18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoły Dziadek

sawardega • 2014-03-30, 13:44


Starość nie musi być nudna i wcale, a wcale nie musi przemijać w kolejkach do lekarza.
Można pośmigać gokartem, pobić się z ochroną w klatce z plastikowymi kulkami lub po prostu pójść na ryby (choć wg wielu to nudne;p). Starość to dobry czas na podróżowanie... dlatego warto czasem zdobyć trochę helu i odlecieć razem z naszym domostwem daleeeeko daaaaleeeeko... ale upewnijcie się, że macie wystarczająco dużo balonów!

A wiecie co najlepsze?
Nie ważne co za numer wytniecie... nikt nie chce dzwonić po policję... wystarczy powiedzieć, że wnuczek was odprowadzi do domu.

Martiniquaa

2014-03-30, 15:55
Dla mnie to już nawet nie byłoby ważne, czy kopiuje pomysły od innych czy nie. Dopóki (by) to robił dobrze, jest ok, zawsze się fajnie pośmiać i zobaczyć coś ciekawego co dzieje się u nas. Ale to już któryś raz z kolei, jak czytam/słyszę jakieś dziecinne tłumaczenie pt. "Nagrałem to wcześniej, ale zwlekałem z opublikowaniem i dlatego wyszło na to że kopiuję" . k***a, nawet jeśli, to co z tego?

bania88

2014-03-30, 16:02
@BmaC
Tylko, ze bad grandpa jest nowy, ale przebieranie sie za dziadkow bylo juz w 1 czesci jackass, pewnie z jakies 10lat temu :P

BorgBorg

2014-03-30, 16:38
ch*j z tym ,że zżyna. Knoxville nie zastrzygł praw do podrabiania jego pomysłów. Każdy może robić co chce i to kręcić kamerą. Założę się ,że w Rumunii, Chorwacji, we Włoszech i innych krajach też są youtube'rzy którzy zżynają pomysły z Jackassów oraz youtuberów.
Ja jestem za tym aby przy komentarzu pod postem obok "piwa" można było postawić "maść na ból dupy". Pozdro

morderuk

2014-03-30, 16:41
Spinacie dupe ze jest odrazu na glownej, a jestem pewien ze tak czy siak by trafilo na glowna. Pomysl podrobka, nawet smieszne, ale do oryginalu to sie nie umywa, dlatego jak juz sie kradnie jakis pomysl, to trzeba przynajmniej zrobic to w unikatowy sposob, a nie po prostu przebrac sie za dziadka i sciagac spodnie w galerii.

ooip

2014-03-30, 16:50
ten typ wszystko podpie**ala od sasiadow a sam nic nie wymyslil

KrisCFC

2014-03-30, 17:05
KrzyweOkoKobry napisał/a:

Dlaczego to ma 0 piw i jest na głównej ?



Sponsoring chłopie... ;)

DiamondBack

2014-03-30, 17:17
Iguor napisał/a:

bezczelny ch*j, zrzyna z Knoxvilla, jedzie na gotowych patentach, zero kreatywności, stracił u mnie wszystko :D

przy okazji jestem za wprowadzeniem ku*asów obok piw żeby można było oznaczać ciulowe tematy.

Dziękuję dobranoc



Więc sp***alaj do wyra i smaruj dupę skoro tak cię to drażni. Bo sam to byś nie miał odwagi wejść do damskiej toalety.

Sam Sylwester się wypowiedział:
Cytat:

Tak myślałem, że będzie dużo "skopiowałeś jackass". Żaden ich numer nie został wykorzystany w tym filmie. Jeśli ktoś śledzi mnie od dawna pamięta jak ponad rok temu pisałem, że zbieram pieniążki na drogą maskę... międzyczasie Jackass wypuścili kinowy film... - ale w sumie co z tego? Ja w końcu zebrałem kasę na maskę i kupiłem. Zrobiłem swoje numery, uważam, że bardzo dobre. Każdy kiedyś będzie dziadkiem/babcią... nie tylko Jackass czy ja ze swoją maską.


Plecionkarz

2014-03-30, 17:49
ale kupa gówna, niech lepiej podrobi 1man1jar