18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielka Brytania: zakaz wjazdu dla krytyków islamizacji

Inżynier321 • 2013-06-27, 02:12
Cytat:

Dwoje amerykańskich blogerów i założycieli antymuzułmańskich, proizraelskich stowarzyszeń otrzymało zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Pamela Geller i Robert Spencer mieli przemawiać w sobotę podczas marszu prawicowej Angielskiej Ligi Obrony.

Liga urządza marsz w dniu sił zbrojnych w Woolwich - czyli tam, gdzie w końcu maja dwóch islamistów zamordowało szeregowca Lee Rigby’ego. Dwójka Amerykanów to założyciele ugrupowań Stop Islamizacji Ameryki oraz Amerykańska Inicjatywa Obrony Wolności. Oprócz Pameli Geller i Roberta Spencera, w marszu miał wziąć udział duński aktywista antymuzułmański, Anders Gravers z organizacji Stop Islamizacji Europy.

Dwójka Amerykanów otrzymała listy od brytyjskiego ministerstwa spraw wewnętrznych z wyjaśnieniem, że ich wypowiedzi mogą prowadzić do nienawiści i przemocy między różnymi społecznościami. Brytyjskie MSW podaje przykłady takich wypowiedzi. Geller i Spencer zamieścili te listy na swoich blogach.
Przewodniczący parlamentarnej Komisji Spraw Wewnętrznych w Londynie, labourzysta Keith Vaz przyjął z satysfakcją decyzję konserwatywnej szefowej resortu, Theresy May. Zadowolenie wyraziło również ugrupowanie antyfaszystów "Hope Not Hate", czyli "Nadzieja, Nie Nienawiść".


Brawo Wielka Brytanio- nie jestem za żydami, ale pierwsza spłoniesz w ogniu.........

jerry

2013-06-27, 13:00
heheh dobre tak na chwilę zadumałem się o tej islamizacji po chwili spojrzałem na dokumenty jakie wysyłam z firmy do anglii a tam nazwisko zleceniodawcy AKBAR

hokano

2013-06-27, 13:08
Inżynier321 napisał/a:

Obrazek
Brawo Wielka Brytanio- nie jestem za żydami, ale pierwsza spłoniesz w ogniu.........


Zaraz za francją :roll:

Jozekban

2013-06-27, 13:10
Rząd Angielski już wykupiony...

Atreyu

2013-06-27, 13:13
Kiedy lemingi w końcu zrozumieją że europejskie prawo chroni ich przed arabami, tak samo jak arabów przed nimi? Później płacz że zamykają za rasizm i ataki - arabów też zamykają za ksenofobiczne agresywne postawy.

Jarek1909

2013-06-27, 13:13
@morderuk
Heh, i teraz wychodzą starzy czlonkowie Chelsea Headhunters którzy obecnie mają powyżej 50 na karkach, i walczyć mają z ciapatymi k***ami?
Huliganka się tam rozwinęła, ale czy dalej istnieje tak jak wcześnie po wojnie to już mało prawdopodobne.
Tam chłopak który powinien być kibolem, ma czarne długie włosy i maluje oczy kredką.

Anders Breivik

2013-06-27, 13:32
Cytat:

proizraelskich


i niech się pie**olą. to dzięki polityce pejsatych zalewają nas hordy tekstylnogłowych uchodźców, j***ny hipokryta. Cała europa zachodnia i skandynawia jest już skończona.

Chilly

2013-06-27, 13:45
Zrozumcie to że to wszystko jest/było zaplanowane...

Ant1984

2013-06-27, 13:49
mmaakkss napisał/a:

Logika UK : ekstremistyczny islamski morderca ? Zapraszamy, damy azyl i pieniądze. Ludzie mówiący prawdę ? zgiń, przepadnij !. Oni sobie dalej kopią te dołki w które spadną ich obcięte maczetami głowy ... a wtedy będzie już za późno



Nie. Bo ludzie sami sobie tego nie robią. Rząd, a ludzie to nie ta sama strona. Rząd robi to celowo, aby chrześcijaństwo i islam wzajemnie się zniszczyły. Mają ludzkie życie za nic, a samych ludzi za przedmioty. Tak jest i u nas i w usa i wszędzie. Kto chciał się uwolnić - został wyeliminowany (np. Kadafi). A wszystko dla osiągnięcia Nowego Ładu Świata.

pirastro

2013-06-27, 14:58
Panie i Panowie, Anglia chyli się ku upadkowi.

gressive

2013-06-27, 15:23
Ale z was debile! Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Oni są również proisrarlscy. Więc ch*j im w dupę.

Techron

2013-06-27, 15:30
@stud3nt: Tylko patrz jak skończyły anglia i francja za olanie Polski w '39: żabolandia padła, a herbaciarnia musiałą posługiwać się eskadrami imigrantów, m. in. Dywizjonem 303, dzięki którym Hitler nie wgniótł ich w ziemię, bo angielskie eskadry to były pi*dy!

Zimny_browar

2013-06-27, 16:33
Ja bym mu zmazał ten uśmieszek bekonem.

slec21

2013-06-27, 17:48
A jak już się wszystko sypnie i będą błagać o pomoc Polskę, odpowiemy: "Pamiętacie wrzesień 39r.? My pamiętamy" ;d

drzymek1906

2013-06-28, 13:21
@up ale w gimnazjum nie ma chyba nic o tych wydarzeniach...

Nasreddim

2013-08-03, 22:43
Od razu przypomina mi się film "V jak Vendetta".