18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielka Brytania: zakaz wjazdu dla krytyków islamizacji

Inżynier321 • 2013-06-27, 02:12
Cytat:

Dwoje amerykańskich blogerów i założycieli antymuzułmańskich, proizraelskich stowarzyszeń otrzymało zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Pamela Geller i Robert Spencer mieli przemawiać w sobotę podczas marszu prawicowej Angielskiej Ligi Obrony.

Liga urządza marsz w dniu sił zbrojnych w Woolwich - czyli tam, gdzie w końcu maja dwóch islamistów zamordowało szeregowca Lee Rigby’ego. Dwójka Amerykanów to założyciele ugrupowań Stop Islamizacji Ameryki oraz Amerykańska Inicjatywa Obrony Wolności. Oprócz Pameli Geller i Roberta Spencera, w marszu miał wziąć udział duński aktywista antymuzułmański, Anders Gravers z organizacji Stop Islamizacji Europy.

Dwójka Amerykanów otrzymała listy od brytyjskiego ministerstwa spraw wewnętrznych z wyjaśnieniem, że ich wypowiedzi mogą prowadzić do nienawiści i przemocy między różnymi społecznościami. Brytyjskie MSW podaje przykłady takich wypowiedzi. Geller i Spencer zamieścili te listy na swoich blogach.
Przewodniczący parlamentarnej Komisji Spraw Wewnętrznych w Londynie, labourzysta Keith Vaz przyjął z satysfakcją decyzję konserwatywnej szefowej resortu, Theresy May. Zadowolenie wyraziło również ugrupowanie antyfaszystów "Hope Not Hate", czyli "Nadzieja, Nie Nienawiść".


Brawo Wielka Brytanio- nie jestem za żydami, ale pierwsza spłoniesz w ogniu.........

Ra...........py

2013-06-27, 02:33
Logika UK : ekstremistyczny islamski morderca ? Zapraszamy, damy azyl i pieniądze. Ludzie mówiący prawdę ? zgiń, przepadnij !. Oni sobie dalej kopią te dołki w które spadną ich obcięte maczetami głowy ... a wtedy będzie już za późno

Fragless

2013-06-27, 03:18
W 2012 miał być koniec świata... i jest. Nie było trzęsień ziemi i plag egipskich, ale od 2012 świat zaczął coraz bardziej schodzić na psy. Pomyślcie o tym.

capoeiramen

2013-06-27, 05:38
Taka będzie flaga Brytanii w 2014:

ti...........11

2013-06-27, 07:37
@up

can't wait :)

Do...........00

2013-06-27, 07:42
Już niedługo te puste łby zostaną pozbawione swojej kultury, a z Londynu zrobi się Nairobi.

Ant1984

2013-06-27, 07:43
@up
Raczej ich kultura zostanie pozbawiona ich pustych łbów :P

Mr.Drwalu

2013-06-27, 08:52
pie**ole to, chyba przejdę na islam i będę mieć lżej w życiu. :-/
Aa, nóż, koza, bomba, wisielec może dostanę się na wiejską. :szydera:

PYTHON

2013-06-27, 09:37
k***a pół godziny pisałem komenta aż mi się wylogowało i jak kliknąłem dodaj to się wszystko usunęło i nie dowiecie się jak rozj***ć ciapatych i Unię...

stud3nt

2013-06-27, 10:31
Więcej takich newsów. Poprawiają mi humor. Herbaciarze i Żabojady sami sobie grób kopią, za kilkanaście/dziesiąt lat sami się do niego wpie**olą, a wtedy będą żałośnie wyć o pomoc (m. in. do Polski).

Pomożemy im, jak oni nam w 1939 roku. Zrzucimy parę ton pouczających o tolerancji ulotek i będziemy udawać, że się nic nie dzieje.

rockface123

2013-06-27, 11:18
i bardzo dobrze robią, koncentrują ciapatych w jednym miejscu potem sie jebnie napalm i po kłopocie, tylko będzie j***ło spalonym gównem w promieniu kilkuset kilometrów ale już trudno.

morderuk

2013-06-27, 12:43
Cala huliganka rozwinela sie w Anglii, nie moge ogarnac dlaczego kibole nie wyjda tam na ulice i nie rozpoczna lowow na ciapatych...

qtacz

2013-06-27, 12:46
Niech zostaną kolonia brudasów i ch*j im w dupe btw jezeli kiedykolwiek by prosili o pomoc to postąpmy tak samo jak oni podczas IIWŚ

La...........vo

2013-06-27, 12:58
Się tak nie cieszcie. Jak zachód stanie się islamski, to pamiętajcie, że mają o wiele silniejszy arsenał militarny od naszego. Francja ma też atomówki...