18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedza gimbusiarni z zakresu matematyki...

Alvaren • 2013-04-24, 23:55
Wiedza tegorocznych trzecioklasistów w Mielcu :)


Co...........er

2013-04-25, 02:59
zamiast się za naukę k***iszcza wziąć to się stroją jak na pokaz mody... ja pie**ole... :homer:

bravoteampolska

2013-04-25, 03:18
Wąskie drzwi i lać gumą przez łeb .
k***y jedyną wiedzę jaką posiadają to jak rżnąć się i zajść w ciąże.
Po egzaminie w gimnazjum żeby nie znać wzoru na pole kwadratu .
Ja wiem że dla większości użytkowników młodszych ode mnie może okazać się to głupie ale roczniki wcześniejsze jak i 90 czyli tak jak ja , to powiem szczerze człowiek uczył się w gimnazjum nie tak żeby siedzieć przy książkach dniami i nocami , bo prawda taka że nie było przy czym siedzieć , ale swoje zrobił .
Babkę z matmy miałem żyletę bardzo starej daty , uczyła jeszcze moją mamuśkę , była to kobieta z zasadami wiecie pyskujesz to linijka idzie w ruch .W prawdzie za moim czasów już nie lała no parę razy się zdarzyło , ale mimo to jak powiedziała rodzicom że źle się zachowuje że pyskuje to w domu miałem lanie i szlaban (przekonałem się o tym na własnej skórze) i każdy z nas o tym wiedział .
Trzeba powiedzieć że gościu starszej daty no trochę menelek ale jeśli nie było to ustawione to bardzo go podziwiam , w przeszłości za lepszych czasów musiał być inteligentnym człowiekiem .

Converter napisał/a:

zamiast się za naukę k***iszcza wziąć to się stroją jak na pokaz mody... ja pie**ole... :homer:


Święta prawda , a później k***a w wieku 20 lat stoi w ciąży po zasiłek , a jak ją pytają co pani ma zamiar w życiu robić , to wielki foch , to jak to przecież to wina nauczycieli wina władzy w kraju że taka bieda.
Chłop wyrośnie bez wiedzy pójdzie rowy kopać albo cegły na budowie nosić chociaż i z tym w Polsce już ciężko , a k***iszcza co ? Zostaje tylko stać na autostradzie i czekać na nieumytego niemca po 60 .

Pierre d'Ollony napisał/a:

Ja tam się cieszę bo przynajmniej mniej ludzi na specjalistycznym rynku pracy. Przynajmniej się nie będę martwił w przyszłości, że mi jakiś szczyl robotę zabierze:)



No wiesz prawda taka że prawników potrzeba najmniej , lekarzy też jest sporo .
Za to znaleźć dobrego murarza dobrego mechanika to z lupą szukać .Takie gówno przez zawodówkę się prześliźnie , zawodówki w Polsce myślę że każdy wie na jakim są poziomie .
Zawodówka zwana mechanikiem , przez cały okres parę razy rozbiorą silnik starego borewicza , a gdzie to się k***a ma do dzisiejszej technologii do dzisiejszej elektroniki całego systemu w aucie .
W mojej miejscowości tej rodzimej , jest taki zakład renomowanej firmy , praktycznie 90% pracowników to absolwenci miejscowej samochodówki , a weź im k***a zostaw auto do zrobienia czegoś chociażby podstawowego jak wymiana wahacza , k***a totalnie sp***olą , nawet k***a przy wahaczu gwinty ci pourywają , a teraz daj im się grzebać w elektronice przy tej całej grzebaninie czujników . Po takim SPA auta już nie naprawicie zawsze będzie falował bądź gasł o ile odpali .

TheColt

2013-04-25, 03:39
Widzę ze wszystko idzie zgodnie z planem. Bo głupie społeczeństwo jest wygodniejsze dla tych "na górze".

Okash

2013-04-25, 03:49
Widzę, że pomyślnie hodują się przyszli wyborcy, BRAWO!

Przynajmniej spokój będzie o miejsca pracy.

666masakra

2013-04-25, 03:50
Pamięta się jeszcze jak w szkole śmialiśmy z hamerykańców, że są debilami matematycznymi jak i geograficznymi. Dziesięć lat zajęło przejęcie umysłów młodzieży przez głupotę.


kurczasty

2013-04-25, 03:56
Ogólnie częśc tych pytań jest w h*j oklepana, chodzi mi szczególnie o to co jest cięższe.
Jeżeli raz się z takim spotkałeś zapamiętasz odpowiedź na całe życie.

Pytanie z jajkami również jest nie precyzyjne, ale żaden nie spróbował odpowiedzieć 3 minuty.

k***a w tym wieku już powinni znać takie podchwytliwe pytania.
A co do reszty. Nauczyciele do zwolnienia w trybie pilnym. System edukacji do reformy. To nie jest wina tych głąbów, że są głąbami, bo nikt ich poprostu niczego nie nauczył.


Kiedy mój młodszy brat szedł do zerówki w wieku 6 lat, zamiast do pierwszej klasy jak życzyła sobie pani ministra, to w zerówce nie nauczyli go czytać. Co więcej nauczycielki w zerówce miały zakaz nauki czytania tych dzieci. Można powiedzieć, że była to kara od ministry za to że rodzice, wbrew jej wszech wielkiej inteligencji posłali sześciolatka do zerówki a nie do pierwszej klasy. Żaden nauczyciel tak absurdalnego zalecenia nie miał w dupie.

W ciemnych latach PRL trafial się "belfer" który nie bał się mówic o katyniu, teraz boją się uczyć dzieci pisać. Proszę bardzo efekty widzimy na filmie.

Debile po prostu k***a debile.

I to tłumaczenie "chemia to nie dla mnie"
No k***a - chemia nie dla mnie, matematyka nie dla mnie, polski nie dla mnie

Dramat

Zl...........ny

2013-04-25, 06:09
Rośnie chwast polskiej młodzieży, przyszły elektorat PO i Ruchu Podtarcia ;)

nikt1988

2013-04-25, 06:22
up: k***a niestety masz racje

z3r0c00l1337

2013-04-25, 06:24
k**** nie wierze to jakaś reżyserka i prowokacja

fabulous

2013-04-25, 07:07
boże... ten kraj jest w dupie...

kaloszer

2013-04-25, 07:17
A... a.. ale ja mam 93% z matmy, 100% z historii/wos, i 73% z przyrodniczych.

dudziak-klimek

2013-04-25, 07:30
Gimnazjaliści to debile, 90%t komentarzy negatywnych na temat filmu piszą 20 latki( gimbaza) wydaje mi się ze chcą się dowartościować :mrgreen: :oops:

Mysz_Kamiki

2013-04-25, 07:35
super gimbaza k***y ! jak tak dalej będzie to niech Tuskaczenka poczeka na mnie aż na bilet nazbieram i niech zamyka granice...

bigipl

2013-04-25, 07:48
Śmiejcie się ale to pokazuje jaką mamy edukację w Polsce

trane1

2013-04-25, 07:49
To na powaznie czy im zaplacili? Tu chyba nic nie ma do tego edukacja, oni po prostu sa totalnymi debilami