18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wegetarianie

Fakerę • 2012-12-17, 09:07
Wegetarianie nie jedzą mięsa. Wierzą, że zabijanie zwierząt dla pokarmu czy przyjemności jest po prostu niepotrzebne, nieetyczne i niemoralne. Dlatego proponuję pozamykać ich w klatkach z tygrysami. Zobaczymy czy Matka Natura ma podobne poglądy.

swistak213

2012-12-17, 10:27
to jest akurat najmniejszy powód... Padliono-wpie**alaczu* z trzydniową zgnilizną w kichach :) smacznego

BongMan

2012-12-17, 12:06
Te tępe ch*je nie kierują się żadną logiką, zdrowiem, czy zgodą z naturą, tylko podążają za kretyńską modą bo chcą być trendi i zwrócić na siebie uwagę.

ul...........rt

2012-12-17, 12:38
@swistak213
Rośliny też żyją,wpie**alaj kamienie

Robcio1207

2012-12-17, 18:45
cytując basha
<Moniś> słowo "wegetarianin" pochodzi z jednego z narzeczy indiańskich i oznacza "za głupi, by polować"

backbone

2012-12-17, 19:38
ch*j ci do tego kto co je a czego nie.

Ronoaro

2012-12-17, 19:44
swistak213 napisał/a:

to jest akurat najmniejszy powód... Padliono-wpie**alaczu* z trzydniową zgnilizną w kichach :) smacznego



Moje jedzenie sra na twoje jedzenie muahahahahahahahaha :mrgreen:

moomin

2012-12-17, 19:51
Każdy kto narzeka na wegetarian powinien wpaść na jeden dzień do rzeźni oraz do masarni. 99% "sadoli" nie wytrzymałoby pięciu minut.

kulwon przez f

2012-12-17, 19:52
kazdy, kto narzeka na miesozercow powinien zjesc moje gowno, nie wytrzymalibyscie pieciu gryzow

artemi

2012-12-17, 20:00
swistak213 napisał/a:

to jest akurat najmniejszy powód... Padliono-wpie**alaczu* z trzydniową zgnilizną w kichach :) smacznego


U zdrowego człowieka przy normalnej diecie całość trawienia od przyjęcia pokarmu do jego wydalenia trwa średnio 24-36 godzin.

Jedyny argument wegetarian jaki do mnie przemawia to kwestia cierpienia zwierząt podczas chowu, ale taki chów nie jest na szczęście jedynym źródłem mięsa.
Co do reszty...i kozie bobki mogą zjadać byleby nie szczekali na każdego kto nie ma na to ochoty. Człowiek jest wszystkożerny i tyle.

Togas

2012-12-17, 20:00
pie**olicie głupoty. Klatka z tygrysami? Przecież człowiek to nie tygrys. Z natury jest roślinożerny, bo niby z jakiego powodu jako jedyne ze zwierząt, żeby jeść mięso musi je gotować? Wegetarianizm jest zdrowszy, jedzenie jest smaczniejsze i dużo lepiej wpływa na środowisko. Jak checie żyć w gnoju to róbcie co chcecie, ale oczernianie ludzi, za to że mają inne poglądy(nie takie jak ogó) to są głupsi i gorsi.

Colossus

2012-12-17, 20:12
Togas napisał/a:

pie**olicie głupoty. Klatka z tygrysami? Przecież człowiek to nie tygrys. Z natury jest roślinożerny, bo niby z jakiego powodu jako jedyne ze zwierząt, żeby jeść mięso musi je gotować? Wegetarianizm jest zdrowszy, jedzenie jest smaczniejsze i dużo lepiej wpływa na środowisko. Jak checie żyć w gnoju to róbcie co chcecie, ale oczernianie ludzi, za to że mają inne poglądy(nie takie jak ogó) to są głupsi i gorsi.



:homer:

Ludzie gotują mięso bo to pozbawia ich pasożytów i innych niechcianych rzeczy. Poza tym odpowiednio przyrządzone i ugotowane lub usmażone jedzenie jest smaczniejsze nie sądzisz ?

