18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 - Dziki Gon

skandal89 • 2013-02-06, 01:38
Witam

Wiem, że to sadol, ale wiem też, że jest tutaj masa graczy oraz fanów prozy Sapkowskiego. Umieszczam to w innych czarnościach, żeby nie było srania w komentarzach.

Dziś (w zasadzie wczoraj 05.02.13) odbyła się oficjalna prezentacja nowej gry studia CD Projekt RED : Wiedźmin 3 - Dziki Gon.



Gra zostanie zaprezentowana w największym amerykańskim miesięczniku dotyczącym gier - Gameinformer. Wiedźmin 3 jest tematem numeru i poświęcono mu okładkę i 14 stron zapowiedzi.
Jest to także forma oficjalnej prezentacji gry, gazeta trafia do 8 mln ludzi co miesiąc i byle produkcje nie trafiają tam jako główny wątek.



Świat ma być 40 x większy w stosunku do Zabójców Królów i 20% większy niż ten w Skyrim, CD Projekt RED w tej grze postanowiło połączyć wielki otwarty świat ze świetną fabułą co do tej pory nie miało miejsca, produkcja ma dostarczyć ok 100 godzin rozgrywki a wszystkie questy będą pisane i tworzone od podstaw przez ludzi, więc nie ma tu mowy o jakimś generowaniu podobnych do siebie wielu misji.
Tym razem położono większy nacisk na fach wiedźmiński, dzięki temu będziemy mieli więcej ubijania potworów na zlecenie, dodatkowo będzie można olać zupełnie główną fabułę i poświęcić się całkowicie wiedźmińskiej profesji, jednak taka decyzja ma mieć przykre dla nas skutki.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat gry to zapraszam do wuja google, jest co poczytać :)



Żródła:

gram.pl
gameinformer.com
wykop.pl

juki

2013-02-06, 12:40
Za wiedzmina zawsze piwko.

sinjids

2013-02-06, 13:08
W gry nie grałem, jakoś mi nie podeszła mechanika i chciałbym zapytać - jaka jest zgodność fabuły gry z fabułą książki?

skandal89

2013-02-06, 13:29
fabuła gry jest jakby kontynuacją sagi, ale nie jest to autoryzowana przez Sapkowskiego fabuła tylko wymysł CD Projekt RED

Wójcik

2013-02-06, 13:32
@sinjids Wydarzenia 1 i 2 części rozgrywają się 5? lat po zakończeniu sagi. Twórcy zgrabnie rozwinęli wydarzenia z książek, dużo nawiązań do wydarzeń i starych znajomych albo nawiązań do postaci z sagi, w 1 części czuć klimat dużo cytatów ale jest kilka błędów np. w jednym queście Jaskier wspomina pogrom w Rivii mówiąc że była tam obecna prawie cała ekipa która podróżowała z Geraltem by uratować Ciri i Yennefer a wiadomo że nie mogli wszyscy tam z nim siedzieć i pić gorzałkę.

drakkarrudy

2013-02-06, 13:45
:orgazm: Moja wczorajsza reakcja, gdy po raz pierwszy zobaczyłem tego niusa na fejsbuczku. :D

oleksy00

2013-02-06, 13:57
Wiedźmin 3?! Piszcze prawie jak 9latka na widok Biebera :D Czas na nowego kompa..

skandal89

2013-02-06, 14:10
@oleksy00

to by tylko potwierdzało sukces Wiedźmina, jako powieści i jako gry ;)

Zimny_browar

2013-02-06, 14:49
Czy tylko mi się wydaje, że Geraltowi coraz bardziej ryj sp***alają?

aopia

2013-02-06, 15:10
1 - słaba, 2 - świetna, 3 - oby nie nudziła jak Skyrim, tylko była tak zajmująca jak dwójka.

ni...........ne

2013-02-06, 15:15
Trzeba będzie pożyczyć komputer od NASA, albo kupić PS4

Rubaszny

2013-02-06, 15:36
Posrałem sie z radości xD (wystrugałem knota w majty)

Cicholek

2013-02-06, 15:46
I tak Wam nie pójdzie ;P

Voodoo96

2013-02-06, 16:25
j***ć otwarty duży świat, j***ć fabułę i questy ja chce tego co w naszych grach z Geraltem najlepsze. Chędożenia!

Miszoq

2013-02-06, 17:07
sinjids - nijak. jedynka to koślawa kontynuacja książki. Potem tworzą świat oparty na Wiedźminie a nie świat Wiedźmina.

k***a. k***a. k***A! Opowiadanie Okruch Lodu.... jak się dowiem że ktoś kazał Geraltowi polować na Dziki Gon i to nie będzie dobrze zrobione to kupuje semtex.
Zgodność z książką, chociaż częściowa!

a ludzi którzy jadą po dobrych książkach (nie zmierzchy czy inne takowe, choc i takich nie powinno się syfem zwać) traktuję jak ciapatych - czytaj, wypie**alać. :snajper2:

Pudyń

2013-02-06, 17:28
Ja pierdziele, coś czuję, że trzeba będzie zainwestować w kompa od NASA :/