18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wielka tragedią na un. Ślaskim

Tom9310 • 2020-01-20, 20:07
Wielki skandal, straszna tragedia. Gdyż na uniwersytecie Śląskim studenci zarzucili pani profesor homofobiczne zachowania! wobec tego na szczęście zostały podjęte bardzo szybkie kroki i pani profesor gorsza niż zabójczyni, niż gwałciciel, niż pedofil ponieważ śmie twierdzić że "chłopak i dziewczyna to normalna rodzina" odeszła na znak protestu!

Cytując "dziennikzachodni":

Sprawę szczegółowo przedstawia Polsat News, który rozmawiał z profesor Ewą Budzyńską, wykładającą na Uniwersytecie Śląskim. Zaczęło się od wniosku studentów do rzecznika dyscyplinarnego UŚ, którzy zarzucili profesor homofobię i nietolerancję.

Rzecznik zarzucił socjolożce, że „formułowała wypowiedzi w oparciu o własny, narzucany studentom, światopogląd o charakterze wartościującym", co miało być przejawem braku tolerancji.

- Wcześniej studenci złożyli skargę ws. nietolerancji i homofobii - podaje Polsat News.

Prof. Ewa Budzyńska pracuje na UŚ od ponad 28 lat. Kontrowersyjny wykład poprowadziła w grudniu 2019 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

- Opisywała rodzinę m.in. w chrześcijaństwie. Podczas wykładu Budzyńska uznała, że dzieckiem można nazwać „dziecko w łonie matki". Mówiła też, że według klasycznej definicji rodzina składa się z „męża, żony, ojca, matki, dzieci, krewnych i powinowatych" - czytamy na portalu Polsatu.

Źródło: https://dziennikzachodni.pl/skandal-na-uniwersytecie-slaskim-prof-ewa-budzynska-odchodzi-na-znak-protestu-studenci-zarzucaja-jej-homofobie/ar/c1-14724774

Wiewór

2020-01-21, 08:26
I niech sp***ala na drzewo. Jako nauczyciel ma głosić racjonalną wiedzę a nie pie**olić studentom swoje podupcone katofaszystowskie ksenofobiczne wymysły.
Jak baba chce pie**olić o religii o swoich przekonaniach to niech się zatrudni na pseudo uczelni rydzyka.

W ogóle co ona zaczęła pie**olić o chrześcijaństwie. Socjologia to nauka o zachowaniach społecznych a ta k***a sobie katechezę zrobiła.

Kiedy skończy się wreszcie sp***olenie religijne w tym ciemnogrodzie?

piter909 napisał/a:

"eksperyment Calhouna"



Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.

ProVVe

2020-01-21, 09:46
Wiewór napisał/a:

I niech sp***ala na drzewo. Jako nauczyciel ma głosić racjonalną wiedzę a nie pie**olić studentom swoje podupcone katofaszystowskie ksenofobiczne wymysły.
Jak baba chce pie**olić o religii o swoich przekonaniach to niech się zatrudni na pseudo uczelni rydzyka.
W ogóle co ona zaczęła pie**olić o chrześcijaństwie. Socjologia to nauka o zachowaniach społecznych a ta k***a sobie katechezę zrobiła.
Kiedy skończy się wreszcie sp***olenie religijne w tym ciemnogrodzie?
Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.



Nie rozumiesz o co chodzi... Im można głosić pedalstwo i co tylko i podobno są tolerancyjni wręcz jej wyznacznikiem... Ale gdy tylko ktoś otwarcie mówi, że nie zgadza się z ich modelem lecą robić dym. Ja np razem znika wywalilbym tych studentów oraz tego profesora od swojej książki co promuje własne zdanie... Przecież ja się i część osób nie zgadzam z nim :-D (tak by wyglądało życie według twojej teorii). Rozdział wiary od nauki musi być, ale chorób psychicznych i własnych widzimisię również... Ja miałem większość normalnych naukowców co swoje zdanie to swoje, ale mówili otwarcie, że trzeba negowac wszystko i dążyć samemu do wiedzy. Tutaj lewica sieje propagandę swoją i nikt nic nie może powiedzieć... Czyli mamy dyskryminację ze względu wiary i poglądów

mygyry

2020-01-21, 12:00
Wiewór napisał/a:

I niech sp***ala na drzewo. Jako nauczyciel ma głosić racjonalną wiedzę a nie pie**olić studentom swoje podupcone katofaszystowskie ksenofobiczne wymysły.
Jak baba chce pie**olić o religii o swoich przekonaniach to niech się zatrudni na pseudo uczelni rydzyka.



