18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

White Power! - czyli trollujący murzyn

Mannerheim1610 • 2013-11-05, 22:02


Co tu dużo gadać, murzyn ma poczucie humoru :amused:

KrisCFC

2013-11-06, 15:57
Radeghost napisał/a:

Smiesza mnie polaczki tutaj w komentarzach.

"Jego pradziadek za tylne łapy zwisał z gałęzi, wpie**alał banany i iskał się z współplemieńcami. dziadek budował wieczorami chatkę z gówna, zwaną później chatą wuja Toma, a w dzień zbierał bawełnę, podczas, gdy znajomi dziadka huśtali się na gałęziach przy płonącym krzyżu. Ojciec pewnie mógłby zostać przewodnikiem w
San Quentin. A ten sobie dowc*pkuje. Co za czasy."

Opisujesz to tak, jakby to byla twoja historia :amused: troche otwartosci, skretynialy podczlowieku



Redeghost...pomyliłeś portale... Eh...

starykamila

2013-11-06, 16:08
murzyn ma zbierać bawełnę a nie ma mieć poczucie humoru :/

PoMaluchu

2013-11-06, 16:41
Ogłoszenie :
sp***olił mi murzyn, mówi po angielsku, jest łysy, i lubi tworzyć filmiki, które później wrzuca na neta.
Jakbyście go znaleźli dajcie znać, uważajcie może być agresywny.
Ps lubi banany

artdian

2013-11-06, 20:25
na ch*ja mu te klipsy

hayadechi94

2013-11-06, 22:34
nie uważam sie za rasistę, po prostu nie nawidze tych brudasow rumunow, cyganow ani allahow akbarów, ch*j im w twarze i ich bóstwom, murzyni są calkiem spoko dopóki nie zapie**olą mi roweru 8-)

dembic

2013-11-10, 01:03
Jebie od Was wszystkich nienawiścią na kilometr...
Czarny humor od zawsze był dla inteligentnych. Na sadolu coraz więcej gimbazy której zaciera się granica pomiędzy humorem a rzeczywistością. Pomyśl zanim powtorzysz po raz setny 'pie**olony murzyn' czy 'lewackie ścierwo' - bo to przecież takie fajne i zabawne...
Ten murzyn jest po stokroć lepszy od milionów białasów dumnych ze swojego koloru skóry bo nic ponad to nie osiągnęli...