Ludzie są roślinożerni ? Gdzie to wyczytałeś, w książce do przyrody dla gimbusów ? Ludzie są wszystkożerni, więc wpie**alają zarówno siano jak i mięso.

kulwon przez f

2012-12-17, 20:14
czlowiek jest tez z natury jaskiniowcem, bo zeby mieszkac w domu, musi go zbudowac. jestes zj***ny jak twoje ,,kotlety" z rzezuchy

Cyrk

2012-12-17, 20:15
Ok po kolei:
niepotrzebne - błąd nr 1. Małpy, które nie jadły mięsa zatrzymały się w rozwoju, a przodkowie ludzi żywiący się zarówno mięsem jak i roślinami doświadczyli jednego z najszybszych skoków ewolucyjnych jaki znamy. Podobnie zresztą jest wśród innych gatunków - to drapieżniki są inteligentniejsze. To jest fakt statystyczny, czyli mogą zdarzyć się odstępstwa, np. goryl z jednej strony i rekin z drugiej. Wniosek jest taki, że jedzenie mięsa jest warunkiem koniecznym, ale nie wystarczającym do rozwinięcia inteligencji.
nieetyczne i niemoralne (to jest jeden i ten sam zarzut - nie wiem po co rozbity na dwa pojęcia) - no cóż z czyimś wewnętrznym poczuciem moralności ciężko dyskutować, ale dla mnie nieetycznym jest nie jedzenie mięsa. Bez ludzkiego upodobania do mięsa większość gatunków zwierząt hodowlanych by nie powstała, a drastyczny przyrost liczby ludzi zniszczył by przodków owych zwierząt doprowadzając do zagłady całych ekosystemów. Warto zaznaczyć, że obecne w Polsce stada wilków nie przetrwałyby bez okolicznych stad hodowlanych.
po trzecie i najważniejsze - lubię mięso, smakuje mi, więc ch*j wam w japy pieprzeni trawożercy. Ja wam do talerza nie zaglądam i nie dobieram posiłków. A tak gwoli wyjaśnienia to rośliny również "krzyczą" gdy są zjadane, tyle tylko że chemikaliami uwalnianymi do otoczenia. Czyli w waszym zasranym, zakłamanym poczuciu moralności nie można jeść jedynie tych organizmów, których krzyk jesteście w stanie usłyszeć? Żałosne...

PS. A pan, panie 'trawnik to szwedzki stół' słyszał kiedyś o tatarze (z małej litery)?

maniiiek

2012-12-17, 20:15
Togas napisał/a:

Z natury jest roślinożerny


A kły to nam dla jaj wyrosły. Jesteśmy wszystkożerni jak każda małpa, płacz, tup nóżką i wrzeszcz ale tego nie zmienisz.
Togas napisał/a:

bo niby z jakiego powodu jako jedyne ze zwierząt, żeby jeść mięso musi je gotować?


Nie musimy - możemy. To zasadnicza różnica. A o tatarze słyszałeś?
Togas napisał/a:

Wegetarianizm jest zdrowszy

Tyle, że człowiek nie trawi celulozy, białka zwierzęcego zastąpić nie może ale tak, jest zdrowszy bo tak, a homoseksualizm to bardziej naturalna orientacja od heteroseksualizmu.... Jak ja nie znoszę takiego pie**olenia ludzi "nowoczesnych i tolerancyjnych" co gardzą wszystkim co nie pasuje do ich chorego światopoglądu i jeszcze sobie debilne teorie tworzą.
Togas napisał/a:

jedzenie jest smaczniejsze

Kwestia gustu, ja tam zostanę przy swojej świeżutkiej kiełbasie uwędzonej 2 dni temu.
Togas napisał/a:

dużo lepiej wpływa na środowisko.

Taaa..... pewnie. pie**olenie 3 po 3. Pojedź na wieś i zobacz jak przebiega proces produkcyjny tych kiełków.
Togas napisał/a:

Jak checie żyć w gnoju to róbcie co chcecie

Z gnoju to są myte warzywa przed dalszą obróbką, albo i nie. Zależy co z tego ma powstać. Skąd wiem? Bo jestem rolnikiem. A prawda jest taka, że rośliny dają niewiele energii i jak ktoś pracuje fizycznie i to ciężko to prędzej się zajebie niż na kiełkach wyżyje. Może nie zauważyłeś małej prawidłowości, ale im cięży klimat tym więcej mięsa w diecie.
Togas napisał/a:

ale oczernianie ludzi, za to że mają inne poglądy

- o wielki Hipokryto, a co teraz sam robisz?
Togas napisał/a:

za to że mają inne poglądy(nie takie jak ogó) to są głupsi i gorsi.

A możesz to dla odmiany napisać z jakąś poprawnością gramatyczną? Bo nie do końca wiem co chciałeś nam przekazać. Czy to ludzie jedzący zarówno rośliny i mięso są głupsi i gorsi czy ci co się do roślin ograniczają.