Zanim pocisz swoje pie**olamento to przeczytaj całość, omawiane były systemy rodziny w każdej dużej religii więc twoje bajanie o katechezie to kolejne wyssane z ch*ja problemy współczesnego lewaka.

NataliaW

2020-01-21, 13:04
Co ten PiS narobil

Wiewór

2020-01-21, 13:27
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiesz o co chodzi... Im można głosić pedalstwo i co tylko i podobno są tolerancyjni wręcz jej wyznacznikiem... Ale gdy tylko ktoś otwarcie mówi, że nie zgadza się z ich modelem lecą robić dym. Ja np razem znika wywalilbym tych studentów oraz tego profesora od swojej książki co promuje własne zdanie... Przecież ja się i część osób nie zgadzam z nim (tak by wyglądało życie według twojej teorii). Rozdział wiary od nauki musi być, ale chorób psychicznych i własnych widzimisię również... Ja miałem większość normalnych naukowców co swoje zdanie to swoje, ale mówili otwarcie, że trzeba negowac wszystko i dążyć samemu do wiedzy. Tutaj lewica sieje propagandę swoją i nikt nic nie może powiedzieć... Czyli mamy dyskryminację ze względu wiary i poglądów



O muj bosze. Za niewinność się do niej doj***li.
Pedalstwo nie jest chorobą psychiczną już od dawna.
Ja lubię brunetki, kolega blondynki, trzeci kolega r*cha spasione baby a ktoś inny lubi dupcyć kolegę we włochatą dupę. Nie ma w tym nic nienormalnego.
Za to sp***olenie religijne jest uznane przez WHO jako choroba psychiczna. Tak na marginesie.
Nauczyciel ma prawo do swojego zdania jak założy swoją uczelnię albo będzie pracował dla belzebuba z Torunia. W innym wypadku ma nauczać obowiązujących faktów zgodnych z aktualną wiedzą naukową.
Jakby studenci chcieli posłuchać o katolickiej gównorprawdzie to pewnie studiowali by religioznastwo albo pseudonaukę w postaci teologii.

Baba głosi treści niezgodne z prawdą, ksenofobiczne i dyskryminujące. Nie ma prawa tego robić na państwowej uczelni.
Prywatnie może robić co tylko chcę. Może pie**olić, że połykanie spermy to kanibalizm i zjadanie dzieci. Może sobie wierzyć w najbardziej odj***nego boga jakiego sobie tyko wymyśli i nikt jej nic nie zarzuci. Jednak jako urzędnik na państwowej pensji ma być absolutnie neutralna.

ProVVe napisał/a:

że trzeba negowac wszystko i dążyć samemu do wiedzy


Nie wiem gdzie ty się uczyłeś albo może coś źle zinterpretowałeś?
Mam negować matematykę albo astronomię?
Szkoła ci daje podkład i kierunek a resztę wiedzy masz szukać sam.

Już sama okoliczność, że to babsko bronią oszołomskie organizacje religijne i odjebus kabotyn Gowin jest dowodem na jej całkowitą winę i że kobita się zagalopowała.

poligon6

2020-01-21, 13:33
Wiewór napisał/a:

Pedalstwo nie jest chorobą psychiczną już od dawna.



Tak bo grono sobie przegłosowało ze nie jest. Moze fizycy sie zbiorą i przegłosuja ze grawitacji nie ma.

A gościówa moze przedstawiać rózne formy rodzin, widac nie kojarzysz za bardzo o czym mowa. Mówiła o tym jakie jest wyobrazenie w chrzescijaństwie, jakie w buddyźmie, ale tępe lewactwo nie zrozumiało ze były to tylko "przykłady".
Lewactwo jest zj***ne na maksa i chce wprowadzić cenzurę czego nawet zj***ny Gowin nie robi. Takiego poj***nia na uniwerkach to nawet zxa komuny nie było, bo profesorowie spokojnie mówili o Katyniu i sowieckich zbrodniach, a teraz banda zjebów chce wmówić innym co maja mysleć!

Wiewór

2020-01-21, 13:37
poligon6 napisał/a:

A gościówa moze przedstawiać rózne formy rodzin, widac nie kojarzysz za bardzo o czym mowa. Mówiła o tym jakie jest wyobrazenie w chrzescijaństwie, jakie w buddyźmie, ale tępe lewactwo nie zrozumiało ze były to tylko "przykłady".



Mogła to mówić na religioznawstwie albo teologii a nie socjologii.


poligon6 napisał/a:

Tak bo grono sobie przegłosowało ze nie jest.


