18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielka tragedią na un. Ślaskim

Tom9310 • 2020-01-20, 20:07
Wielki skandal, straszna tragedia. Gdyż na uniwersytecie Śląskim studenci zarzucili pani profesor homofobiczne zachowania! wobec tego na szczęście zostały podjęte bardzo szybkie kroki i pani profesor gorsza niż zabójczyni, niż gwałciciel, niż pedofil ponieważ śmie twierdzić że "chłopak i dziewczyna to normalna rodzina" odeszła na znak protestu!

Cytując "dziennikzachodni":

Sprawę szczegółowo przedstawia Polsat News, który rozmawiał z profesor Ewą Budzyńską, wykładającą na Uniwersytecie Śląskim. Zaczęło się od wniosku studentów do rzecznika dyscyplinarnego UŚ, którzy zarzucili profesor homofobię i nietolerancję.

Rzecznik zarzucił socjolożce, że „formułowała wypowiedzi w oparciu o własny, narzucany studentom, światopogląd o charakterze wartościującym", co miało być przejawem braku tolerancji.

- Wcześniej studenci złożyli skargę ws. nietolerancji i homofobii - podaje Polsat News.

Prof. Ewa Budzyńska pracuje na UŚ od ponad 28 lat. Kontrowersyjny wykład poprowadziła w grudniu 2019 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

- Opisywała rodzinę m.in. w chrześcijaństwie. Podczas wykładu Budzyńska uznała, że dzieckiem można nazwać „dziecko w łonie matki". Mówiła też, że według klasycznej definicji rodzina składa się z „męża, żony, ojca, matki, dzieci, krewnych i powinowatych" - czytamy na portalu Polsatu.

Źródło: https://dziennikzachodni.pl/skandal-na-uniwersytecie-slaskim-prof-ewa-budzynska-odchodzi-na-znak-protestu-studenci-zarzucaja-jej-homofobie/ar/c1-14724774

gohan27-01

2020-01-20, 22:50
Mądrzyła się to jej pokazali miejsce w szeregu, zapewne więc takich pierdół mówiła - dobrze jej tak.

Daimler1916

2020-01-20, 23:01
Ciekawe który wydział UŚ jest taki postępowy? :-?

Presty

2020-01-20, 23:01
Wiem, wiem.
Dlatego tacy jak Jędraszewski zawsze znajdzie obrońców, choć nawet Papież go wykluczył za to co robi.
Kardynałem nie zostanie. Papieżem też.
Ale obrońców ma.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-20, 23:02
emperorzbigniew napisał/a:

A to pamiętacie?



pie**olony nie wszystkich wymienił. Do obozu reedukacyjnego.

piter52

2020-01-20, 23:27
PieronJasnySzlag napisał/a:

Witamy w tolerancyjnej religii LGBT. A ta religia jeńców nie bierze.



Chyba, że od tyłu... :-)

wilkoala

2020-01-20, 23:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

"Mówiła też, że według klasycznej definicji rodzina składa się z „męża, żony, ojca, matki, dzieci, krewnych i powinowatych"
A mogła wymijająco powiedzieć: "...rodzina składa się z „mężów, żon, ojców, matek, dzieci, krewnych i powinowatych"...
Twarda sztuka...



W zasadzie miała rację, bo tak brzmi klasyczna definicja.
Może i miała "niecne" zamiary niezgodne z polityką tolerancji, ale nieprawdy nie powiedziała i nie rozumiem jak można ją za to karać.

adziqq

2020-01-20, 23:42
Pomysłowi studenci znaleźli sposób jak uj***ć uprzykrzającą życie Panią profesor :D

Electrike

2020-01-20, 23:45
Studiuję na tej uczelni już 3 rok, to może się wypowiem. Osobiście nie znam Pani profesor, ale nie bez przyczyny parę miesięcy temu przeszedł ulicami Katowic marsz żądający rozłamu lewicy od Uniwersytetów. Na pierwszym roku, ba, na pierwszym semestrze miałem zajęcia z byłym europosłem Markiem Migalskim. Całe ćwiczenia opierały się na omawianiu jego książki "Naród urojony", a na koniec semestru było kolokwium z tej pozycji :D co zajęcia myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy, a mimo to za każdym razem doznawałem szoku. Dowiedziałem się, że Polacy zabili więcej Niemców niż Żydów podczas IIWŚ, że od zakończenia kampanii wrześniowej do wybuchu powstania warszawskiego Polacy zabili 40 Niemców... i inne ciekawe informacje. Ogólnie Pan profesor sprawiał wrażenie jakby brzydziło go wszystko co polskie, jak sam przyznał, gdy jedzie na wakacje to po ubiorze od razu wie kto jest Polakiem, a także nie rozumie czemu w naszym kraju mamy ulice imienia Mickiewicza i Słowackiego, a nie Tołstoja, czy Dostojewskiego, skoro byli lepszymi pisarzami.

JedkerTC

2020-01-21, 00:04
Cytat:

„są wśród nich osoby nieheteronormatywne, które poczuły się mocno dotknięte zaistniałą sytuacją".



Ja pie**olę, orwellowska nowomowa.

maderfakermen

2020-01-21, 01:29
pedalskie ofermy, porodzone po 2000nym roku.

edmund

2020-01-21, 06:42
ch*j tym studentom w dupe a studentkom c**a w ryj,
sorry....chyba bym im życzył za dobrze, bo to gejostwo chore

tak wogóle wk***ia mnie to bydło z pod znaku lgbt ich darcie ryja i panoszenie się, natomiast co do sprawy na szczęście Zibro ma się zająć sprawą,
a osobiście ufam mu gdyż zajmuje się nawet sprawami maluczkich, co zdarzyło się w rodzinie

ProVVe

2020-01-21, 07:43
Czyli co lewacki faszyzm... Może trzeba ich zacząć mordować zanim mały hitler powstanie...

encoder178

2020-01-21, 08:13
Był kiedyś przeprowadzony socjologiczny eksperyment na szczurach gdzie powstało u nich zjawisko jak to współczesne "LGBT" i doprowadziło do wymarcia. Ten eksperyment nazywał się "eksperyment Calhouna" albo jakoś tak, polecam o tym poczytać jak ktoś jest ciekawy :D

~tip.top

2020-01-21, 08:14
UŚ celująco zdał egzamin z postępactwa :amused: