18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin

Ha...........ng • 2016-06-19, 14:58
Oficjalne alternatywne zakończenie serii.

nerusss

2016-06-19, 16:07
Ciekawi mnie ile osób, tak jak ja lubiło serię wiedźmin zanim jeszcze gry powstały, nie z serialu a z książek, pewnie niewiele. :roll:

wodzwioski

2016-06-19, 16:18
@up a jak bardzo lubiłeś serie przed serialem i grami?

Brad_Pitt

2016-06-19, 16:34
Pewnie całe pokolenia, które spędzały młodość przed okresem wydania gier

nerusss

2016-06-19, 16:43
wodzwioski napisał/a:

@up a jak bardzo lubiłeś serie przed serialem i grami?


Bardzo, dużo książek czytałem, miałem wtedy nawet moje top3 "tasiemców"
1. Cykl "Mroczna wieża" Stephana Kinga, głównego bohatera lubię nawet bardziej niż Geralta :-/
2. Opowiadania oraz książki z cyklu Wiedźmin.
3. Na 3 miejscu wiele książek z cyklu stalker/metro itd, to również mnie bardzo wciągnęło.
No jeszcze tak poza skalą to "Diuna" ale to bardzo specyficzny rodzaj książek, nie każdemu się spodoba, taka space opera, ale nie przeczytałem z niej za wiele książek, jakoś tak mi się przejadła.
A z takich "nowszych" to polecam wam cykl "ja inkwizytor" Jacka Piekary, fajnie opisane metody tortur, świat w którym Jezus zszedł z krzyża i zabił swoich prześladowców itd.

Zgon14

2016-06-19, 17:16
@up
Super, idź pochwal się mamie.

TB303

2016-06-19, 17:30
Zgon14 napisał/a:

@up
Super, idź pochwal się mamie.


A co z Tobą? Czym Ty możesz pochwalić się mamie? :P

mateusos

2016-06-19, 18:22
Nie dam za to ch*jostwo piwa, ale pod 1 komentem dam.

WeedLover

2016-06-19, 20:24
nerusss, a ja Tobie polecam "Komornik" Gołkowskiego. Natomiast za serię "Ja, inkwizytor" zabieram się od jakiegoś roku. Nie lubię powieści*, które ciągną się przez tyle tomów.


*poza paroma wyjÄ…tkami.

rantanplan

2016-06-19, 20:36
Nikogo to nie obchodzi ile ludzi lubiło wiedźmina przed trzecią odsłoną gry. Cały świat miałby w dupie wieśka i jego magiczne lachociągi gdyby nie zrobili tej gry, ale oczywiście trzeba się wystrzelić ze swoim hipsterskim "lubiłem zanim to było modne".

De...........³w

2016-06-19, 20:42
Dokładnie, czasy są inne, szare masy plebejskie coraz rzadziej korzystają z wyobraźni (patrz dział Hard), chcą mieć gotowy obrazek świata, a nie sobie go wyobrażać. Dlatego gry dominują, kuHwa. hehe.

Giepson

2016-06-19, 21:07
Przyznam szczerze. Nie czytałem (jeszcze) żadnej książki napisanej przez Sapkowskiego, ale grałem w trylogię Wiedźmina i najbardziej mi się podoba część trzecia. Nie ze względu na grafikę a na gameplay. Jedynka miała strasznie dziwne sterowanie i BARDZO mizerny wybór ekwipunku a balans gry praktycznie nie istniał. Zwykli przeciwnicy padali na dwa strzały a "bossowie" padali po godzinie tłuczenia. Dwójka już była w porządku a trójka to ulepszona wersja poprzednika. To sprawia, że Wiedźmin mi osobiście się podoba i coraz bardziej skłaniam się do przeczytania powieści. Ale mimo wszystko ten cały szał na wieśka jest już lekko wk***iający ...

Plecionkarz

2016-06-19, 22:07
nerusss napisał/a:

Ciekawi mnie ile osób, tak jak ja lubiło serię wiedźmin zanim jeszcze gry powstały, nie z serialu a z książek, pewnie niewiele. :roll:



Oho, a ty należysz do tej nielicznej elity intelektualnej która czyta książki.

Oho, a ty należysz do tej nielicznej elity intelektualnej która interesuje się fajnymi rzeczami na długo przed tym zanim stały się modne.

Oho, a ty należysz do tej grupy ludzi którzy mówią "ciekawi mnie" a tak na prawdę chcą się pochwalić i opowiedzieć jak to jest być niepowtarzalnym.

Zrozumcie w końcu, że książki to zwykła rozrywka jak telewizja lub gry i czytanie ich nie czyni z was fajniejszych. Po prostu w inny sposób marnujecie wolny czas od pozostałych.

nerusss

2016-06-19, 22:50
Plecionkarz napisał/a:

Oho, a ty należysz do tej nielicznej elity intelektualnej która czyta książki.


Jakiej elity :shock: , lubię sobie od czasu do czasu poleżeć na kanapie, czasem hamaku i dać swojej wyobraźni zaszaleć.

Plecionkarz napisał/a:

Oho, a ty należysz do tej nielicznej elity intelektualnej która interesuje się fajnymi rzeczami na długo przed tym zanim stały się modne.


Po prostu chciałem poruszyć temat tego jak ludzie dostają szału na słowo wiedźmin, a wcześniej nawet go nie znali. :idzwch*j:

Plecionkarz napisał/a:

Oho, a ty należysz do tej grupy ludzi którzy mówią "ciekawi mnie" a tak na prawdę chcą się pochwalić i opowiedzieć jak to jest być niepowtarzalnym.


Dziwne wnioski wyciągasz, chyba jesteś jednym z tych ludzi którzy we wszystkim doszukują się drugiego dna, niby po co miałbym pokazywać że jestem jakiś "niepowtarzalny"

Plecionkarz napisał/a:

Zrozumcie w końcu, że książki to zwykła rozrywka jak telewizja lub gry i czytanie ich nie czyni z was fajniejszych. Po prostu w inny sposób marnujecie wolny czas od pozostałych.



No ale tutaj to już doj***łeś konkretnie, telewizja i gry, hmm w telewizji wiele osób ogląda jakieś trudne sprawy lub inne gówna które robią im wodę z mózgów, oczywiście jest kilka osób które oglądają programy popularnonaukowe ale to mniejszość, a poza tym to książki uczą ortografii, jak jeszcze używałem fejsa i widziałem błędy ortograficzne ludzi w moim wieku oraz ludzi starszych to mnie ch*j strzelał, typki 25-30lat a w podstawówce lepiej piszą.