To w takim razie ja jestem zboczeńcem chorym psychicznie. Tylko innego rodzaju. Lubię r*chać chude brunetki.
No bo skoro ktoś lubi r*chać włochate dupy jest dla ciebie dewiantem?

poligon6 napisał/a:

zxa komuny nie było, bo profesorowie spokojnie mówili o Katyniu i sowieckich zbrodniach



Na których uczelniach LOL? Na polskich na pewno nie.

mygyry

2020-01-21, 13:50
Wiewór napisał/a:

Mogła to mówić na religioznawstwie albo teologii a nie socjologii.



Jeżeli struktura rodziny zbudowana jest wobec dominującej religii w danym państwie to jak k***a mogła tego nie omawiać na socjologii? pie**olisz jak potłuczony byle by pasowało do twoich ch*jowych wniosków wysnutych na niepełnej treści bo ci się k***a doczytać nie chciało a tera usilnie brniesz w bezsens twoich wywodów

poligon6

2020-01-21, 14:18
Wiewór napisał/a:

Mogła to mówić na religioznawstwie albo teologii a nie socjologii.



To jest element socjologii.

Wiewór napisał/a:


Na których uczelniach LOL? Na polskich na pewno nie.



Tak na polskich. Po skończeniu Stanu Wojennego nie było juz tajemnic.

jan.rzut

2020-01-21, 14:58
Daimler1916 napisał/a:

Ciekawe który wydział UŚ jest taki postępowy?



WNS, miałem zajęcia z tą kobitka jakieś 10 lat temu.

mygyry

2020-01-21, 15:15
Wiewór napisał/a:

Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.



Kolejny raz robisz z siebie idiotę, a wyzywasz innych może ponownie doczytaj o co chodzi a przypie**alasz się. W eksperymencie nie chodziło o przeludnienie, ale o warunki życia w których wszystkiego miały w brud i bez naturalnych wrogów i nawet myszy znane rozpłodowego życia nie były w stanie w idealnych warunkach zapełnić swojego siedliska wręcz po pewnym czasie zaczęły wymierać i tracić naturalne instynkty.

Wiewór

2020-01-21, 18:01
mygyry napisał/a:

Jeżeli struktura rodziny zbudowana jest wobec dominującej religii w danym państwie to jak k***a mogła tego nie omawiać na socjologii? pie**olisz jak potłuczony byle by pasowało do twoich ch*jowych wniosków wysnutych na niepełnej treści bo ci się k***a doczytać nie chciało a tera usilnie brniesz w bezsens twoich wywodów



Normalnie. Religia to przeciwieństwo nauki a socjologia to nauka. Na wykładzie naukwoym nie mówi się o religii

mygyry

2020-01-21, 18:22
Wiewór napisał/a:

Normalnie. Religia to przeciwieństwo nauki a socjologia to nauka. Na wykładzie naukwoym nie mówi się o religii


To wymień mi jakikolwiek kraj w którym religia nie ma wpływu rolę społeczne, rozwój społeczeństwa, tradycje, podziały, kulturę i historię.

Masz bo widzę że masz problem z myśleniem to może słowo pisane do ciebie dotrze
Cytat:

Socjologia religii – dział socjologii zajmujący się wierzeniami, praktykami i instytucjami religijnymi w ich kontekście społecznym. Socjologia religii zajmuje się wielorakim związkiem religii ze społeczeństwem, wzajemnymi wpływami na siebie. Bada też miejsce i funkcje religii w procesie społecznym oraz jej funkcjonowanie w różnych grupach społecznych.


Tom9310

2020-01-21, 19:04
jan.rzut napisał/a:

WNS, miałem zajęcia z tą kobitka jakieś 10 lat temu.





Wiewór napisał/a:


Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.



Nie chce się za dużo kłócić bo widzę że masz sp***olony łeb ale napiszę krótko. eksperyment nie ukazywał problem przeludnienia tylko co się dzieje z gatunkiem kiedy ma wszystkiego pod dostatkiem. I właśnie dzieją się takie rzeczy jak aborcja, hiper agresywność wśród samic a hiper pasywność u samców. Jak najbardziej wynaturzenie jak w przypadku lgbt. A u drugiej grupy myszek które miały ciężko i musiały o wszystko zawalczyć, nie miały czasu zastanawiać się czy karp też ma uczucia na wigilię. Ani czy jedzonko jest bezglutenowe;-)

Cztery pory cyklu cywilizacyjnego:
1. Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi
2. Twardzi ludzie tworzą dobre czasy
3. Dobre czasy tworzą słabych ludzi
4. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy

:-D

Sam sobie odpowiedz lewacki wiewiurze w której grupie się znajdujesz

;-)

Twu Wiewórze* :-D

edmund

2020-01-21, 20:20
wiewiór to troll,
im więcej kopów w dupę, tym więcej zarabia,
dz**ki to przy gnidach czasem są jednak dziewicami