-25, 00:43
@ Koniec Świata

Ująłeś to idealnie, lepiej bym tego nie zrobił.
Nie pie**ol wiesior, że tak Ci źle. Wiedziałem, że ktoś się dopie**oli do krzywizny bananów i tym podobnych pierdół.

lathiel

2013-01-25, 01:05
@NieWeszles
@Koniec Świata
widać że żaden z was w polu nie zapie**alał i nie wie ile kosztuje pracy wyhodowanie czegoś o unijnych normach, pomidor o idealnym kształcie, ogórek o wymaganej długości, dobrze że jeszcze ludzi nie mierzą i nie selekcjonują. Unia dała nam więcej? W takim razie co nam dała, to że jak nam braknie żywności to musimy sobie ją sprowadzać, dlatego żeby kupić chleb musisz zapie**alać dłużej? Czy może ograniczenie miejsc pracy, bo nikt mi nie powie że zamknięcie zakładów przemysłu ciężkiego jest równe ze wzrostem zatrudnienia, jeżeli mieszkacie w bloku to ch*ja wiecie o cenie węgla jaką mamy teraz(o ile w ogóle go dostaniesz bo teraz czasami pół roku czekasz na dostawę) wejście do uni europejskiej to mistrzowska zagrywka jak uzależnić państwo, zniszczyć całą jego gospodarkę - poczekamy do momentu aż nasz kraj będzie zniszczony bezpowrotnie a wtedy unia przyjdzie i powie że nam pożyczyła a teraz czas na spłatę długu.

wiesiors4

2013-01-25, 03:24
Koniec Świata napisał/a:

pie**olĘ niepodległość wśród ludzi takich jak ty i te twoje jałowe ujadanie, które nie prowadzi do niczego.

A do czego prowadzi twoje? Podaj mi swoje dane na PW zobaczymy czy w 4 oczy będziesz taki wygadany.
Cytat:

Zrozum, że ludzie twojego pokroju to dno i margines, któremu na odbicie się od tego dna nie pomoże nawet największa dotacja z unii.


Ostre słowa sprzed monitora, no no, ależ mnie rozszyfrowałeś ;)
Cytat:

Unia dała nam więcej niż te bandy pseudopatriotów ze swoimi poj***nymi poglądami, znaczkami "zakaz pedałowania", poprzekreślanymi sierpomłotami i ch*ja wartym jojczeniem.


A, już rozumiem twój ból, jesteś po prostu komunistą-pedałem dlatego bolą cię tak te naklejki.
Widzisz takie ujadanie lewaków sprzed monitora to nie nowość. Ale w 4 oczy jesteś tylko cipą w koszulce PO.
Cytat:

:kupa: dla ciebie.


Nie, dzięki zostaw sobie na śniadanie ;)

Jak dobrze, że mamy na świecie takich ludzi honoru jak Ty :) dzięki takim ludziom jeszcze istniejemy :)

P.S. Gdzie piwo od twojego lewackiego partnera Archeologa? Powiedz mu że jak nie postawi piwa, to nie dasz sobie nasrać na klatę, pedale.

anonymousm

2013-01-25, 07:15
Unia tylko i wyłącznie wzmacnia naszą suwerenność.
Współtworząc UE, mamy wpływ na Rzeczywistość, bo mamy zajebisty wpływ na Unię: chociażby przez prawo veta w sprawie budżetu i w wielu innych sprawach. Poza Unią bylibyśmy piłeczką rozgrywaną przez prawdziwe potęgi: Rosja wkrótce by nas od siebie uzależniła jak Białoruś.

Poza tym nasi bohaterowie - chociażby bohaterowie powstania styczniowego - walczyli o wolną Europę, a nie tylko wolną Polskę. Nie ma wolnej Polski poza wolną Europą. Dlatego Mierosławski walczył na Węgrzech, w Badenii, we Włoszech - zawsze "Za wolność waszą i naszą".
Jarosław Dąbrowski, główny strateg powstania styczniowego, zginął jako dyktator Komuny Paryskiej w 1870 roku. Langiewicz - dyktator wojskowy - też walczył we Włoszech. Żychliński, jak niegdyś Kościuszko i Pułaski - walczył w USA, tym razem po stronie Lincolna, unionistów, przeciwników niewolnictwa. Polacy walczyli w całej Europie o wolność i demokrację, bo wiedzieli, że Polska może być wolna tylko w wolnej Europie, a powstanie upadło, bo ludom Europy, solidaryzującym się z Polakami, nie udało się wywrzeć żadnego wpływu na władców. Wolni i suwerenni będziemy tylko wtedy, kiedy będziemy solidarni i zjednoczeni we wspólnej Europie. Kiedy Francuzom będzie się chciało umierać za Gdańsk, a Polakom za Lizbonę.
Tacy kiedyś byliśmy. Część i chwałą bohaterom.

Polska idea narodowa to jest właśnie zjednoczona wolna Europa, a nie endecki izolacjonizm.

kruciak_

2013-01-25, 07:25
Dzięki tym gwiazdką jesteś za granicą i masz pracę . Dzięki tym gwiazdką podróżujesz w końcu jak człowiek po Europie , wcześniej ino pod TIREM . Dziękuje że urodziłem się w Europie . Szkoda że ci co tak narzekają już zapomnieli jakim zadupiem Polska była wcześniej .
Ci co chcą bez gwiazdek na Białoruś , ona tak szybko nie dostąpi szczęścia bycia we wspólnocie . To idealne miejsce dla przygłupów powtarzających brednie JKM o unii. Bo wasze argumenty przeciw wspólnocie są takie głupie .
Tak słowo głupie pasuje do waszych pseudointelektualnych wywodów w temacie gwiazdek .