18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość

ODkarzacz • 2012-03-25, 22:45
Pewien Izraelczyk przesyła wiadomość.

No właśnie wojny chcą rządy, ludzie niekoniecznie.

dwakilo

2012-03-26, 09:59
Daliście się nabrać! Żydki umieją kłamać.

Doktór

2012-03-26, 11:10
@up fakty to fakty, zwykłych ludzi też się da zmanipulować, o ile dobrze pamiętam to 90% Amerykanów chciało ataku na Irak.

Napisz mi w takim razie jaka korporacja wywołała wojny światowe? Albo które rządy bez poparcia swoich obywateli atakowały inne kraje?

Obywatele nie są bez winy, to ciemna, głupia masa której można nasrać do głowy czym się tylko chce i wzbudzić nienawiść do kogokolwiek.



//EDIT: macie fajny dokument od doktorze Finkelsteinie, gdyby ktoś chciał więcej informacji:


djoshin

2012-03-26, 11:41
gypsys all over the world we hate you

Phallucifer

2012-03-26, 11:52
izraelita nie musi byc zydem, nie kazdy zyd musi byc izraelita. piekne przeslanie tego filmiku, ale mysle, ze odbiorca kiepski - mysle o tym forum.

Jeadong

2012-03-26, 12:54
Doktór napisał/a:


Napisz mi w takim razie jaka korporacja wywołała wojny światowe?

Obywatele (nie są bez winy), to ciemna, głupia masa której można nasrać do głowy czym się tylko chce i wzbudzić nienawiść do kogokolwiek.



Właśnie odpowiedziałeś sobie na to pytanie. To są właśnie te, nazwijmy to korporacje, które potrafią tak "nasrać do głowy" szarym ludziom, że pojadą do afganu napie**alać małe dzieci bo mogą wyrosnąć na terrorystów. A w jaki sposób ? Reklamy, filmy itd.
Wypowiedz w myślach słowo terrorysta i kogo widzisz ? Na 99% jakiegoś ciapatego obwieszonego ładunkami wybuchowymi z ak47 w łapie. Taki obraz wykreowały "wolne" media.

Doktór

2012-03-26, 13:31
Jeadong, a ty nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Podczas trwania wojen światowych coś takiego nie miało miejsca, mieszasz pojęcia, wrzucasz wszystko do jednego kotła.

W ogóle zresztą nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Ględzicie o korporacjach, bo to modne, nawet jeśli w ogóle nie ma sensu.

Jestem ostatnią osobą, którą trzeba przekonywać, że to USA samo indukuje terroryzm, przez swoją konkwistadorską politykę zagraniczną wobec bliskiego wschodu i nie tylko.

A w ,,zwykłych" ludziach żadna nadzieja, bo to stado owiec, czyżby Hitlera nie popierała większość zwykłych Niemców? Wygrał wybory, demokratycznie.

Chodzi mi tylko o to, że co do oceny jesteśmy zgodni, ale rozwiązanie niestety nie leży w rękach zwykłych ludzi. To nie jest takie proste. Smutne, prawda?

Wojti

2012-03-26, 21:58
tyle jego co sobie popie**olić :)

cannabis7777

2012-03-26, 22:58
też oglądając film, ktory w komentarzach wrzucil ccrossfire mieliscie ochote zajebac tej w pomarańczowym ?