18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedza polityków

ronio19 • 2012-11-08, 22:58
Jaka jest wiedza polskich polityków?

Fullmoon

2012-11-09, 04:15
eh, ci politycy :-)

Schabik

2012-11-09, 07:03
pamiętajcie, źe telewizja pokazuje tylko jeden punkt widzenia. nie przeczę, że ci wszyscy posłowie to ch*ja warci i nie mają pojęcia o tym o czym powinien wiedzieć każdy człowiek który chce się nazywać przynajmniej choć trochę "wykształconym". ale chodzi mi o to, że ten z PiSu wcale nie musiał znać tych odpowiedzi sam, mogli to ustawić ;) przypuszczam, że TVN jakby coś takiego kręcił to by zrobił odwrotnie

tigerqaz

2012-11-09, 08:30
Ale 50% podwyżki pensyjek to k***a było.
Chyba na tornister i kredki...

dirty_pig

2012-11-09, 08:31
ale po co im ta wiedza? to tak samo jak by mieli ich pytać jak się robi sernik lub gołąbki :)

Arthamel

2012-11-09, 09:20
Pokazali 4 posłów nie ogarów i wielki dramat. Przepytali pewnie dużo więcej, ale pokazać warto tylko najsłabsze jednostki. W każdym zawodzie są ludzie, którzy się do tego nie nadają, na takiej samej zasadzie mogliby przejechać się po polskich mechanikach, znaleźć pięciu którzy nie odpowiedzieli na jakieś pytania i zrobić tragedie, że rocznie umiera xxx polaków przez niski poziom ogarnięcia wszystkich mechaników. Ale dla gimbazy takie filmiki kształtują opinie i poglądy, a potem ludzie się dziwią, że naród debili.

Dziamian

2012-11-09, 09:31
jak pięknie koleś na samym początku określił naszą politykę, polityka dla picu i tyle :homer: to jest cyrk

ProVVe

2012-11-09, 10:52
k***a powinni robić testy, egzaminy półroczne i połowę matołów by zaraz zredukowało się... Idioci przecież pisać nawet nie potrafią... Najlepszy przykład bolek, a tu mamy w filmie bonusy...

AHAHAHA_NO

2012-11-09, 10:58
Cytat:

pamiętajcie, źe telewizja pokazuje tylko jeden punkt widzenia. nie przeczę, że ci wszyscy posłowie to ch*ja warci i nie mają pojęcia o tym o czym powinien wiedzieć każdy człowiek który chce się nazywać przynajmniej choć trochę "wykształconym". ale chodzi mi o to, że ten z PiSu wcale nie musiał znać tych odpowiedzi sam, mogli to ustawić przypuszczam, że TVN jakby coś takiego kręcił to by zrobił odwrotnie



to ciekawe

a to wypowiedź znanego Stefana N. na temat
Cytat:

Superstacja szybko reaguje na fakty. To dobra i solidna stacja informacyjna.


iHadToGo

2012-11-09, 11:25
MUodyy napisał/a:

Temu od palikota z ganja na garniturze wybaczymy. Był spizgany mogło się zapomnieć :)




Hehehe ale beka, hehehee. :samoboj:

eM87

2012-11-09, 14:26
pedał od palikota zabardzo zaćpany żeby wiedzieć :)

xgregor

2012-11-09, 14:30
Narzekaliście że tvn pod po podchodzi?
A po tym materiale superstacja pod kogo?

TomdeX

2012-11-09, 14:35
Dobra czyli TVN jest własnością PO, a Super Stacja PiSu?
To ja głosuję za za Pisem, bo w sumie całkiem niezłe wywiady przeprowadza Super Stacja w porównaniu z TVNem, gdzie najważniejsze jest ile statystyczny Polak dłubie w nosie przez okres roku...

HariDee

2012-11-09, 14:56
k***a, w dupie mam zagranicę. Ja chcę wiedzieć czy oni potrafią rządzić POLSKĄ a nie czy wiedzą kto jest j***nym prezydentem iranu, k***ystanu i hamerykańskiego koła dz**ek.

sadystaxx

2012-11-09, 18:05
Taka wiedza nie jest im potrzebna żeby dopie**olić nam jeszcze wyższe podatki.

Darkstep

2012-11-10, 10:56
2:53 haha jak sk***iela zaskoczył :D