18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość

ODkarzacz • 2012-03-25, 22:45
Pewien Izraelczyk przesyła wiadomość.

No właśnie wojny chcą rządy, ludzie niekoniecznie.

wodzwioski

2012-03-25, 22:46
Dałem browara bo myślę, że powinno być więcej takich osób

Stwórca

2012-03-25, 22:55
Dałem browara chociaż nie wiem co on tam pie**olił pod nosem..

hizoo

2012-03-25, 22:56
propaganda żydowska i tyle w temacie

necrosodomizer

2012-03-25, 23:39
Nie na rękę im wojna na dwa fronty

blackluck

2012-03-25, 23:39
... kochani Irańczycy, nie chcemy bombardować Waszego państwa, bo po co, jak już tam wejdziemy i zaczniemy rządzić i przejmować pola naftowe, nie będziemy musieli odbudowywać ich i przy okazji Waszego pięknego państwa. Kochamy Was ! Wasi najwięksi bracia, Izraelczycy.


Piękne prawda ?

Pit89

2012-03-25, 23:48
A jednak Ktos postanowił to tutaj umieścić, więc tak, pozytywne przesłanie, lecz jedynym filmikiem religjinym jest ten , no niestety. Prędzej czy później itak NATO tzn Amerykanie wkroczą i będzie ryż... teraz tylko pytanie kiedy? , bo to nie jest Libia a nawet nie jest ten kraj porównywalny do Iraku czy wymęczonego wojną Afganistanu... Iran jest sprawny, uzbrojony i jak najlepiej negatywnie nastawiony na j***ne zachodnie władcze poglądy, hmmmmmmmm, no niestety dla Haremryki Iran jest dość naprawde dobrze uzbrojony i straty w ludziach mogą być zbyt wielkie... A co do Żydków, dostaliście swój kawałek ziemi na tym świecie skończcie się przypierniczać, Iran to nie jest Holokaust i Oświęcim, i zostawcie k***a w spokoju Palestyńczyków!!! boście gorsi od Adjego! starczy, pozdro sadole!

Bard_Zerald

2012-03-26, 00:36
Ameryka jest w ch*jowej sytuacji, są na skraju bankructwa, nikt nie chce ich dolarów, ten cały FED nie działa bynajmniej na korzyśc Amerykanów.
Więc przyparci do muru mogą zrobic coś niemiłego, niewiadomo w sumie co. Nie lubię Amerykanów, strasznie dymają Europę, a Europa nie potrafi się zebrac i im postawic, ale z drugiej strony w sumie z dwojga złego - lepiej byc przypupasem Ameryki czy np Chin?

A filmik nie jest zły, ale nic nie wnosi do tematu wojny. Wiadomo że pojedynczy ludzie nie chcą się napie**alac karabinami. Ale to nie znaczy że nie będą tego robic ;)

ccrossfire

2012-03-26, 01:00
Zydzi dziela sie na kilka odlamow, w tym 2 glowne. Tych ktorzy popieraja polityke Izraela i tych ktorzy jej nie popieraja. Ci drudzy maja niestety gowno do gadania i moga co najwyzej zamiescic taki filmik. Mocnym przykladem jest prof. Norman Finkelstein, zyd ktory porownuje praktyki na Palestynczykach do korzeni holocaustu.


vilcz3k

2012-03-26, 01:38
@up

Histeryczka zaj***na -.-

Panek898

2012-03-26, 01:50
pie**olić ich na raka będą mieli dzieci czerowne

Salceson

2012-03-26, 03:22
pięknie, naprawdę... mimo wszystko jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że na świecie zapanuje pokój dzięki fejsbukowi :D walczcie dalej! mnie to nadal mnie wszystko jedno, piję piwo, walę konia, staram się zaliczyć, pie**oli mnie polityka i teorie spiskowe. Lubię czytać i dużo myśleć, jakoś do tej pory nikogo to nie interesowało. Jeżeli kiedykolwiek zorganizuje się wielka rewolucyjna grupa, która by potrafiła zmienić cały ten światowy pie**olnik to do niej dołączę z wielką chęcią i zaangażowaniem! poszukuje sadystki podzielającej moje poglądy... i błagam niech to nie będzie sadystka z ch*jem...

NafazowanyKoleś

2012-03-26, 07:48
Salceson napisał/a:

...staram się zaliczyć... poszukuje sadystki podzielającej moje poglądy... i błagam niech to nie będzie sadystka z ch*jem...



Co to k***a, ogłoszeniamatrymonialne.pl?

W rzeczywistości ci się do tej pory nie udało zaliczyć to próbujesz w necie? :idzwch*j:

Ji^HaD

2012-03-26, 09:25
blackluck napisał/a:

... kochani Irańczycy, nie chcemy bombardować Waszego państwa, bo po co, jak już tam wejdziemy i zaczniemy rządzić i przejmować pola naftowe, nie będziemy musieli odbudowywać ich i przy okazji Waszego pięknego państwa. Kochamy Was ! Wasi najwięksi bracia, Izraelczycy.


Piękne prawda ?




gdyby debilizm bolal do aorty bys mial podlaczony strazacki szlauch z morfina


To apel szarych ludzi do szarych ludzi a ten typek juz tu k***a machine okupacyjna wprowadza...


Poza tym najlepiej jest jebnac 3 linijki krytyki bo zeby jednak kolesia pochwalic trza by bylo troche pomyslec . Co do FB .. to tylko portal na ktory zostala wklejona pewna "informacja" a to ze w 48 obeszla caly glob nie zostawia tu najmniejszego miejsca na minusowanie tego ciabato , a wy k***a z zazdrosci czy ki ch*j wie hejt hejt hejt