18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Widziałem orła cień" - uroki publicznej toalety

albercik • 2011-09-15, 19:00
Człowiek chce tu sobie normalnie odcedzić kartofelki, a tu zaskoczenie.

AL...........ON

2011-09-15, 22:16
Było filmować w FullHD i 3D bez potrzeby posiadania telewizorów 3D.

mielonemieso

2011-09-15, 22:54
Ale kto się kameruje podczas szczania?

albercik

2011-09-15, 23:07
zauważ, że kibelek jest już zabarwiony odpowiednio. Zacząłem kręcić jak zobaczyłem, że jakiś cień smyra mojego buta

smagal

2011-09-15, 23:15
to typków co piszą 'nagrywasz sie jak lejesz?'

zauwazyl ze koles obok marszyczy to wyciagnal telefon

sebowsky

2011-09-15, 23:19
nagranie jest jak filmik w którym w momencie wypadku nagrany jest asfalt... ileż to roboty stanąć na kibelku i kamerować onanistę z lotu ptaka? uprzedzając pierwszy post pode mną, wcale mi na tym nie zależy :)

Hazel

2011-09-15, 23:31
Jak sobie walil to my chyba feta wypadła.

rafiki

2011-09-15, 23:48
To jest kibel a nie raj, nie wal konia tylko sraj...

Suq-Madiq

2011-09-16, 01:27
Trzeba bylo wydrzec morde i zaczac napie**alac w sciane kabiny. Koles by sobie fujare urwal w przestrachu :mrgreen:

entryk

2011-09-16, 01:40
Kiedyś srałem w centrum handlowym to też widziałem cień walenia z tej samej strony co Ty.

Motaro27

2011-09-16, 15:47
Pewnie sam fapował a teraz kolege z tym samym hobby nagrywa;)

magol

2011-09-16, 18:55
Było tak :
"Ej.. Idź do kibla obok , udawaj,że walisz gruchę , ja to nagram z tej kabiny a potem wrzucimy na saditic. Ale będziemy fajni !! wooohooo !!!"


Andrev

2011-09-16, 19:23
Lnkk napisał/a:



Normalnie to raczej do pisuaru byś polazł lać. :roll:



ja zawsze chodzę lać do kabiny bo ja nie jestem świnia w stadzie że będę lał do ściany grupowo :/

a co do filmiku to mi się przypominał Protector i jak chłopak tą dziewczynkę zapina bo raczej 15 nie miała skończone, kafelki podobne :kawa:

mk1981

2011-09-16, 20:27
Łoooo, aż się podzielę z Wami pewną moją niedawną historią. "Pojszłem" się wylać do publicznego ustępu w Galerii Krakowskiej, gdzie za skorzystanie płaci się jeśli się chce. Stoi taka babcia klozetowa i opiera się dupą o ścianę, obok na stoliku leży tacka i na ścianie karteczka - "sugerowana cena za skorzystanie 1 ZŁ", przyszedłszy po 21 w niedzielę lało się już za free, bo babcia też musi spać... w tym czasie w babskim kąpał się w umywalce Pan Żul w dość zaawansowanym wieku, ale do rzeczy - godzina 18; babcia klozetowa jeszcze stoi i zbiera haracz. Rzucam drobnego na tacę (nawet "Bóg zapłać" nie usłyszałem) i wchodzę... Niby wszystko ok, ale kabiny zajęte przez tych wstydliwych, więc myślę "skorzystam z pisuaru". Zastanowiłem się, który wybrać, a wybór był raczej słaby, następni mieli wybór jeszcze mniejszy. Poszedłem na całość - wybrałem pierwszy przy drzwiach. Wyjmuję i próbuję puścić strugę... Ni ch*ja. Patrzę na ptaka z niedowierzaniem "Lej, k***o!" - myślę do niego. Opór. Spoglądam na ścianę, staram się rozluźnić mięsień ptysiowy, a pęcherz - strajk. Znowu na ptaka w coraz większej panice, bo gdybym był po trzech piwach dałbym radę się wylać na przednią szybę samochodu burmistrza o godzinie 11:45, gdy ten staje na światłach jadąc na sumę, ale nie tu i nie teraz. Zamknąłem więc oczy i napiąłem się jak przysłowiowa kobieta z reklamy xenny, wyobraziłem sobie piękny wodospad i usilnie abstrahowałem od dziesiątek kolesi wchodzących i wychodzących z tego j***nego kibla. Przynajmniej trzech (jakieś 1%) zapuściło quick-looka na mojego wacka. W mig zrozumiałem te kobiety na piss-filmach, które mają problem z oddaniem... W końcu udało się, ale spociłem się jak Szarik w sierpniu.

Co do filmiku. Autentyk. Nie reżyserowany. Gdzie to było kręcone?

.:...........:.

2011-09-16, 21:33
sj napisał/a:

Galeria Bałtycka w Gdańsku.



Hehe, a więc to Ty waliłeś tam. :amused: