18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wesołych świąt od Iwony Blecharczyk

mare30ks • 2013-12-25, 11:25
co tu duzo mowic majac taka laske w domu w zyciu nie puscilbym jej w trase jakims tirem ;)









zincum

2013-12-25, 17:10
No k***a, aż tak zdesperowani jesteście koniobijce gimnazjalne? To jest piękna kobieta? Ktoś coś tu plecie, że ona sobie nie radzi przed kamerą. k***a, toż robi to specjalnie. Jak ktoś ma odwagę zapie**alać na jakichś konkursach w stroju bikini, to chyba jasne, że pewności siebie jej nie brak.

Bijcie konie pryszczaci onaniści.


erebre

2013-12-25, 18:28
Na jej profilu na fb zawsze pod każdym zdjęciem są setki czasami tysiące lajków i wpisów (tak mam ją w "lubię", bo podziwiam kobiety uprawiające męskie zawody) i czasami zastanawiam się... panienka wie, że jest ładna, podobno (podobno!) jakąś modelką była, więc wie, że tysiące facetów będą się ślinić na jej widok. I to powstaje proste pytanie - jakie kompleksy sobie tym leczy?

Attero132

2013-12-25, 18:36
Kobita jak kobita nie wiem czym się podniecacie.

Kickarse

2013-12-25, 18:44
Ludzie, czy wy zwyczajnie nie umiecie po prostu komuś czegoś pogratulować, cieszyć się czyimś sukcesem, kibicować mu? Pod każdym artykułem o tym, że komuś się coś udało jest banda nieudaczników w komentarzach, którzy nie mogą znieść, że ktoś robi to co lubi, a niejednokrotnie przekuwa to sposób na zarabianie pieniędzy.

Zawsze, ale to zawsze dla was musi być to podszyte czymś złym. Dorobił się = złodziej, ładna kobieta = głupia, kulturysta = impotent itp., itd.

Zwyczajnie żal wam ściska dupę bo sami nie potraficie się zmobilizować, żeby zrobić coś ze swoim życiem. Taka Iwona swoją ambicją wbija was w ziemię, przechodząc z bycia początkującą modelką, potem nauczycielką do bycia kierowcą w transporcie międzynarodowym.

zincum

2013-12-25, 19:23
Ja potrafię. Tylko powiedz mi, czego mam gratulować. Zobacz jej filmiki, kierowca potencjalnego czopa o wadze wielu ton. A grzywka oczywiście zasłania pół lba, łącznie z okiem. I te niby wiecznie rzucanie łbem, żeby oko odsłonić. Pomijam fakt, że wymusiła na pierwszym swoim filmiku. Ambicji? To raczej upartość w dążeniu do celu. Jak nie drzwiami to oknem. Wybacz, ale to nie wzbudza u mnie szacunku.

Powiedz mi czego mam gratulować. Że babka ma parcie na szkło? Że jak nie przeszła w konkursach piękności to teraz na YT chce zrobić karierę? Przede wszystkim zaś, powiedz mi co to robi na sadistic?

mare30ks

2013-12-25, 19:32
zincum napisał/a:

Przede wszystkim zaś, powiedz mi co to robi na sadistic?



jest sobie i wisi podonie jak 99% tematow ktore widnieja na glownej, i jak widac bardziej cieszy oko niz spora czesc przecietniakow ktora ledwo co wychodzi z poczekalni

zincum

2013-12-25, 19:40
Co wychodzi a co nie to już inna dyskusja.

Ani to oka nie cieszy, ani głos ciekawy, żadnego przekazu. Nic k***a ciekawego ale coś ci muszę przyznać.

Znasz się na onanistach i populizmie. Taki mały Hitlerek czy Stalinek z ciebie.

mare30ks

2013-12-25, 19:42
dziekuje, zdobyles odznake tropiciela

zincum

2013-12-25, 20:10
Oczywiście, jak zwykle. Argumentów nawet z muszli klozetowej brak.

Wygrałeś talon na balon. No i mnóstwo wirtualnych piw. Tylko wirtualnych, bo ci co stawiają najpierw by musieli mamę poprosić. Żeby chociaż 5 złotych dała.

Jeśli masz tyle lat na karku to już powinieneś zrozumieć. Że szukanie takich przyjaciół kończy się tym samym, co rak międzykomórkowy. Popie**olą, klaskać będą. Umierać i tak będziesz w samotności. Pewnie nie zrozumiałeś, trudno. W tym wieku to już nawet czytanie książek nie pomoże. Jak ktoś się tępy urodził, to z wiekiem robi się jeszcze bardziej tępy.

Potrafisz to przyjąć do swojego łba?

zonk

2013-12-25, 20:14
Coś w tym jest co zincum napisał. Jeździ ciężarówką no i w sumie czym się tu zachwycać. Ja codziennie mam szansę nie wrócić z roboty, a do tego gdybym nagrywał to co robię w pracy to mógłbym mieć różne nieprzyjemności z tego powodu.

sawaspu

2013-12-25, 20:18
ja tam moge wtedy stać na trasie :D

mare30ks

2013-12-25, 21:14
zincum, co ty znowu pie**olisz? o jakich wirtualnych przyjacielach bredzisz? co ma wrzucenie tematu do poszukiwania wirtualnych znajomych? dobrze sie czujesz?
jak sie temat nie podoba to scroluj dalej i sie nie wpie**alaj bo na kolejnym moim temacie robisz rozpie**ol ch*j wie po co. urazony taki jestes bo nie jestem fanatycznym milosnikiem korwina i toczysz swoje gimbusowskie wojenki z wrogami "krula" na kazdym kroku?

SQT, zincum, bo widze ze nawzajem sobie stawiacie piwa (ciekawe czy tylko to)jestescie jakimis wirtualnymi albo prawdziwymi przyjaciolmi? jestescie takimi milosnikami wolnego rynku i wszelkich swobod ogolnie a zwyczajnie niczym rasowe cebulaki hejtujecie panienke ktora ma pomysl na zycie i pasje. nie podoba sie wam to nie ogladajcie i tyle, nikt was nie zmusza

zincum

2013-12-25, 21:33
To ty przeczytaj, co sam pie**olisz.
Co robią jakieś życzenia na Sadistic? Od baby, której nikt nie zna tutaj. Wytłumacz mi, na ki ch*j wrzucasz takie gówno? Bo dobrze wiedziałeś, że typowe nołlajfy będą pod to trzepać kapucyna. Osiągnięcie życiowe, wsadzić babę za kierownicę.

Ja i Korwin Mikke? No to widać wyraźnie, że ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Za to donosić, aferę robić potrafisz. Dzięki za ostrzeżenie. Płaczku j***ny z małym mózgiem. Konfident j***ny.

zonk

2013-12-25, 22:06
@mare30ks, ależ niech sobie robi co chce. Po prostu chore jest podniecanie się tym że ona jeździ ciężarówką tak jakby ona była jedyna na świecie. A nie robi nic nadzwyczajnego. Pracuje to pracuje i po ch*j drążyć.

benzedrine

2013-12-25, 22:32
też nie miałam pojęcia kto to, dopiero przeczytałam komentarze. nie wiem jakim osiągnięciem jest kobieta pracująca jako kierowca (ja to bym jej jakieś odznaczenie jebła :roll: ) no i rzeczywiście, jest kiepska z twarzy (na ulicy nawet nie zwrócilibyście na nią uwagi, porównajcie ją sobie do naprawdę fajnych lasek wrzucanych na sadola) a co do filmiku- życzenia świąteczne od niej? ani ciekawe, ani sadystyczne, nie rozumiem po co.