18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wesołych świąt od Iwony Blecharczyk

mare30ks • 2013-12-25, 11:25
co tu duzo mowic majac taka laske w domu w zyciu nie puscilbym jej w trase jakims tirem ;)









mare30ks

2013-12-25, 23:34
co za roznica czy ktos sie podnieca dupa popie**alajaca tirem czy korwinem? jenno i drugie to ciekawostka. ale jak zwykle jakis matol typu zincum musi sie dowartosciowac i wpie**olic swoje 3 slowa.

zincum matole skonczyli ci sie w slowniku obelgi i teraz rzucasz konfidentami? :) w dadatku napie**alasz piwa kazdemu kto cie popiera (chyba ze to twoi niewirtualni przyjaciele), zalosny jestes :)

benzedrine, podejrzewam ze ona tez by na ciebie nawet nie zwrocila uwagi ;)







nie to pierwsze zyczenia swiateczne i nie ostatnie, ale jak zwykle jakis matol musi znalesc powod do srania.

zincum

2013-12-26, 00:35
Dostałeś już słownik w prezencie? Chyba nie, daj adres, wyślę ci gratis.

Ciekawostka taka sama jak to, że ja jutro będę prać skarpetki. To, że ty chyba jesteś kierowcą i każda kobieta, co założy pończochy i stanie nóżka, za nóżką ciebie podnieca już ustaliliśmy.

Może i jestem żałosny. Z tym, że ja bym jej do domu nie wpuścił. Ty byś nie wypuszczał. Taka różnica.

Logika, myślenie też nie jest twoją mocną stroną. Ja daję "piwa" ludziom, z którymi się zgadzam. Ty oczywiście robisz odwrotnie? I to jest twoja prawda, jest twojsza i tylko taka prawda jest prawdą najtwojszą.

Żeby dotarło. Piękniejsze kobiety spotykam na ulicy, w sklepie. Nie muszą pleplać bez sensu, w trzech zdaniach mają więcej do powiedzenia niż te całe życzenia. Polecam, zagadaj na przejściu dla pieszych, w sklepie, w autobusie czy pociągu.

Rozmawiaj zamiast się podniecać byle czym. Szkoda, bo i tak pewnie nie zrozumiałeś o czym mowa. Za to się ślinisz, bo stoi jak dziewica niewinna i udaje bezbronną dziewczynkę.

Ja jej po pejsbókach czy na YT syfu nie robię. Taki ma pomysł na siebie, niech tak robi. Tylko po co to wrzucasz na sadola? W mojej zasranej mieścinie widziałem już kobiety za kierownicą autobusu MPK, taksówki. To też dla ciebie jest ciekawostka? Ba, każdego dnia widzę babki zapie**alające fizycznie dużo ciężej, chociażby w sklepach. Ciekawostka?

DuckDodgers

2013-12-26, 09:30
mare30ks napisał/a:

co tu duzo mowic majac taka laske w domu w zyciu nie puscilbym jej w trase jakims tirem ;)



Ale nie masz więc nie musisz się głowić :)

mare30ks

2013-12-26, 10:28
zincum juz pisalem, nie podoba sie to nie ogladaj, chcesz zmienic oblicze sadistica to cos z tym zrob zamiast zasmiecac tematy swoimi smutami
dobrze wiedziec ze taki z ciebie r*chacz ze byle kogo do domu nie wpuszczasz :)

en...........an

2013-12-26, 12:06
Kolejna gwiazda internetu. :-/