18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołych Sadyści!

Meffiu • 2010-12-19, 16:02


Z okazji zbliżający się świąt 'wytwórnia' CAKE wydała filmik Wesołe polowanie. Scenariuszem oraz reżyserią zajął się Maurice Trouwborst. Teoretycznie żadne zwierzęta nie zostały ranne. Nie wiem, czy było - nie chce mi się szukać, o.

Wesołych Sadyści. ; )

Tom'Ash

2010-12-19, 22:23
MJENCHOO!

Bo gdyby bóg chciał żeby ludzie nie jedli zwierząt to nie zrobiłby ich z mięsa ^^ :D

AFRO

2010-12-19, 22:57
A mikołaj poszedł się w ten czas odlać

Mua-Swirus

2010-12-19, 23:21
Tom'Ash, Zaraz, zaraz. Kto chciał? :samoboj:

Koniu HH

2010-12-19, 23:28
wielcy obrońcy zwierząt... jak wam stara schabowy usmaży to go pewnie na wolność wypuszczacie :|

Fumigant

2010-12-20, 01:56
Jaguś nie sraj żarem bo odstrzał zwierzyny to k***a bardzo pożyteczne zajęcie... nie ma u nas wilków i to jedyny sposób utrzymania prawidłowej populacji... chyba że wolisz rozpie**alać swoją bryke o pie**olone sarenki tudzież daniele pojawiające sie znikąd...

dareks42

2010-12-20, 04:17
Tyle że go to nie obchodzi, bo zapewne jeszcze prawka nie ma.

crowbar666

2010-12-20, 10:18
@up. A i B zdane 13 września.
Prostując wszystkie zarzuty, kontrolowany odstrzał zwierząt jest ważny - przyznaje. Wpie**alam mięso - przyznaje. Tylko chodzi mi o takich nowobogackich "pasjonatów" którzy kupują sprzęt za wielkie pieniądze, wielkie lunety, celowniki, lasery i wspomagacze, i niema to nic wspólnego z pasją, tylko zwykłe mordowanie dla przyjemności, niekiedy po 10 strzałów bo ich zdolności strzeleckie wołają o pomstę do nieba.

P.S sorry za rzucanie "mięchem" ale byłem świadkiem "selekcjonowania" zwierzyny dlatego tak mnie to boli.

mi...........sz

2010-12-20, 11:43
@jaguś
szczerze mowiac, to w dupie byles i gowno widziales. wspomagacze, lasery i h*je muje. Plakac sie chce czytajac takie idiotyczne posty. debilu.

Ragnar SW

2010-12-20, 14:51
Myśliwych powiedzmy że toleruję - mają swoje funkcje i wkład w utrzymanie odpowiedniego stanu zdrowotnego populacji, choć polowania dla samej radości oceniam dosyć nisko.
Problemem są prawdziwi kłusownicy - nie bawią się oni w szybki i "bezbolesny" odstrzał. Wolą wnyki - w nich zwierzęta nie giną ani szybko, ani bezboleśnie. Proponowałbym więc pewne rozgraniczenie tych tematów.
Cóż - mięso jest smaczne, jest częścią naszej diety, ale nie oznacza to że trzeba się nad zwierzętami znęcać lub w związku z tym sprawiać im dodatkowy ból.
Sam filmik ma inny wydźwięk - akcję "stop kłusownikom" proponuje przenieść gdzie indziej, choć uważam że jest ona potrzebna.

szczurto

2010-12-21, 02:32
A mikołaj gdzie??

OstryGracz

2023-12-24, 13:48
LegendarnyZiom napisał/a:

Prawa zwierząt? Zwierzęta mają prawo być smaczne.



Weź się k***a doedukuj po co jest robiona redukcja dzikiej populacji albo ...idź daj buzi swojemu pieskowi lub kotkowi, który chwilę temu wylizał sobie dupę i jaja.