18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 - Dziki Gon

skandal89 • 2013-02-06, 01:38
Witam

Wiem, że to sadol, ale wiem też, że jest tutaj masa graczy oraz fanów prozy Sapkowskiego. Umieszczam to w innych czarnościach, żeby nie było srania w komentarzach.

Dziś (w zasadzie wczoraj 05.02.13) odbyła się oficjalna prezentacja nowej gry studia CD Projekt RED : Wiedźmin 3 - Dziki Gon.



Gra zostanie zaprezentowana w największym amerykańskim miesięczniku dotyczącym gier - Gameinformer. Wiedźmin 3 jest tematem numeru i poświęcono mu okładkę i 14 stron zapowiedzi.
Jest to także forma oficjalnej prezentacji gry, gazeta trafia do 8 mln ludzi co miesiąc i byle produkcje nie trafiają tam jako główny wątek.



Świat ma być 40 x większy w stosunku do Zabójców Królów i 20% większy niż ten w Skyrim, CD Projekt RED w tej grze postanowiło połączyć wielki otwarty świat ze świetną fabułą co do tej pory nie miało miejsca, produkcja ma dostarczyć ok 100 godzin rozgrywki a wszystkie questy będą pisane i tworzone od podstaw przez ludzi, więc nie ma tu mowy o jakimś generowaniu podobnych do siebie wielu misji.
Tym razem położono większy nacisk na fach wiedźmiński, dzięki temu będziemy mieli więcej ubijania potworów na zlecenie, dodatkowo będzie można olać zupełnie główną fabułę i poświęcić się całkowicie wiedźmińskiej profesji, jednak taka decyzja ma mieć przykre dla nas skutki.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat gry to zapraszam do wuja google, jest co poczytać :)



Żródła:

gram.pl
gameinformer.com
wykop.pl

Biala

2013-02-06, 18:02
k***ełe, znowu będzie trzeba nowego kompa kupić :E Ale warto!

Mathiuser

2013-02-06, 18:15
Ja zamiawiam kolekcjonerkę jak tylko się pojawi choćby na ultimie. Jedynka mi się nie podobała, w dwójce się zakochałem, a trójka myślę, że będzie nieporównywalnie lepsza od pozostałych gierek, które wyjdą w tym 2014 czy 15 roku.

Aether

2013-02-06, 18:51
Jako wielki fan jak i gier tak i książek mam nadzieję że gra pobije obie poprzednie świetne zresztą części na łeb . Moja jedyna obawa tyczy się co do mechaniki jazdy i walki konnej . Na innych forach dowiedziałem się co nieco na temat drzewek umiejętności które mają dzielić sie na dwie jedna dotycząca alchemii i wszelkich eliksirów a 2 na temat magii i walki mieczem .Mam nadzieję że pojawi się tam postać Regisa skoro może się pojawić Cyrii to dla czego i nie on :mrgreen:

efiksowy

2013-02-06, 19:06
ja pierdziele juz jest 3cia czesc, ledwo co pamietam jak wychodzila 2 czesc... za niedlugo podczas wychodzenia 4tej czesci bedziemy mieli premiere 5tej czesci... ale osobiscie bardzo mi sie to podoba bo reszta swiata musi zobaczyc ze polacy tez potrafia zrobic za***ista prdukcje!!

Aether

2013-02-06, 19:13
@up Pomimo tego że jesteś z Sosnowca co powinno Cię wykluczyć z życia w internecie (i nie tylko w internecie) Po części zgadzam się z Tobą , niech świat zobaczy co potrafią zrobić rodacy :lol:

NecroVision

2013-02-06, 21:44
@aopia ch*j Ci głęboko w dupę jeśli Wiedźmin 1 był na Ciebie słaby -.-

KanapkaZMP

2013-02-07, 02:33
Ta gra na pewno bedzie wiecej warta niz marne D3, ktore zaserwowal nam blizzard.

Infit

2013-02-22, 18:45
Wiedźmin Sapkowskiego absolutnie epicka powieść, gra też jest niesamowita i ciekawa, chociaż ciężko te dwie rzeczy ze sobą porównywać

przyznam się że sagę dopiero przeczytałem po przejściu pierwszej części wiedźmina

poza tym gra oddaje takie elementy które książka niestety nie mogła jak na przykład niesamowity soundtrack (w szczególności pierwsza cześć gry), czy głos Geralta podstawiany przez Jacka Rozenka, nie wyobrażam sobie aby ta postać miała inny głos

mechanik13

2013-03-23, 01:57
efiksowy napisał/a:

ja pierdziele juz jest 3cia czesc, ledwo co pamietam jak wychodzila 2 czesc... za niedlugo podczas wychodzenia 4tej czesci bedziemy mieli premiere 5tej czesci... ale osobiscie bardzo mi sie to podoba bo reszta swiata musi zobaczyc ze polacy tez potrafia zrobic za***ista prdukcje!!


No cóż tu cię muszę niestety zaskoczyć i tak myślę że paru jeszcze sadoli że na wiedźminie 3 saga się będzie kończyć no troszkę ch*jnia ale ale wiedźmin jako seria będzie się podobno trzymać dalej za co trzymam kciuki fakt po 2 miałem ogromny niedosyt bo jak dla mnie był strasznie krótki i mam nadzieje że 3 spełni moje oczekiwana względem gry zresztą jak i wszystkich