18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedza polityków

ronio19 • 2012-11-08, 22:58
Jaka jest wiedza polskich polityków?

sMieciu

2012-11-08, 23:06
k***a jak już sobie żyją za nasze pieniądze to przynajmniej by się nauczyli jakis podstaw pasożyty j***ne

papcio666

2012-11-08, 23:10
Tylko ręce załamać :evil:
Jedyne co pozostaje powiedzieć wyborcom tych (p)osłów to słowa Platona: Nieszczęsny! Będziesz miał to czegoś chciał :!:

WhoCoKaman

2012-11-08, 23:14
Tego mi nikt nie musi mówić ani udowadniać, że przy władzy są skończeni kretyni. W innym przypadku nie byłoby tak rozk***ionej gospodarki i ogólnie nie byłoby tak źle. Każdy garnie tylko dla siebie i swoich, nawet jak są pieniądze to i tak gównego z tego jest.

MUodyy

2012-11-08, 23:15
Temu od palikota z ganja na garniturze wybaczymy. Był spizgany mogło się zapomnieć :)

sz...........an

2012-11-09, 01:31
oszczędziłem sobie włączania tego filmu i uczucia bezsilności jakie by u mnie wywołał. Ale piwo dam bo domyślam się jakie to gówno.

Krzysiek14199

2012-11-09, 02:15
Każdy się śmieje z pisu, że ciemnogród, zacofanie, tumany... :roll:

wympal

2012-11-09, 02:16
szkoda czasu na oglądanie tych mord

dajcie jakieś cycki lepiej

Morei_Sky

2012-11-09, 02:21
Tak z innej bęczki sądze że Prawicowe społeczeństo, prawicowo - lewicowa gospodarka to najlepsze rozwiązanie to jest moje zdanie, kto mnie poprze ? Pewnie same lewackie kur.. na sadolu. No zobaczymy czy zostane objechany.

Majesty

2012-11-09, 02:31
"przepytuje mnie pan ?" nie kur... tańczy...

keyq

2012-11-09, 02:46
Nienawidzę tej całej bandy darmozjadów, którzy włóczą się po sejmie i okolicy i tylko kłócić się potrafią i obrzucać wyzwiskami jeden drugiego. Jednak materiał jakoś tak na siłę mi się wydaje robiony. Niby fakt, ich praca, ale po co komu na co dzień wiedzieć kto jest prezydentem Iranu skoro zupełnie mu to nie potrzebne bo temat bliskiego wschodu pewnie w sejmie raz na rok jest poruszany. Ile państw w unii? Ok, wydaje się, że to podstawy ale znów na cholerę to komu? Test będą pisać?
Zresztą zapytajcie sami siebie: wiedzieliście ile jest państw w unii? Albo chociaż kiedy Polska się przyłączyła? A kiedy do NATO wstąpiliśmy? Jasne, że znajdzie się spora grupa osób, które będą to wiedzieć ale gdyby zadać pytanie z 20 sadolom to pewnie znalazłoby się z 3 czy 4 wypowiedzi, z których taki materiał można by zmontować i ośmieszyć całe forum.

Ot taki post na temat manipulacji mediów ;)

0statniSprawiedliwy

2012-11-09, 03:06
Politykiem może być każdy, wiedzieć nie musi nic, wystarczy mu umiejętność wciskania tego przycisku, który wódz każe i tyle. Takie są realia. Na ch*j im wiedzieć kim ten abdul jest? Zresztą w takie reportaże można wierzyć jak są na żywo, choć i to można zmanipulować. Powinien być egzamin przed zaprzysiężeniem z WOS i co pól roku powtarzany, a pytania uaktualniane, zgodnie z tym co się dzieje na świecie. A jak ktoś nie zda, niech wypie**ala i oddaje kasę, którą dostał za pełnienie funkcji.

Kapitan Dupa

2012-11-09, 03:22
Tak a'propos pana Kamińskiego


MegaMentalO

2012-11-09, 03:40
a ten ostatni z pisu to niech też spi**dala bo się tylko poPISuje