18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoły Dziadek

sawardega • 2014-03-30, 13:44


Starość nie musi być nudna i wcale, a wcale nie musi przemijać w kolejkach do lekarza.
Można pośmigać gokartem, pobić się z ochroną w klatce z plastikowymi kulkami lub po prostu pójść na ryby (choć wg wielu to nudne;p). Starość to dobry czas na podróżowanie... dlatego warto czasem zdobyć trochę helu i odlecieć razem z naszym domostwem daleeeeko daaaaleeeeko... ale upewnijcie się, że macie wystarczająco dużo balonów!

A wiecie co najlepsze?
Nie ważne co za numer wytniecie... nikt nie chce dzwonić po policję... wystarczy powiedzieć, że wnuczek was odprowadzi do domu.

Iguor

2014-03-30, 14:28
bezczelny ch*j, zrzyna z Knoxvilla, jedzie na gotowych patentach, zero kreatywności, stracił u mnie wszystko :D

przy okazji jestem za wprowadzeniem ku*asów obok piw żeby można było oznaczać ciulowe tematy.

Dziękuję dobranoc

Amnemon

2014-03-30, 14:29
Nic swojego, najpierw Remi, teraz Knoxville na szczęście tak ch*jowo go podrobiłeś, że jesteś jeszcze bardziej żałosny.

Ghooul

2014-03-30, 14:29
jeb** mi to słabą podróbka bad grandpa od jackassów

deluxe

2014-03-30, 14:29
Bo to jegomość Wardęga wrzucił. Zajrzałem na jego profil, cham nikomu jeszcze piwa nie dał.

TattooedBody

2014-03-30, 14:30
Widze ze na sadolu sa wazni i wazniejsi. 9 browarow i na glowna sru. Brawo !

BmaC

2014-03-30, 14:31
jest na głównej bo Wardęga jest ponad prawem. przesadzacie z tym kopiowaniem. a nawet jakby kopiował to robi to nawet nieźle

iMarcos

2014-03-30, 14:36
co wy gadacie, beka jak ch*j przecież

Srasłkasz

2014-03-30, 14:41
On coś swojego wymyślił w ogóle?

chester

2014-03-30, 14:45
Po skończonej akcji jak Cię już zgarniali sam w końcu podciągałeś te gacie, czy jak małe niesforne dziecko byłeś nieposłuszny i musieli Ci pomóc? Bo na filmiku raczej się to tego nie garneli więc ciekawi Mnie jak to wyglądało jak Cie spisywali czy co tam robili. :D

hulej95

2014-03-30, 14:46
Tak h*jowe że aż śmieszne :D

Modrzew88

2014-03-30, 14:47
Z dawaniem piwa poczekam do momentu w którym przestanie kopiować pomysły innych i wymyśli coś swojego. I tak mu nabiłem wyświetlenie na YouTubie, niech stracę. Drugi raz to się tak szybko nie powtórzy.

BmaC

2014-03-30, 14:54
sawardega napisał/a:

Tak myślałem, że będzie dużo "skopiowałeś jackass". Żaden ich numer nie został wykorzystany w tym filmie. Jeśli ktoś śledzi mnie od dawna pamięta jak ponad rok temu pisałem, że zbieram pieniążki na drogą maskę... międzyczasie Jackass wypuścili kinowy film... - ale w sumie co z tego? Ja w końcu zebrałem kasę na maskę i kupiłem. Zrobiłem swoje numery, uważam, że bardzo dobre. Każdy kiedyś będzie dziadkiem/babcią... nie tylko Jackass czy ja ze swoją maską.


to napisał na swoim fb

cenzurowany

2014-03-30, 15:06
wardega pedał, mógł odpuścić momenty w których lata z gołym kutachem