18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołych Sadyści!

Meffiu • 2010-12-19, 16:02


Z okazji zbliżający się świąt 'wytwórnia' CAKE wydała filmik Wesołe polowanie. Scenariuszem oraz reżyserią zajął się Maurice Trouwborst. Teoretycznie żadne zwierzęta nie zostały ranne. Nie wiem, czy było - nie chce mi się szukać, o.

Wesołych Sadyści. ; )

marian19

2010-12-19, 19:17
Zajebisty Sztucer Mauser z Lunetą Zeissa z podobych niemcu do Żydów strzelali . Zawsze chciałem go mieć!

Av...........PL

2010-12-19, 19:24
Up@ Das ist rechts!

crowbar666

2010-12-19, 19:25
k***a nienawidzę j***nych kłusowników i k***a pseudo "myśliwych" stoi sobie k***a takie biedne zwierze bez szans na przeżycie a te j***ne cwe*e k***a lunety lasery ch*je muje raz pie**olnie i po zwierzynie, ciekawe czy by ją gołymi rękami dopadł i zaj***ł natura kontra natura

Lu7yn

2010-12-19, 19:31
Up@ Ale mięsko to byś wpie**alał

~LegendarnyZiom

2010-12-19, 19:32
jaguś napisał/a:

k***a nienawidzę j***nych kłusowników i k***a pseudo "myśliwych" stoi sobie k***a takie biedne zwierze bez szans na przeżycie a te j***ne cwe*e k***a lunety lasery ch*je muje raz pie**olnie i po zwierzynie, ciekawe czy by ją gołymi rękami dopadł i zaj***ł natura kontra natura



Prawa zwierząt? Zwierzęta mają prawo być smaczne.

diabliczka

2010-12-19, 19:32
Jeleń wystrzelał konkurencje
...pewnie nie mógł znieść, że miały większe rogi od niego :lubieplacki:

Zolner

2010-12-19, 19:33
up
Też nie lubię kłusowników, ale jeszcze bardziej nienawidzę płaczków, którzy co drugie słowo muszą rzucić mięsem, bo inaczej nie byliby tacy WYk***IŚCI. Idź dojebaj takiego kłusownika, bo też twierdzę, że im się należy, a nie rób takich akcji jak tutaj

ku...........ek

2010-12-19, 19:44
jaguś napisał/a:

k***a nienawidzę j***nych kłusowników i k***a pseudo "myśliwych" stoi sobie k***a takie biedne zwierze bez szans na przeżycie a te j***ne cwe*e k***a lunety lasery ch*je muje raz pie**olnie i po zwierzynie, ciekawe czy by ją gołymi rękami dopadł i zaj***ł natura kontra natura


Aj tam czepiasz się... Pomyśl o świniach trzymanych w zamknięciu przez całe życie, faszerowane antybiotykami i różnymi dziwnymi paszami... A taki jeleń sobie pryka po lesie szczęśliwy a jak ginie to znienacka i nagle, bez strachu i bólu:)

PS. Sorry za piwo omyłkowo ci je dałem:F

EDIT:

Koleś jest niezłym strzelcem... Pięć strzałów a sześć zwierząt ustrzelonych:)

greasebeaast

2010-12-19, 20:17
Są święta jest pierwsze piwo.

peterx

2010-12-19, 21:08
Luneta wyśmienita, jakość jak z dna butelki :D

sickcat

2010-12-19, 21:22
oj. A mikołaj gdzie? posuwa świnię gdzieś na innym filmiku...

Jumbor

2010-12-19, 21:59
I tak h*jowe prezenty mi przynosił :P

DrBejbe

2010-12-19, 22:09
kubulek napisał/a:


Koleś jest niezłym strzelcem... Pięć strzałów a sześć zwierząt ustrzelonych:)


Bo jeden się śmiertelnie przestraszył :)